Už dnes: Den otevřených dveří s módní přehlídkou
Ilustrační foto: Pražské kreativní centrum

Už dnes: Den otevřených dveří s módní přehlídkou

31. 5. 2018

Pražské kreativní centrum, ve kterém sídlí i naše redakce, pořádá ve čtvrtek 31. května Den otevřených dveří. Přijďte si prohlédnout historický objekt na Staroměstském náměstí a seznámit se se zajímavými kreativními společnostmi, ale i osobnostmi z nejrůznějších oblastí, které se dne zúčastní.

Pražské kreativní centrum obývá přes 20 organizací aktivních v oblasti kultury, vzdělávání a nových technologií. Pořádají se tu workshopy, přednášky, výstavy a sídlí tu i redakce portálu i60. Ta chystá na Den otevřených dveří módní přehlídku zralých modelek, která proběhne ve 3.patře objektu (Staroměstské náměstí 1/4, Praha 1), a to zhruba v 17 hodin. Modelky jsou v režii stylistky Elen Zajíčkové, jejich outfity tentokrát poskytne společnost Textile House.

Módní přehlídka bude však jen jedním bodem bohatého programu. Návštěvníky čeká mimo jiné výstava fotografií prázdných domů v centru Prahy, výstava "Co oči nevidí",  tajemná virtuální realita, workshop Žiješ srdcem a další zajímavé akce. Z osobností bude účasten i známý psychiatr Jan Cimický, se kterým si budou moci návštěvníci popovídat.

A samozřejmě, připraveno bude i občerstvení a živá kapela.Harrison Brothers.  

Další informace o akci můžete sledovat na FB profilu Pražského kreativního centra zde: https://www.facebook.com/events/1964788453551432/

Poznámka na závěr: Nejde o redakční akci, tentokrát nebudou mít čtenáři našeho portálu možnost posezení v některém z uzavřených prostor, veškeré dění bude probíhat na pavlačích a chodbách objektu.

 

 

 

Autor: Redakce
Hodnocení:
(5 b. / 12 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
PRODUKT TÝDNE

Pořiďte svému mazlíkovi kvalitní krmivo. Konzervy Brit Mono Protein jsou vhodné pro psy s citlivým zažíváním, alergiemi a potravinovou intolerancí. Více zde.

produkt týdne.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

TÉMATA
AKTUÁLNÍ ANKETA

Budete letos hlídat vnoučata více než v předchozích letech? (Vzhledem k omezenému cestování do zahraničí)?

Ano, budu mít vnoučata na delší dobu než loni

25%

Ještě nevím

21%

Ne, bude to přibližně stejné jako v předchozích letech

27%

Vnoučata o prázdninách už delší dobu nehlídám

27%