Pralesní liga
FOTO: archiv autorky

Pralesní liga

21. 5. 2016

Přátelé, chcete vidět, jak vypadá pravý, nefalšovaný člen pralesní ligy? Pořádně si mě prohlédněte. V neděli v noci po půl jedenácté jsem šla od vlakové zastávky domů, vyčerpaná z práce a ponořená do svých myšlenek, když se za mohutného smíchu ozvalo: "Hele, pralesní liga jde".

Pohlédla jsem udiveně na proti mně kráčející skupinku mladých lidí, otočila se, poněvadž za mnou pochodovalo dalších pět nebo šest unavených lidiček z vlaku, pak opět na teenagery a nahlas řekla: "A já jsem tady vedoucí!"

Po malé chvilce překvapení se úplně všichni, včetně mě, rozchechtali na plné kolo.

Hodnocení:
(4.6 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Kolářová
Jarmila F.: musela jsem je něčím překvapit.:) Jana Š.: já si umím dělat legraci i sama ze sebe.:) Marcela B.: děkuji.:) Zuzka P.: já se právě proto ani na ně nezlobím.:) Zdeněk F.: děkuji.:) Alena T.: možná , možná, možná, ale o tom je právě život.:) Hana R.: přesně tak.:)
Hana Rypáčková
JJ /Takhle mladí často reagují/. Tak my taky...
Alena Tollarová
Však ono na ně taky dojde a jednou se budou unavení ploužit nocí domů z práce. A třeba si vzpomenou, jak jste se tenkrát smáli, až něco podobného řekne nějaký mlaďoch jim a pošlou to dál ...
Libor Farský
Prostě vtipná pralesní kočka! *****
Zuzana Pivcová
Také mám trochu podobnou zkušenost. Mladí jsou někdy trochu prostořecí, ale když se člověku podaří neuraženě a celkem vtipně odpovědět, tak to ocení. Člověk se nemusí pořád tvářit důstojně, aby se náhodou neshodil. Důstojnost je v něčem jiném. Zasmála jsem se!
Marcela Broumová
Svěží, vtipné, nápaditá je i fotka.
Jana Šenbergerová
Také bych se smála a směju se i teď. Slušivý outfit a pohotová reakce. :-)
Jarmila Fialová
Krásná reakce :)