Krásné plány našich čtenářů!
Ilustrační foto: ingimage.com a Jarmila Fialová

Krásné plány našich čtenářů!

1. 5. 2016

To je plánů! Další naše soutěž ukázala, že čtenáři magazínu i60 se v žádném případě nenudí. Chystají se cestovat, malovat, pořídit si pejska, dokonce i rekonstruovat dům nebo se na stará kolena přestěhovat. Ale je to i celá řada menších zajímavých radostí, které naši čtenáři plánují – třeba společný výlet s rodinnými příslušníky či oslavu kulatých narozenin. Anebo se prostě jen tak s pokorou těší na každý nový den, prožitý ve zdraví a pohodě. 

Jako každá soutěž má i tato na téma „Můj plán“ své vítěze, kteří získají knižní ceny. Tentokrát budou tři, dva vítěze již známe: naše losovací zařízení vybralo příspěvek s názvem Hlavně vydržet autorky Naděždy Špásové. Redakce vybrala příspěvek Aleny Tollarové Na každé křižovatce vybrat správný směr“. A třetího vítěze určí sami naši čtenáři - napište do komentářů zde u tohoto článku jméno autora příspěvku, který se nejvíce líbil vám. Své hlasy můžete posílat do pondělí 2.května 12.00 hod. (Hlasy mohou získat i autorky již uvedených vítězných příspěvků). Po tomto termínu se stane vítězem autor s největším počtem hlasů čtenářů. V případě, že stejný počet hlasů získají dva či více autorů, rozhodne o vítězi los.  

Zde je přehled všech soutěžních příspěvků:

Soňa Prachfeldová - Co nejlepší prožití zbývajícího času
Drahomíra Stínilová: Jsem plánovací typ
Marie Magdalena Klosová: Když se sny mění v plány
Alena Várošová: Můj plán s maminkou
Ilona Kolářová: Můj plán: vše dopadne tak, jak má
Alena Tollarová: Na každé křižovatce vybrat správný směr
Helena Votíková: Moje začátečnické tvoření
Naděžda Špásová: Hlavně vydržet!
Elena Valeriánová: Žít, jak nejlépe to půjde
Danuše Onderková: Plánování už není pro seniory?
Karel Boháček: Co mám v plánu? Navštívit již popáté Rychlebské hory s celou rodinou
Anna Čípová: Mé radosti, má očekávání
Karel Boháček: Co máme v plánu?
Dagmar Králová: Plánování soutěží - duben až červen 2016
Danuše Onderková: Můj velký plán - prodej zmrzliny
Marie Zavadilová: Oslava šedesátin a stěhování

 

Další naše soutěže

Stále pokračuje soutěž pro všechny čtenáře, kteří rádi fotografují. Své „čerstvé“ snímky můžete vyslat do fotosoutěže s názvem Obrázky jara, kterou najdete na tomto místě.

V sekci produktové soutěže můžete nyní vyhrát například lahev kyperského vína, DVD, slevové poukázky, anebo relaxační řadu Planet Spa. Produktové soutěže najdete zde.

Samozřejmě pokračují naše tradiční dlouhodobé soutěže, a to FOTO DNE a vědomostní kvíz. V něm tentokrát uspěla paní Dagmar Soukupová. Gratulujeme!

Povedlo se

A co se v posledním týdnu podle redakce nejvíce povedlo? Líbily se nám všechny soutěžní příspěvky, skvělé byly vaše nové fotoreportáže, z nichž bychom chtěli vyzdvihnout Jarní probouzení přírody paní Aleny Čípové. K přečtení tentokrát doporučujeme milý příspěvek pana Oldřicha Čepelky Děda ve školce a určitě si nenechte ujít také klip Lubomíra Millera Pampeliška. Je to nová píseň na slova Zuzany Pivcové.  

 Jarní toulání

 

Milé čtenářky, milí čtenáři, užívejte si jara, naplánujte si výlety do přírody nebo alespoň krátké procházky, s rodinnými příslušníky či přáteli a nezapomínejte ani na magazín i60. Už příští neděli vyhlásíme soutěž na nové téma. Bavte se s námi, vždyť tahle země není jenom pro mladý!

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 10 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.