Modelky se představují: Ilona Kolářová
FOTO: archiv autorky

Modelky se představují: Ilona Kolářová

30. 4. 2016

Rozhodování nepatří mezi moje nejsilnější  stránky, ale když se jednou pro něco rozhodnu, jdu do toho s plným nasazením. Dovolte mi, abych se představila.

Je mi 56 let a bydlím na severu Čech v Ústí nad Labem. Věk uvedený v občance neberu moc vážně, Stále se učím něco nového a překážky postavené do cesty beru jako výzvu. Pracuji převážně v mladém kolektivu a jsem vyznavačkou  zdravého životního stylu. Každé ráno se sprchuji studenou vodou a přes dvacet let jsem vegetariánka. Většina lidí mě považuje za hyperaktivního člověka neboť od útlého mládí aktivně sportuji a dá se říci, že existuje  málo druhů sportu, s kterými bych nekoketovala. Nejvíce ze všeho mě lákají extrémní sporty, adrenalin potřebuji k životu. Na druhou stranu  ráda relaxuji, proto praktikuji jednou týdně hodinovou sestavu jógy.

Před dvěma lety jsem absolvovala kurz kreslení tužkou a uhlem, v budoucnu plánuji  malování štětcem. Mezi výčtem dalších koníčků uvedu jen některé, poněvadž  zjišťuji, že s přibývajícím věkem místo aby zálib ubývalo, je to přesně naopak. Těší mě chodit do divadla na opery, poslouchám  klasickou hudbu, zajímám se o esoretiku a duchovní literaturu, pravidelně příspívám na svůj blog  a snažím se zdokonalovat v cizích jazycích.   

Jsem podruhé vdaná, z prvního manželství mám syna, jehož jméno v uměleckých kruzích není neznámé. Přestože  jsem klasický sportovní typ, nečiní mi potíže rychle se přeorientovat do jiného stylu, což s oblibou dělávám dost často. V mém šatníku  převládá sportovní oblečení, úchylku mám hlavně na bundy a boty, ale najdou se tam i výstřední kousky, které by ode mne nikdo nečekal. Třebaže mám volného času poskrovnu, alespoň jednou bych si přála projít se po přehlídkovém mole.

 

Tento příspěvek je součástí projektu i60 Senior Fashion, o kterém se více můžete dozvědět zde. Více informací o představení zralých modelek, najdete na tomto místě. Články o jednotlivých modelkách najdete v rubrice Modelky.

Hodnocení:
(4.4 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.