Kde uložit dočasně či nastálo věci, které se vám do bytu nevejdou?
Foto: archiv autora

Kde uložit dočasně či nastálo věci, které se vám do bytu nevejdou?

31. 8. 2017

V dnešním článku bych se rád zaměřit na možnosti dočasného a ekonomického uložení věcí, at již z důvodů stěhování, malování či jiných úprav.

Samozřejmě nejjednodušší cestou je použit sklep, ten však každý nemá a nebo jej má, ale nevejde se tam toho tolik, kolik by bylo potřeba. Další možností je použít společné prostory domu, kde se však nemůžete spolehnout, že vám něco z majetku nezmizí. Další možností jsou skladovací kontejnery.

Skladovací kontejnery představují prostor navíc pro uložení vašeho majetku a uložit do nich můžete opravdu prakticky cokoliv, ať už se jedná třeba o vodní skůtr, čtyřkolku, vybavení bytu či domu, jenž rekonstruujete, sezónní zahradní nábytek nebo třeba celé auto i se závěsným vozíkem. Po domluvě je také možné uskladnit například i některé chemické látky či postřiky. Jejich využití je zkrátka velmi široké. Zejména pokud žijete v bytě, který nedisponuje garáží, a do miniaturní sklepní kóje sportovní vybavení pro celou rodinu těžko uložíte, je pro vás tato možnost naprosto ideální.

Pro organizaci skladování lze využít i nejrůznějších regálů, polic, dělících stěn a držáků, abyste prostor využili co nejpraktičtěji a měli vždy ve svých věcech přehled a také k nim měli co nejjednodušší přístup. A i toto příslušenství již většina firem na požádání zapůjčí a vy to tedy máte víceméně bez starostí.

Věci, které jste si do kontejneru uložili, jsou, díky jeho ocelové materiálu a konstrukci, jež je montována zevnitř boxu, také v bezpečí před vodou a vlhkem, není se tedy třeba bát, že by došlo k jakémukoliv znehodnocení. Samotný kontejner je pak zabezpečený zámkem, který si ve většině případů sami zvolíte. Navíc velkou výhodou těchto pronájmů je, že nepotřebujete žádný vlastní prostor, například na zahradě, jelikož skladovací kontejnery jsou uložené v již zmiňovaném areálu.

A až nebudete prostor potřebovat, jednoduše pronájem zrušíte. Naopak, zjistíte-li, že prostoru máte ještě stále málo, stačí jen požádat o pronájem dalšího. Zkrátka jde o rychlé a praktické řešení věčných nesnází, kam s momentálně přebytečnými věcmi, kterých se ale nechcete či nemůžete zbavit. Jestliže tedy již teď přemýšlíte, kam po létě se svými sezónními věcmi, jistě jste tu objevili řešení.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
nina hor
dobrý den ja mam super zkusenost s touto firmou http://skladovani-profigroup.cz/ doporucuji
ivana kosťunová
To ovšem mění situaci.
Libor Ptáček
Níže vložený text je ze stránek firmy * https://www.diskontdepot.cz/. * Jen je škoda že autor článku neavizoval ceny pronájmu a umístění skladu, což je dost podstatná informace, viz níže. Bednu zhruba o rozměrech 2x2x1,5 za 24 tisíc ročně, no neberte to. A další, jediný tento sklad je v Brně. Za informaci děkuji, ale příště prosím dodat podstatné informace, děkuji.
Libor Ptáček
Jaká je cena pronájmu kontejneru? Máme k dispozici dvě velikosti kontejnerů: Malý, 6,7 m2 za 1.999,-Kč/měsíc vč. DPH Standardní, 13,5 m2 za 2.999,-Kč/měsíc vč. DPH
ivana kosťunová
PR článek se mi líbí, vůbec jsem o této možnosti nevěděla.