Nová služba portálu i60: Výhodné cestování pro seniory
Ilustrační foto: ingimage.com

Nová služba portálu i60: Výhodné cestování pro seniory

1. 2. 2017

Milé čtenářky, milí čtenáři,

rozvoj portálu i60 pokračuje. Tentokrát se naše nejnovější služba týká cestování, tedy jednoho z nejčastějších koníčků vás, seniorů. Na horní liště homepage, tedy hlavní stránky webu i60, najdete novou záložku s názvem Cestování. Po jejím rozbalení se vám zobrazí stránka s nabídkami zájezdů tuzemských cestovních kanceláří. Začínáme s nabídkou dvou společností - Quality Tours a Vítkovice Tours, po čase budeme přidávat zájezdy dalších cestovek, které pořádají zájezdy nejen do zahraničí, ale také po České republice.

Ačkoli podobné zájezdy najdete na různých internetových vyhledavačích, nabídka na portálu i60 má jednu zásadní exkluzivitu - všechny zájezdy do zahraničí či nabídky ubytování v České republice budou mít vždy speciální slevy určené výhradně pro registrované čtenáře portálu i60! A většinou bude platit - čím více bude zájemců o konkrétní zájezd, tím větší bude sleva. Vybírat do naší nabídky budeme osvědčené cestovní kanceláře s dlouhou histrorií a dobrými referencemi, přičemž jedním z kritérií pro výběr bude i nabídka jednolůžkových pokojů.

Jak se přihlásit na zájezd?

Svůj předběžný zájem o zájezd projevíte kliknutím na odkaz Přihlásit se. Pozor, nejde o objednávku (portál www.i60.cz není prodejcem zájezdů), ale o projevení předběžného zájmu. Jednotliví zájemci se budou v  našem administrativním systému zobrazovat a my je budeme následně informovat o tom, za jakých podmínek si budou moci u příslušné cestovní kanceláře zájezd koupit. Tedy sledovat budeme především to, zda bude možné uplatnit hromadné slevy. Prosíme tedy všechny čtenáře, aby neklikali na políčko Přihlásit se jen tak na zkoušku, ale opravdu až v případě, že budou mít o daný zájezd zájem!

V našem vyhledavači zájezdů najdete vždy základní informace o jednotlivých zájezdech, ucelené informace pak najdete vždy na stránkách cestovních kanceláří. Podstatou naší služby je zjistit předběžný zájem čtenářů o jednotlivé zájezdy a zajistit následně u cestovních kanceláří slevy. A proto ani u nás uváděné ceny nemusí být konečné. V případě, že se na některém zájezdu dohodne velké množství lidí, jsme schopni dohodnout s cestovními kancelářemi další skupinové slevy.

Pomozte nám s výběrem nabídek zájezdů!

Na poskytování slev zájezdů a ubytování v Česku či zahraničí se můžete podílet i Vy! Pokud máte tip na dobrou cestovní kancelář anebo konkrétní hotel či penzion, napište nám na redakční mail i60@i60.cz a my se pokusíme zajistit zajímavé slevy pro vás, registrované čtenáře.

Jsme teprve na začátku této služby, a tak prosíme o strpení, než se stránka s nabídkami zaplní a než vychytáme první mouchy. Věříme však, že vám budeme moci po čase nabídnout zajímavé cestovní příležitosti a že si i díky portálu budete moci užít krásnou dovolenou!

Tak tedy šťastnou cestu, tahle země není jenom pro mladý!

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Marie Magdalena Klosová
Výborný nápad!mm
Drahomíra Stínilová
Pokoušela jsem se předběžně najít na Vítkovice Tours nějaký zájezd pro seniory s dítětem mimo termín prázdnin v ČR, ale nějak se mi to nepovedlo.
Zuzana Pivcová
Myslím. že by se hodně ujala tuzemská nabídka. Vzpomeňme si na loňské Doksy. Zprvu to měl být nějaký individuální pobyt (už nevím, kdo s tím vyrukoval:-D) a ve finále to byl sraz několika desítek lidí. A pro ty by pak nějaká sleva byla výhodná.
Svatava Páleníková
Chvála redakci, že pro nás neustále vymýšlí nějaké novinky. Těším se na cestovní nabídky, hlavně z tuzemska.
Elena Valeriánová
1***** dobrý nápad!
Květoslava HOUDKOVÁ
Děkuji redakci především za snahu pomoci s vyhledáváním 1 lůžk. ubytování. Naštěstí cizina už mne moc neláká (zdraví) a pro ČR jsem spolehlivý portál našla.