Setkání v Českém ráji
Foto: Alena Tollarová

Setkání v Českém ráji

13. 7. 2018

Vážení přátelé, členky a členové tohoto portálu.

Jak jsme se s manželem Radkem předběžně nabídli, že uspořádáme celostátní sraz i60 v roce 2019, tak naši nabídku tímto potvrzujeme.

Sraz se bude konat v 21.týdnu, ve dnech 24.5. – 26.5. v Českém ráji, neboli v lokalitě trojúhelníku mezi městy Mnichovo Hradiště – Turnov – Jičín.

V těchto dnech jsem učinila první kroky ohledně kapacity, stavu, ceny a případného prodloužení pobytu v ubytovacích zařízeních. Mějte tedy prosím trpělivost, vše potřebné pro zdárnost tohoto setkání vám bude sděleno včas.

S pozdravem

Jíťa a Radek

 

Hodnocení:
(4.8 b. / 21 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Caklová
Zdeni i další zájemci, možnost prodlouženého pobytu je součástí dohody, dojednávané s ubytovatelem, od samého počátku. Krom termínu zatím nebudeme podávat kusé informace. Autobus o kterém jsem psala je Je.-PHA, jede z Jeseníku v 05:30 není přímý, ale s přestupem v HK a zatím jezdí. Myslím, že to je ten, kterým jsi přijela loni na Kuks.
Zdenka Žichovská
Jíťo, pokud mi v tom něco nečekaného nezabrání, tak přijedu. Ale vzhledem k vzdálenosti bych potřebovala pobyt prodloužit od 23.5 do 27.5. Přímý autobus z Jeseníku do Turnova, jak píšeš, už je zrušený, nejezdí.
Jitka Caklová
Oldřichu děkujeme, snad to s Radkem zvládneme. Pár věcí už je v běhu a věříme, že štěstí přeje připraveným :-)
Oldřich Čepelka
Třeba bych mohl Jitko pomoci... I když na tak dlouho neplánuju.
Jitka Caklová
Eliško, to je dobrá zpráva, alespoň si zopakujete mládí.
Eliška Murasová
Jitko, Radku, je to velmi lákavé.Sice od nás štreka, ale snad by se mohlo podařit. Uvidím, co můj muž. Za hodně mlada jsme v Českém ráji jednou byli.
Radovan Cakl
Boleslave, začít Českým rájem je dobrý počin, i když možná menší setkání budou ještě v tomto roce. To by bylo zveřejněno na hlavním chatu i60. Takže se zapojte, ať jste v obraze.
Boleslav Komárek
Tento rok je pro mne posledním v aktivním pracovním procesu. Takže rok 2019 jsem již naopak aktivním důchodcem. Doposavad jsem neměl moc času účastnit se podobných výletů. Dal jsem si za cíl v důchodě aktivně poznávat krásy naší země. Český ráj je příležitostí jak začít.
Jitka Caklová
A to jsme si s Radkem říkali, že dát termín 11 měsíců dopředu je dostatečně dlouho. Jak vidno není.
Hana Rypáčková
Už se učím písničku od Karla a je mi líto, že se nemohu spontálně přihlásit . Mám na tento termín už dva zápisy a toto je třetí. Takže fakt nevím, v rodině si hájím na íčko ten okolo desátého června..Ale chápu, že to už je v Českém ráji sezóna. Určitě to bude prima turistika...
Hana Polednová
Jitko, hlásím se na setkání a velmi ráda přijedu. Moc ráda se zase se všemi uvidím. Díky a těším se.
Soňa Prachfeldová
Jitko, Radku, ještě nevím kdy bude mezinárodní výstava psů§ v Litoměřicích, bývá právě předposlední týden v květnu , pokud bychom vYstavovali v sobotu, přijeli bychom až v neděli. Pokusím se vyzvědět. Jste další obětavci, držím palce, ať vše klapne.
Radovan Cakl
Jarko, nevidím problém. Poslední pátek v květnu bude 31. 5. 2019 a sraz se koná o týden dřív. Tak si tě píšeme na celý víkend, pokud nebudeš chtít prodloužení pobytu. :-)
Jaroslava Handlová
