Doteky něžné I běžné

Doteky něžné I běžné

16. 5. 2024

Moji  milí, krásné  úterní  ráno. Nemohu dospat, v pátek mě čeká autorské čtení v prostorách přibyslavskeho zámku. Je to místo, kde jsem se narodila. Setkám se tam s rodáky, přáteli, kamarády, snad i milovníky poezie. Doufám, že je moje verše z knížky, kterou jsem nazvala DOTEKY něžné i běžné, osloví. Věřím, že ní budou listovat a budou ji chtít  číst.

Vím, že verše mají cestu ke čtenáři složitější. Ale kdo jednou zkusí, "ochutná", často  se vrací. Navíc, mluvené slovo má kouzlo, moc, přenést posluchače, potencionální čtenáře, na vlny fantazie. Tož, moc si přeji, aby si má utlá knížka našla své čtenáře.

 

Moje poezie
Hodnocení:
(5.1 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Soňa Prachfeldová
Paní Anno, je to krása, umět psát verše. Obdivuji a přeji vám radost z vašeho básnění a ať se vám daří.
Anna Sýkorová
Dobrý večer, Vám všem, kteří jste na mě mysleli děkuji. Protože je již noc, tak Vám posílám verše o tichu. Ticho vyrostlo z bílých polí. Mezi dvěma stromy se láme, stojí. V korunách holých vítr se prohání, čeká na zázrak, na znovuzrození.  To je ta pravá chvíle, kdy odpočatá země si s  nebem rozumí. Aďka, pátek 19. ledna 2024
Eva Mužíková
Paní Anno, přeji hodně nadšených čtenářů.
Jana Šenbergerová
Přeji vaší knížce šťastnou cestu za čtenáři a vám, ať vás múza neopustí.
Jan Zelenka
Přeji ještě hodně tvůrčí invence!
Blanka Lazarová
Tak ať se líbí .... :-)
Daniela Řeřichová
Moc Vám přeji, aby se Vaše poetické doteky dotkly srdcí návštěvníků.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 22. týden

Dáte si i tento týden kvíz? Bude na téma: "hmyz"