Vybrat dárky pro starší třeba k odchodu do důchodu už není problém
FOTO: www.hubatacernoska.cz

Vybrat dárky pro starší třeba k odchodu do důchodu už není problém

28. 5. 2018

Jistě to znáte sami, že vybrat dárek prakticky pro kohokoliv je úkol nesnadný a nekonečné množství zboží na trhu nám výběr dvakrát neusnadňuje. Jak tedy postupovat, když chceme dárek třeba k odchodu do důchodu, k šedesátce, pro babičku apod.?

Internetový obchod s netradičním názvem Hubatá černoška má svůj netradiční a originální dárkový sortiment rozdělený právě podle toho, aby se vám dárky co nejlépe vybírali. A to nejen klasicky podle druhu dárku (polštář, noční košile s potiskem, hrníček, kosmetický balíček apod.), ale také podle dalších kritérií. Jednou z nich jsou také dárky podle příležitosti, takže zde vyberete nejen dárky k Vánocům, ke svatbě, k svátku apod., ale právě také často velmi těžko sehnatelný dárek k odchodu do důchodu nebo ze zaměstnání.

Dárek můžete vybírat ale také podle toho, pro jakou osobu dárek sháníte. Což je skvělé ve chvíli, kdy si lámete hlavu s dárkem pro babičku, pro dědečka, pro muže, ženu, děti, manžela, kamarádku, ale i třeba pro šéfa, sportovce, fotbalistu, motorkáře, rybáře, myslivce, hasiče, policistu, řidiče a další přátele buď podle koníčku nebo podle jejich zaměstnání. Výběr to nejenže usnadňuje, ale hlavně jsou v jednotlivých kategoriích skutečně dárky, které na toho vašeho oslavence budou pasovat.

V e-shopu samozřejmě myslí také na dárky k narozeninám, kde se zaměřují na všechny kulatiny i půlkulaté narozeniny. Usnadní to život v momentě, kdy si lámete hlavu s dárkem k šedesátým narozeninám pro muže i ženu, nebo řešíte sedmdesátku, osmdesátku či jiné významné životní jubileum. Abyste rozuměli, dárky nejenže pasují pro daný věk a příležitost, ale spousta z nich je doslova jen a jen k takovéto události. Takže třeba mezi dárky k šedesátce najdete skutečně zboží, které na sobě má právě šedesátku. Což je skvělé, protože oslavenec tak hned pochopí, že jste si s výběrem dárku k jeho narozeninám dali práci a neodbyli jste ho tradiční květinou nebo flaškou alkoholu, ale máte originální dárek.

Když už jsme u šedesátky, tu najdete například na polštáři, na kosmetickém balíčku, na tričku s potiskem, dárkově baleném červeném i bílém víně, na řadě skleniček, hrníčků, obrázků, ale i třeba na velké dopravní značce, kterou znáte s našich silnic a která omezuje rychlost právě na šedesátku. Značka vypadá stejně jako ta dopravní, je stejně kvalitní z plechu a liší se pouze tím, že je doplněna o narozeninový nápis. Mezi vtipné náměty patří například tričko s potiskem na lahev nebo toaletní papír s výhodami šedesátin. To už se pak vybírá mnohem lépe, co říkáte?

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.