Oceňujeme zážitky roku 2016
Ilustrační foto: pixabay.com

Oceňujeme zážitky roku 2016

1. 1. 2017

Také poslední soutěž roku 2016 se povedla. Na portále i60 se sešlo tolik krásných zážitků, že jsme měli v redakci velký problém vybrat ty nejzdařilejší. Jako vždy bychom nejraději ocenili všechny autory, kteří si dali tu práci a popsali svůj nejsilnější zážitek uplynulého roku. Nakonec jsme se rozhodli ocenit tyto dva soutěžní příspěvky:

Anna Potůčková - Výhra pro virtuální kamarádku
Hana Práglová - Můj rodný dům

Příspěvek paní Potůčkové ukazuje, že i v dnešním světě si mohou lidé vzájemně pomoci, a to i přesto, že se znají jen po internetu. Soutěžní příspěvěk paní Práglové nás zase zaujal svým jednoduchým tématem, jakým bylo vybudování toalety v rodném domě. Ovšem i takový "obyčejný" příběh může být zážitkem roku. Oba soutěžní příspěvky měly také nejvíce čtenářských komentářů, což naše rozhodnutí potvrdilo. Autorkám tedy posíláme kromě gratulací flashdisky a všem soutěžícím děkujeme za krásné zážitky!

 

Další výherci

Jak jste si všimli, ani přes vánoční svátky se nezastavil vědomostní kvíz. Dnes náš losovací program vybral jako vítěze pana Vlastimila Kupsu. A uzavřeli jsme také poslední produktovou soutěž roku 2016, kde bylo možné soutěžit o kosmetiku Dermacol. Vylosovány byly tyto dámy: Naděžda Špásová, Marie Ženatová a Jana Šenbergerová. Gratulujeme!

Ti, co dnes nevyhráli, nemusí být smutní. Také v letošním roce budeme pro naše čtenáře připravovat celou řadu soutěží - kromě těch tradičních jako jsou kvíz, fotosoutěže či tipovačka - přibudou i nové soutěže, ale i další novinky, o kterých vás budeme již brzy informovat.

Takže ještě jednou přejeme všem našim příznivcům krásný rok 2017! Tahle země není jenom pro mladý!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Hana Rypáčková
Gratuluji, oba příspěvky se mi líbily..A Aničky nejvíc bral za srdce. Též výhercům přeji .
Eva Mužíková
Velká gratulace výhercům i ode mne....
Ilona Kolářová
Gratuluji vítezkám.:)
Anna Potůčková
Moc děkuji, že byl vybrán můj soutěžní příspěvek a za výhru samozřejmě moc děkuji. Jsem mile překvapená a zároveň dojatá. Děkuji opravdu moc a děkuji především za téma, bez kterého by výhra nebyla. A vám všem kdo k výhře gratulujete patří také mé moc velké DĚKUJI
Lidmila Nejedlá
Aničko a Hanko, gratuluji vám k výhře, vaše články byly opravdu zajímavé, vzaly za srdce. Bylo to hezké počtení i u ostatních pisatelů. Nadě, Marušce a Janě závidím a zároveň přeji, že budou krásné a voňavé.
Hana Lancová
Srdečná gratulace všem. :-)))
Marie Magdalena Klosová
Blahopřeji všem vítězům.mm
Hana Práglová
Blahopřeji všem oceněným a za sebe moc děkuji. Jen jsem se chtěla podělit o svou radost . S oceněním jsem nepočítala. Proto mě velice překvapilo . Nádherný novoroční dárek!!! Mám všem přeji hodně zdraví a děkuji za vaše přátelství!!!
Danuše Onderková
Gratuluji Aničce i Hance, oba příspěvky mne chytily, ale musím dodat, že pěkných příběhů, bylo mnoho, nezávidím redakci, opravdu těžký výběr, ale jako vždy vybrali dobře. Současně blahopřeji i ostatním výhercům...
Dana Kolářová
Blahopřeji oceněným.
Lenka Hudečková
gratuluji všem vítězům !!!
Jitka Hašková
Jsem ráda, že byly vybrány tyto příspěvky. Všem gratuluji.
Ladislav Vesecký
Velká gratulace vítězům.
Květuše Pinkasová
Blahopřeji dnešním výhercům ,všem oceněným , děkuji redakci a všem , kteří mi svým umem a vynaloženým časem zpestřuji můj svět . Květinka
Marie Ženatová
Všem výhercům ze srdce gratuluji a jsem moc ráda, že jsem i já patřila mezi vylosované, moc redakci děkuji, už jsem nevyhrála skutečně nic moc a moc let, takže si to nyní úplně vychutnávám...
Helena Votíková
Gratuluji všem výhercům. :-)
Anna Čípová
Všem výhercům gratuluji a redakci děkuji za vypsání soutěže.
Zdenka Jírová
Všem výhercům 3x hurá!!
Naděžda Špásová
Gratuluji Aničce a Hance, oba příspěvky si to zaslouží. A gratuluji panu Kupsovi, Marii Ž., Janě Š. a dovolíte-li i sobě. Přípravků na krásu není nikdy dost. Vážená redakce děkuji.
Alena Tollarová
Blahopřeji všem dnešním výhercům, děkuji redakci za to, jak se stará, abychom nezakrněli a těším se na další soutěže.
Jana Šenbergerová
Všem výhercům gratuluji, těm, kteří se zúčastnili, děkuji za hezké příběhy a za sebe děkuji, že mi byla dána šance vylepšit, na čem hlodá zub času, a že to nám třem mnozí přejí. :-)
Alena Vávrová
Blahopřeji !
Libuše Křapová
Gratuluji Aničce, Hance i panu Vlastimilovi. Dermacolky, při dalším setkání se nám povinně předvedete nádhernou a mladou pletí :-)
Elena Valeriánová
Gratuluji srdečně všem dnešním výherkyním, mám radost, že jedna výhra poputuje i do našeho kraje.
Zuzana Pivcová
Je to super volba, mám radost a oběma vítězkám ze srdce gratuluji.
Marie Novotná
Gratulace všem .
Marie Seitlová
omluva - uspěly
Soňa Prachfeldová
Gratuluji Aničko a Hanko, oba příspěvky skvělé, jeden o lidství a druhý nám připomněl známé poměry ve starých domech. Výherkyně Dermacolu - holky budete ještě krásnější !
Marie Seitlová
Gratuluji Aničce a Hance, oba zážitky roku se mi moc líbily. Také gratuluji Nadě, Janě i p. Marii, které uspěli v druhé soutěži.