Botky na módní přehlídce
FOTO: autorka

Botky na módní přehlídce

22. 6. 2016

Koupila jsem lodičky,
na módní přehlídky.
Botky jsou to fajnové,
krásně lesklé, béžové.

Ve středu v noci mě vzbudilo podivné šramocení. Otevřela jsem oči a spatřila svoje nové boty, které jsem měla ten den na přehlídce ve Ville Pellé. Nevěřila jsem svým očím. Lodičky vylezly z krabice, začaly se producírovat po koberci a prozpěvovaly si, jako by se nechumelilo: Klapy, klap, klapy klap, my jsme krásné nové boty. Klapy klap, klapy klap, nejsme však do nepohody...

Po chvilce se zastavily a já zaslechla jejich tenké hlásky:

L (Levá): Tak co, líbila se Ti přehlídka? Užila sis to?

P (Pravá): No jasně, nádherná atmosféra, ještě jsem nic takového nezažila na vlastní kůži, nemůžu se pořád nějak vzpamatovat.

L: Co říkáš schodům?

P: Štěstí, že tam byli vojáci. Nevím, nevím, jak by to dopadlo. Se schody jsem nepočítala, takže jsem netrénovala.

L: Mě  taky schody trochu zaskočily. Navíc  jsem dostala strach, že zapomenu sladit krok a nevykročím jako první. Proto musel voják  nahoře potichu připomenout "levá".  Ale jsem nadšená. Všechny modelky byly fajn, organizace byla fajn a vůbec všechno bylo fajn.

P: Škoda, že jsme musely tak brzy domů, protože naše modelka musela brzy ráno do práce. Taky tam musela dlouho sedět kvůli úpravě vlasů a nestačila si všechno pořádně prohlédnout.

L: Já nechápu jednu věc. Věčně lítá po horách nebo jezdí někde na kole, ale po dnešku je utahaná, jako kdyby běžela maraton.

P: Vezmeme si ji do parády a trochu usměrníme. Ta dnešní postarší mládež nic nevydrží. Příště ji vytáhneme do divadla nebo na koncert, ať si užijeme i něco z kultury.

Botky v krabici

 

To už bylo na mě moc. Nenápadně jsem zakašlala, aby si uvědomily, že je slyším, ale ony se pomaloučku, provokativně, ještě jednou prošly z ložnice na chodbu a zpět a teprve pak zalezly do svého vystlaného pelíšku.

 

 

 

 

 

Modelky Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

AKTUÁLNÍ ANKETA