Už teď vím, že budu chybět při zakončení tohoto setkání. Několik let míváme pravidelně poslední pátek v květnu vždy po roce školní srazy. Vypařím se tedy z Ráje trochu dřív. Rozhodně však přijet mezi vás všechny, a do kouzelných skal, chci. Jitko, už si mě můžeš psát do seznamu. Vivat srazy i60!
Alena Vávrová
Do Českého ráje cesta příjemná je, dudlaj, dudlaj dáá...a proto si to taky píšu na konec letoš. roku a těším se a věřím, že mi nic nezkříží cestu a přání tam být...
Jitka Caklová
Pak tedy budeme moc rádi, když se ještě jednou obětujete a přijedete s Honzou vlakem. Myslím, podle prvních poznatků, že to bude stát za to :-)
Elena Valeriánová
Jitko, nemohu busem ... :-(
Olga Štolbová
Ano, hlásím se a děkuji. Pokud budu živa a zdráva dojdu třeba pěšky. Naše srazy jsou vždycky prima. *******
Květa Řičánková
Snad při mé smůle to tentokrát vyjde.Z východu Moravy vlakem jen s jedním přestupem asi 5 hod.Nikdy jsem zde nebyla jen kdysi dááávno projížděla.
Jitka Caklová
My víme, že se vám to zdá v nedohlednu, ale zdání klame. Čas letí šíleným tempem, vždyť už zítra mají školáci čtvrtinu prázdnin za sebou, začalo foukat ze strnišť, za čtrnáct dnů nám Svatá Anna přinese chladna z rána...... a zajišťovat ubytování pro větší počet osob na období školních výletů se musí opravdu hodně dopředu. Vzhledem k různým jiným akcím, které se plánují, je termín konání důležitý víc než cokoliv jiného. Tak starosti tohoto typu hoďte za hlavu a užívejte si léto. Letošní rok končí v pondělí, tak stačí udělat si poznámku na první týden v kalendáři 2018 a pak už jen přepsat do nového 2019.
Helenka Červenka
Napsáno v kalendáři :-)
Jitka Caklová
Děvčata jezdila jsem do Jeseníku do lázní, tak vím jak je to vlakem šílené. Pak jsem přesedlala na dálkový bus a z J. do srdce Českého ráje Turnova je to 203 km za 4 hod 34 min. + půl hod z Mik. do Jes.
Jana Šenbergerová
Byli jsme tam letos a dokonce strávili odpoledne s Jitkou, která se nás ochotně ujala, za což děkujeme jí i Radkovi, který jí to umožnil. Při pohledu na jízdní řády na mě padl smutek. Od nás skoro 400km a téměř 8 hodin na cestě. Jak píše Elena níže.
Marie Novotná
Jen kousek od ,,Ráje" budu příští týden s vnučkou na pár dnů.Určitě,pokud to jen trochu půjde,ráda přijedu i na tento sraz.Zatím jsem na žádném nechyběla. :-) Díky za pozvánku.
Alena Tollarová
Protože Český ráj je zkrátka ráj a Jitka je dobrá organizátorka, zapsala jsem si termín už do kalendáře a věřím, že vše klapne na 1*.
Elena Valeriánová
Český ráj by pro mě byl splněný sen i když tak daleko plánovat se ani neodvažuji. Já jsem si v Plzni říkala, že už nikdy tak daleko na žádnou akci nepojedeme. Prostě to naše cestování je náročné.
Věra Ježková
Jíťo a Radku, smekám. Nejdřív jsem si myslela, že je špatně napsaný měsíc. Pak jsem si všimla, že jde o příští rok. Jste dobří. O své účasti budu uvažovat. Český ráj mi je sympatický, i když ho moc neznám. :-)
Eva Balúchová
Budu,stejně jak Naďa,sledovat další informace.Ráda bych,ale je to ještě daleko.
Naděžda Špásová
Budu sledovat další informace. :-)
Zuzana Pivcová
Zatím mi to připadá až neskutečně vzdálené, ale čas letí jako splašený. Český ráj, i když jen některé známé části, mám v sobě uložen od dětství.
Jitka Hašková
Hlásím se, možná by se i dala využít moje kamarádka průvodkyně, která bydlí ve Veselé u Semil a provází v různých místech v Českém Ráji např, Valdštejn, Zvonička s obrácenými zvony v Rovensku pod Troskami. Už jsem o tom jednou s Jíťou mluvila, ale nechci zasahovat do programu, pokud už máte něco konkrétního.