Chat na téma Chat s Janem Přeučilem a Evou Hruškovou

Libuše Křapová 3.4.2020 15:35
Tak jsem to také prošvihla. Vrátili jsme se z procháky v lese, udělali si oběd - a já jsem pak usnula jak miminko :-(
Jana Šenbergerová 3.4.2020 15:33
Jsem na tom stejně, ale už jsem si stihla přečíst, o čem se dnes chatovalo. Užila jsem si to, i když ne v přímém přenosu. Dík íčkařům za otázky a manželům za odpovědi. :-)
Danuše Onderková 3.4.2020 15:22
Tak jsem to dnes prošvihla, přiběhla jsem na poslední chvíli a to už se Honza loučil. Vše jsem pečlivě přečetla a mrzí mne, že jsem tu nebyla dříve. Příště si musím natáhnout budík. Honzo díky za krásné zážitky. Jako bych při čtení oba viděla před sebou.
Jan Raška 3.4.2020 15:10
Paní Hrušková, pane Přeučile, moc děkujeme za to, že jste přišli na náš chat a povídali si s našimi čtenáři. Přejeme vám, abyste toto období přestáli co nejlépe a co nejrychleji se zase vrátili k vaší milované práci. Ještě jednou moc díky!
Zuzana Pivcová 3.4.2020 15:09
Mnohokrát děkujeme.
Soňa Prachfeldová 3.4.2020 15:07
A to je vbýborná rada i pro nás na íčku. Lépe je se bavit, než zlobit. Moc děkuji a mnoho zdraví a lásky přeji.
Helenka Červenka Jasně, že vydržíme. Hlavně si musíme hlídat svůj klid a zbytečně nesledovat Jobovy zvěsti. :-)
Jan Raška 3.4.2020 15:05
Dotaz Jindry Čermákové: Paní Evo, dočetla jsem se, že hovoříte mnoha jazyky. Jste samouk nebo jste nějaký čas pobývala v zahraničí?
Soňa Prachfeldová Zbytečně se nerozčilujeme. Neřešíme to, co nemůžeme ovlivnit. Tohle, když si vyženete z hlavy, máte větší klid.
Helenka Červenka 3.4.2020 15:05
To už je hodina pryč? Sagrblé, to to letí! Bylo fajn si s Vámi skoro naživo povídat, tak žijte s optimismem dál... A VYDRŽÍME!!!!!
Zuzana Pivcová Určitě bychom se měli lépe ekologicky chovat, myslím, že nás je čím dál více zodpovědných, že třídíme, šetříme apod. Jak zní už staré heslo tří R - Reuse, reduce, recykle - tedy znovupoužít, omezit, zrecyklovat.
Soňa Prachfeldová 3.4.2020 15:03
Vyzařuje z Vás obou optimismus a vlídnost, umíte se také rozlobit na někoho, či na něco ?
Danuše Jarolímková Diváci sjou stejní jako vždycky byli, děti jsou děti. To, jak mají děti zorganizovaný volný čas, musí kontrolovat rodiče, ti někdy dávadjí vinu škole, že dítě něco nezvládá, což není správné. Myslím, že dostatek pohybu dítěte a čistá hlava bez starostí je úkol číslo jedna.
Eva Mužíková Vítejte, paní Evo, přejem vám i všem vašim milý, i všem zde na i60 hodně zdraví. Ať to všichni zvládneme! :-)
Zuzana Pivcová 3.4.2020 14:59
Prosím, věříte, že každý z nás může na svém místě zde přispět ke zlepšení života na naší planetě?
Jan Raška 3.4.2020 14:59
Otázka Danuše Jarolímkové: Dobrý den, jak vnímáte dnešní děti,. Jsou často doma v zajetí různých počítačových her, mobilních telefonů a podobně.. My jsme si hráli neustále venku a objevovali různá dobrodružství. jací jsou diváci?
Eva Mužíková 3.4.2020 14:57
Přiběhla jsem na poslední chvilku, tak vás oba alespoň pozdravím. Vše si zpětně přečtu.
Jitka Pěnkavová Jan - Radí mi Evička, jasně, jako každá žena. Ale mám i skvělého krejčího Jaroslava Mejtu ze Zlína a občas se poradím i s moc milou stylistkou Klárou Klempířovou. Je dobré mít i další pohled na sebe :-)
Zuzana Pivcová To bychom snad měli přijmout všichni, ne?
Terezie Bendíková Jan Určitě to byl Kapitán Čuřislav v inscenaci Krále Ubu v DnZ a Josef K. v Kafkově Procesu. Také jsem miloval roli v dramatu Architekt a císař Asyrský od Fernanda Arabala. Dodnes hraji Bláznovy zápisky N.V.Gogola jako divadlo jednoho herce.

Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit.