Portál i60 má novou redakci na Staroměstském náměstí
FOTO: Pražské kreativní centrum

Portál i60 má novou redakci na Staroměstském náměstí

29. 10. 2017

Na prestižní adrese, doslova pár kroků od Staroměstského orloje, se usídlila redakce portálu i60. Přesné místo je Staroměstské náměstí 4, 3. patro, místnost 308.

Dům U zlatého rohu, ve kterém nás nyní najdete, nedávno zrekonstruoval pražský magistrát a zřídil v něm Pražské kreativní centrum. Kromě Skautského institutu tu mají své kanceláře například start-up Air Ventures, informační centrum o vzdělávání EDUin, sdružení Pragulic či iniciativa Prázdné domy. A nově také redakce portálu i60. Prostory nového centra je možné si pronajmout i na jednorázové akce, například výstavy či projekce. 

Jsme moc rádi, že se nám podařilo získat prostor na tomto úžasném místě. Chceme být více v kontaktu s našimi čtenáři, rádi bychom tu pořádali nejrůznější společenské, ale i vzdělávací akce. Můžeme prozradit, že v přípravě už je výstava fotografií a počítáme i s módní přehlídkou v rámci našeho projektu i60 Senior Fashion.

Milé čtenářky, milí čtenáři, až se budete toulat Prahou, zavítejte i k nám. Protože ale občas býváme v "terénu", raději svou návštěvu předem ohlaste na i60@i60.cz.

 

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.8 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Miroslava Jachimová
Blahopřeji. Moc pěkné prostory. Tak ať se vám tam daří.
Marie Seitlová
Ať se Vám na dobré adrese daří.
Anna Čípová
Ať se redakci na novém místě daří.
Zuzana Pivcová
Ano, a dokonce jsme si ho vyfotografovali. Nám nikdo neuteče! :-D :-D
Oldřich Čepelka
Lidičky, už jsem tam byl (v prac. záležitosti), právě dnes. No záviděl jsem, záviděl. To umístění i to prostředí. Musel jsem se zapsat do návštěvní knihy jako návštěvník č. 1. Nevěděl jsem co napsat, tak jsem popřál, a´t se tam sejdeme i na i70, i80, i90 ... a pak už mi zbyly síly jen na podpis.
Libuše Hvězdová
Blahopřeji celé redakci k novým prostorám na krásném místě a přeji Vám všem, ať se Vám tam líbí a pohodově pracuje. Zasloužíte si to !
Alena Vávrová
Moc pěkné, blahopřeji!
Naděžda Špásová
Tak to je dobře a držím íčku palce. Byla jsem v Praze v pátek a dokonce na Prašné bráně, jak píšu v článku. Třeba mi to někdy vyjde. Tak ať nové prostory slouží redakci i nám k plné spokojenosti. Naďa :-)
Zuzana Pivcová
Maruško Ž., sama výtahem do 3. patra. Recepce nikoho nelegitimuje a ani nikoho nevolá telefonem. Budeme se těšit.
Jiří Libánský
Držím palce.
Marie Ženatová
Máte to hezké, přeji hodně úpěchů. Ve středu budu v Praze, jestli mi to časově vyjde, tak se na chvíli zastavím...
Jaroslava Handlová
Výborně. Gratuluji a přeji také hodně kreativity - ať se U zlatého rohu děje mnoho zajímavého pro redakci i pro nás.
Hana Práglová
Je to myslím jen dobře,že jste v centru.Návštěva VÁNOČNÍCH TRHŮ vyzývá i k návštěvé dalši!!Přeji co nejpřijemnéjší chvíle v novém prostředí!!!
Hana Rypáčková
Nechápu své tři hvězdičky, jen jsem posouvala stránku webu v mobilu.Takže omluva a blahopřeji , už se těším na setkání.
Hana Lancová
Paráda, líbí. :o)))
Zuzana Pivcová
Je ale třeba upřesnit, že z těch krásných prostor obýváme jednu kancelář o několika čtverečních metrech se 4 pracovními stoly, nikterak zvlášť prostornou, ale díky za ni. Ještě jsme se tam 4 nesešli. Pak ještě můžeme jít do kuchyňky a na WC v patře. Kromě nás je budova obsazena výhradně mladými lidmi, cca o dvě generace mladšími než já. Jsou to samé začínající firmy a neziskovky, které dostaly od magistrátu šanci nějak odstartovat. Mladí jsou ale příjemní a už jsme se s nimi představili a trochu pohovořili. Tolik ode mě na úvod. Jsem tu zabydlená tak jako předtím v Břevnově, jen je to v centru. Nerada bych však ty chvály přeháněla.
Zdenka Jírová
Hodně úspěchu.
Elena Valeriánová
Je to úžasné místo a já vám přeji, aby vám tam bylo dobře a vymýšleli jste tam pro nás skvělé věci. Pokud se někdy dostanu do Prahy, ohlásím se a přijdu se ráda podívat. Pořádat tam foto výstavu, ten nápad nemá chybu.
Eva Mužíková
Tak ať se daří.. Bertice
Dagmar Pravečková
Velká gratulace. Přeji kreativní a pohodové prostředí. Ráda se při návštěvě Prahy zastavím.
ivana kosťunová
A co takhle nějaké autorské čtení ? Krásné prostory, prestižní adresa. Redakce je trochu strohá , asi ještě nezabydlená :)).
Eva Krausová
Super zpráva. Tak ať se daří. Výstava fotografií i módní přehlídka bude jistě vítána. Jen tak dál.
Dagmar Bartušková
Honzo, skvělé místo! A ty prostory ... Také se ráda přijdu podívat. Tak ať se daří!
Věra Ježková
Blahopřeji k „dobré“ adrese. Ráda se přijdu někdy podívat.
Eva Balúchová
Gratuluji k získání takových krásných prostor na bezvadné adrese.Doufám,že mě vyjde cesta do Prahy na nějakou akci.Líbila by se mi i výstava i přehlídka.Uvidíme.
Lidmila Nejedlá
Paráda, takové vznešené prostory se k našemu íčku hodí. Zuzka tam také sluší. Určitě s stavím.
Libuše Křapová
Až budu mít cestu do Prahy, tak se taky určitě ohlásím :-) Přeji íčku, ať se mu v nových prostorách i nadále daří :-)
Jana Šenbergerová
Už to chtělo nějakou dobrou zprávu ... Tak ať se tam naší redakci nejen líbí, ale hlavně daří utužovat pěkné vztahy se čtenáři. ☺
Helenka Červenka
To je výzva, jdu si koupit lístek do Prahy :-)
Jitka Hašková
To je prima.
Jan Raška
Alenko, budeš vítána.
Alena Tollarová
Myslím, že se zatoulám rovnou k vám. Samozřejmě po ohlášení :)