Propagujte svůj region, pište tipy na kulturu, výlety, dobré jídlo!
Ilustrační foto: Státní zámek Žleby (Jan Raška)

Propagujte svůj region, pište tipy na kulturu, výlety, dobré jídlo!

8. 1. 2017

Pozvěte čtenáře na události ve svém regionu prostřednictvím rubriky TIPY.

Propagujte svůj region a pozvěte ostatní čtenáře na události ve vašem okolí! Vkládat můžete například tipy na zajímavé výstavy, hezké výlety, ale třeba i na dobré restaurace a kavárny, penziony nebo dokonce na kvalitní služby řemeslníků, kadeřnictví, švadlen apod. Tuto sekci budeme dále rozvíjet, u vybraných tipů přibude hodnocení, a tak si budou moci čtenáři udělat obrázek o tom, kde se hezky projít, najíst, pobavit. 

Vkládat pozvánky mohou všichni registrovaní čtenáři. Při vkádání jednotlivých tipů je potřeba vybrat vhodnou kategorii a do ní tip vložit. Pozor, často se nás čtenáři ptají, jak vložit GPS souřadnice - to není potřeba, stačí vyplnit okres a kraj a počítačový program sám událost (tip) vloží do mapky. Jen je potřeba vydržet 5-10 sekund, než program souřadnice na mapě najde. Vložený tip pak může jeho autor upravovat, aktualizovat či stáhnout.

Při vyhledávání tipů si pak můžete zaškrtnout jednu vybranou kategorii, kterou hledáte, např. Dobré jídlo a pití, anebo několik kategorií najednou a nechat si tipy ukázat ve svém zvoleném kraji.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(4 b. / 2 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Květoslava HOUDKOVÁ
Nestačím se divit: Od července dosud se tu neobjevil žádný příspěvek. Občas se sem podívám, dala bych příspěvek, ale nehodlám se -jen sama- k výzvě redakce tlačit - tak ještě počkám.
Květoslava HOUDKOVÁ
Domnívala jsem se, že k tomuto článku bude mnoho příspěvků a nápadů, jak propagaci regionů vylepšovat - obohatit třeba zajímavostmi, které se dosud nenajdou v již vydaných turistických materiálech apod. Ale tato výzva od redakce není soutěžní a tak čtenáře nezajímá - škoda!
Alena Tollarová
Tak jo, jdu smolit tu reportáž.
Elena Valeriánová
Evi, moc Tí gratuluji k výhře.