Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

22. 2. 2017

Tentokrát se jedná o  nádraží v kraji Vysočina, které bojovalo v minulém roce o titul Nejkrásnější nádraží. I když nevyhrálo, obdrželo zvláštní cenu.  Město, kde se nádraží nachází, leží  na soutoku dvou řek. Lákadlem pro turisty mimo jiné je stejnojmenný zámek. Víc nenapovím.

Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Zuzana Pivcová
Ach jo, já jsem ale neználek. :-(
Alena Vávrová
Také jsem jej neviděla takto vyfešákované, ale jezdila jsem svého času na Vysočinu dost často.
Ilona Kolářová
Ano, je to skutečně nádherná nádražní budova ve Světlé nad Sázavou. Fotila jsem ji asi před dvěma lety na trati č. 212 z Čerčan do Světlé nad Sázavou. Je to krásná trať měřící 91 km, která probíhá údolím řeky Sázavy a jede se osmi tunely. Nepomuk byl také nominován v minulém roce v soutěži o nejkrásnější nádraží, ale ten leží v kraji Plzeňském.
ivana kosťunová
Tak jsem zase vedle...
Hana Rypáčková
Podobné je ve Světlé nad Sázavou, ale nebylo tak nafintěné..
Naděžda Špásová
Na Vysočinu jsme spoustu let jezdili na dovolenou. Přes toto město jsme jednou jeli do nějakého kempu. Pravděpodobně je to S n/S.
Jana Šenbergerová
Tak tam jsme také ještě nikdy nebyli. Od roku 2011 je památkově chráněno. Vypadá hezky.
Marie Novotná
Foto není z nástupiště,ale z ulice.Je to S n S. Zámek je kulturní památkou registrovanou Ministerstvem kultury a stal se kulturním centrem nejen pro samotné město.
Jana Kovářová
Myslím, že Světlá nad Sázavou.
Zdenka Žichovská
Je to SnS,
ivana kosťunová
Nádraží je pěkné, ale opět nevím. Takže si tipnu-Nepomuk. Protože jsem si vzpmněla na film Černí Baroni a Nepomucký holky. A zámek Nepomuk :))