Domácí vepřovka nemůže chybět na vašem talíři
FOTO: www.domaci-veprovka.cz

Domácí vepřovka nemůže chybět na vašem talíři

17. 5. 2017

Taky se často díváte do lednice a hledáte něco dobrého pod zub? Nechce se vám zrovna vařit, ale máte hlad jako vlk a dali byste si něco dobrého? Snadná pomoc...

Zajistěte si do vaší lednice kvalitní český výrobek v praktické sklenici, který budete mít vždy po ruce a zavděčíte se hladovému žaludku i chuťovým pohárkům vašich jazýčků. O jaký výrobek se jedná? O pravou, českou a nefalšovanou Domácí vepřovku.   A když se řekne česká, tak se tím opravdu myslí česká! Takže žádný dovoz ze zahraničí ani úprava různými umělými přísadami. Pouze sůl a kmín. Takže ani název domácí není žádná kamufláž.

Kde a jak tato dobrota vzniká?

Domácí vepřovku zajisté znáte z tradičních českých zabíjaček. Kousky vepřového masa, pořádně osolené a okmínované, které zavoní už z dálky, a neodoláte.  

Na statku v Pochvalově si jednoho dne řekli, že to chce tuto dobrotu dostat do všech domácností a nikoho neošidit o chuť domácí výroby bez konzervantů. A tak se i stalo. Na základě chovu vlastních prasátek vznikla domácí výroba, kterou začali vkládat do připravených sklenic. Nejdřív pro vlastní potřebu, později se dostala i na pulty obchodů a mohli si na ní pošmáknout všichni labužníci a milovníci české kuchyně.

Velké kusy masa z plece, krkovičky, kýty i kotlety té nejlepší kvality zasytí celou rodinu. Pokud máte rádi tlustší části vepřového masa, tak si můžete pořídit sklenici tradiční, ve které nechybí pořádný kus Bůčku.  

Domácí vepřovka je sklenice plná masa připravená nejen k okamžitému snědku, ale také k dalšímu vaření. Hodí se jako směs na rizoto, těstoviny, ale také k zelíčku a knedlíčku. Ocení ji každá hospodyňka, která chce připravit chutnou večeři nebo oběd a zavděčit se všem členům rodiny.  

Další využití najdete také k rychlému občerstvení nejen rodiny, ale i hostů. Třeba nečekaná návštěva už nebude pro vás nepříjemnou záležitostí, ale spíš příležitostí ukázat, že se umíte o pohoštění kdykoliv postarat.  

Když nevíte, co vařit, tak stačí krajíc chleba, cibulka nebo kyselá okurka, Domácí vepřovka a máte uvařeno. Pro více informací navštivte náš web www.domaci-veprovka.cz!  

Hodnocení:
(5 b. / 1 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.