Knihu svého života může napsat každý
Foto: Karel Brychta

Knihu svého života může napsat každý

13. 5. 2019

Celý život poslouchám skupinu Jethro Tull. Krásná kombinace rocku, folku a kouzelné flétny. Mám tu hudbu rád, je to "soundtrack" mého života.

Rozhodl jsem se o tom napsat knihu. Nejsem sice žádný velký literát, ale proč by měli knihy psát jen renomovaní spisovatelé? Zkustit to může každý. Třeba, aby si udělal k šedesátinám radost, jako já. Aby nezapomněl, že je duchem stále mladý. A kdyby náhodou zapomněl, aby si o svém mládí měl kde přečíst. A nejen on - i jeho děti.

Jsem rád, že tu kromě těch dětí po mně něco zůstane. Něco trvalého. Malý kousek umění, který pojednává o kráse mého života. Jiný "blázen", kamarád, mi k textu dodal fotografie. Měli jsem štěstí - knihu nám vydali!

Tohle není reklama. Tohle je návod, jak se nebát ani v našem věku udělat věc, o které jsme si mysleli, že na ni nemáme...

 

knihy
Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - čtvrtý týden <p>Aby byly vaše peníze v&nbsp;bezpečí se postará Garanční systém finančního trhu. Vyzkoušejte si Vaše znalosti v&nbsp;oblasti pojištění vkladů. Vítěz tohoto speciáního týdenního kvízu zaměřeného na finanční gramotnost, získá i spciální cenu!&nbsp;</p>
AKTUÁLNÍ ANKETA