Známe vítěze tenisové tipovačky i kuchařské soutěže!
Ilustrační foto: pixabay.com

Známe vítěze tenisové tipovačky i kuchařské soutěže!

30. 10. 2016

Ze čtyř českých tenistek, které se zúčasnily Turnaje mistryň v Singapuru, se nejdál dostala Lucie Šafářová. Po boku Američanky Mattek-Sandsové došla ve čtyřhře až do finále, kde ovšem česko-americké duo ztroskotalo na ruské dvojici Makarovová, Vesninová. Ve dvouhře se Karolíně Plíškové nepodařilo postoupit ze základní skupiny, když ze tří zápasů vyhrála pouze jediný, se Španělkou Muguruzaovou. Překvapivou vítězkou Turnaje mistryň se stala Slovenka Dominika Cibulková, která ve finále porazila největší favoritku, Němku Kerberovou.

Čtyři vítězové v tenisové tipovačce

Právě Kerberovou jako vítězku turnaje označilo v naší tenisové tipovačce nejvíce soutěžících. Naopak na Cibulkovou nevsadil nikdo, a tak deset bodů za správný tip na vítězku nezískal nikdo. Finálový den turnaje rozhodl o tom, že se v Tipovačce dělí první i druhá místa. Celkem 40 bodů získala paní Lenka Vorářová a pan Pavel Chmelík, o jeden bod méně mají paní Ludmila Kaněrová a paní Kamila Dvořáková. Všichni čtyři soutěžící získají od redakce kvalitní outdoorové ledvinky značky Tatonka.

Čtyři ceny v kuchařské soutěži

Zatímco Tipovačky se zúčastnilo několik desítek soutěžících, o kuchařskou soutěž tak velký zájem nebyl. Do soutěže vyslali svůj recept pouze čtyři kuchaři. Proto jsme se rozhodli poslat cenu všem čtyřem soutěžícím za projevenou snahu. Nicméně jako nejlepší recept jsme vyhodnotili Bramborové vdolečky, jehož autorkou je paní Jitka Valachovičová. Ta získává od redakce kuchařku šéfa Pražského kulinářského institutu Romana Vaňka. Paní Zdence Žichovské, paní Evě Komínové a panu Ladislavu Veseckému pošleme knihy pro tzv. artterapii z nakladatelství JOTA.

Další naše soutěže

A jako každou neděli vyhlašujeme vítěze vědomostního kvízu. Tentokrát měl při losování štěstí pan Pavel Nosek. Vítězům gratulujeme a všem ostatním soutěžícím děkujeme za účast v soutěžích.

Zároveň připomínáme, že vrcholí fotosoutěž na téma "Obrázky podzimu a zimy" a tak neváhejte a vložte na portál i60 své soutěžní snímky. Pravidla soutěže najdete zde. V produktové soutěži pak můžete hrát o balíček ústní hygieny.

Přejeme všem příznivcům portálu i60 krásné podzimní dny!

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
LENKA VORÁŘOVÁ
Děkuji za gratulace a také blahopřeji všem dalším výhercům.
Marie Rákosníková
Všem výhercům blahopřeji
Alena Tollarová
Také já blahopřeji všem vítězům.
Danuše Onderková
Všem výhercům blahopřeji
Jana Šenbergerová
Také mě překvapila malá účast v kuchařské soutěži, ale znám nejméně dva důvody, proč "nebyl čas" se zúčastnit. Bylo třeba dosklízet úrodu a zazimovat zahrádky a ne každý má možnost doložit svůj recept fotografiemi. Já sama jsem měla úplně jiné "radosti".
Eva Komínová
Děkuji všem za gratulace, i když soutěž, kde je tak málo účastníků, je taková nijaká a člověka ani moc nepotěší odměna, když není konkurence. Já vás na i60 ještě neznám, ale ptám se: Copak nikdo nevaří? ?
Jarmila Komberec Jakubcová
všem vítězům gratuluji
Jiří Hudeček
Gratuluji vítězům. Opravdu se nedalo předpokládat že zvítězí Cibulková. A samozřejmě i Jitce a dalším patří gratulace.
Květoslava HOUDKOVÁ
Jitko Val.- blahopřeji k výhře kuchařky p. Romana Vaňka, kterého osobně znám. Uvažuji o zakoupení této kuchařky v "předstihu" - pak ji přidám ke svateb. daru některému ze 4 vnoučat a jako "protiklad" i kuchařku Ládi Hrušky - ať se s oběma "poperou".
Anna Čípová
Gratuluji vítězům a redakci děkuji za tipovačku.
Ladislav Vesecký
Děkuji za blahopřání, i těm co mě znají jen, podle jména.
Jitka Valachovičová
Moc děkuji za milé komentáře i výhru v kuchařské soutěži. Obdivuji vítěze v Tipovačce = to je pro mne oblast dost cizí. Vaření, pečení, jakož i různé kutění je moje parketa. Škoda jen, že nebylo více receptů v soutěži....
Jana Šenbergerová
Blahopřeji vítězům! :-)
Jitka Chodorová
Gratuluji všem vítězům, Tipovačka byla zajímavá, ale dost náročná, takže si vážím těch, kteří jí zdolali až na místa nevyšší. Kuchařské umění mi uteklo, protože z mnoha rodinných problémů jsem nestačila uvařit a vyfotit svá dílka, a proto gratuluji mé jmenovkyni Jitce V., protože ona opravdu umí. Gratuluji i dalším výhercům, jak ve vaření, tak i v kvízu. Také doufám, že ve fotosoutěži vyhrají ty nejlepší fotky, jejichž autoři si to zaslouží.
Hana Rypáčková
Gratuluji vítězům v tipovačce a všem našim kuchaříkům a Jitce k vítězství.
Alena Várošová
Srdečně gratuluji těm co znám podle jmen i těm neznámým.
Zuzana Pivcová
Ještě jsem zapomněla vyzdvihnout kuchařské umění vítězky Jitky, i dalších, to také umím ocenit!
Zuzana Pivcová
Také gratuluji, zvláště vítězům v tipovačce. Za sebe jsem ráda, že jsem uhodla alespoň něco, protože o současném tenisu mám slabé informace. Jen jsem to zkusila. Někteří soutěžící jsou snad jasnovidní, to obdivuji!
Helena Votíková
Gratulace vítězům.