Čarokrásné pobřeží Algarve
Foto: autorka

Čarokrásné pobřeží Algarve

29. 9. 2017

V druhé polovině září jsme si na poznávacím zájezdu na jihu Portugalska prodloužili nejen léto, poznali města a místa provincie Algarve, ale také zase fotili. Pobřeží je totiž fotogenické bez úprav jako krásná modelka bez líčení. Že je nádherné jsem slyšela, i viděla na fotkách, ale ta krása se musí prostě zažít.

Hodně cestujeme a docela dost jsme toho již viděli, mám ráda přírodu a hlavně hory, ale pobřeží Algarve mě opravdu dostalo. 

Myslím, že nebude třeba ani velkých slov, přidala jsem jen pár poznámek u fotografií a snad potěší i vás. 

Hodnocení:
(4.8 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiřina Votavová
Pane Oldřichu, zážitků bylo hodně, ale nechtěla jsem nosit dříví do lesa po 8 zajímavých příspěvcích paní Jaroslavy Handlové.
Oldřich Čepelka
Moc pěkné fotky. Ale byly taky nějaké zážitky, které stojí za sdílení?
Jiřina Votavová
Děkuji všem, které napsaly. Ilono, nevadí, na hvězdičkách přece nezáleží, hlavně, že se fotky líbí a potěšily nejen mě, ale i ostatním. ☼
Lidmila Nejedlá
Jiný kraj, jiná krása. Foto potěšilo, díky.
Ilona Kolářová
Jirko,nádherná příroda,barevné skály,to je něco pro mě!Hvezdicek mělo být 5,ujela mi na mobilu ruka.
Jiřina Votavová
Zuzko, útesy mne také fascinovaly. Proto jsem z našeho poznávacího zájezdu přidala jen pár fotografií z Algarve. O Portugalsku již letos napsala 8 pěkných příspěvků i s fotkami paní Jaroslava Handlová.
Zuzana Pivcová
Nádherné, fascinují mě ty různé odstíny barev skalnatého pobřeží.