Kvitová si zahraje Turnaj mistryň,
díky triumfu v čínském Wuhanu

27. 9. 2014

Dnes v ranních hodinách vyzvala česká tenistka, světová trojka Petra Kvitová, Kanaďanku Eugenií Bouchardovou na turnaji WTA v čínském Wuhanu. Stejně jako před téměř třemi měsíci na grandslamu ve Wimbledonu se opakovalo finále ve stejném obsazení. Tam Petra vyhrála a získala svůj druhý grandslamový titul.

Petra Kvitová má díky vítězství 6:3, 6:4 zajištěnu účast na Turnaji mistryň, který se letos poprvé hraje v Singapuru ve dnech 17. října - 26. října. První dva gamy vyhrála Petra Kvitová suverénně, ač Genie Bouchardová se snažila ze všech sil, hraje svou hru a na své mládí je výbornou tenistkou. Petra udržela breakball, dobře servírovala a dovedla první sadu k hladkému vítězství 6.3.

Tím, že se probojovala Genie do finále ve Wuhanu, stane se šestkou na Turnaji mistryň v Singapuru, kde Bouchardová bude účinkovat poprvé.

Turnaj mistryň vyhrála Petra Kvitová v roce 2011, potom dvakrát opět Serena Williamsová. Budeme fandit a třeba i v tipovačce! Turnaj mistrů (mužů) se koná od 10.listopadu v Londýně.

Sportu zdar!

tenis
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to: