Knihu svého života může napsat každý
Foto: Karel Brychta

Knihu svého života může napsat každý

13. 5. 2019

Celý život poslouchám skupinu Jethro Tull. Krásná kombinace rocku, folku a kouzelné flétny. Mám tu hudbu rád, je to "soundtrack" mého života.

Rozhodl jsem se o tom napsat knihu. Nejsem sice žádný velký literát, ale proč by měli knihy psát jen renomovaní spisovatelé? Zkustit to může každý. Třeba, aby si udělal k šedesátinám radost, jako já. Aby nezapomněl, že je duchem stále mladý. A kdyby náhodou zapomněl, aby si o svém mládí měl kde přečíst. A nejen on - i jeho děti.

Jsem rád, že tu kromě těch dětí po mně něco zůstane. Něco trvalého. Malý kousek umění, který pojednává o kráse mého života. Jiný "blázen", kamarád, mi k textu dodal fotografie. Měli jsem štěstí - knihu nám vydali!

Tohle není reklama. Tohle je návod, jak se nebát ani v našem věku udělat věc, o které jsme si mysleli, že na ni nemáme...

 

Hodnocení:
(5 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie
TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Vladimír Řepík
Děkuji všem za ohlasy a za přání, zatím má kniha od fanoušků skupiny velice dobré hodnocení... :-) Jsem tomu věru rád!
Jana Šenbergerová
Nejenže ji každý může napsat, on ji také každý píše. Ne každá však skončí na papíře. Ať ta vaše potěší nejen čtenáře, ale hlavně vaše souputníky.
Soňa Prachfeldová
Fandím každému, kdo i ve vyšším věku neskládá ruce v klín !
Lidmila Nejedlá
Tak ať se dobře prodává!
Danka Rotyková
Blahopřeji!
Eva Mužíková
Na odkaz jsem se ráda podívala a o této skupině si přečetla něco na Wiki... zajímavá a příjemná hudba.
Eva Mužíková
Tak jen tak dál, když už víte " jak na to ". Dobře, že jste se s námi podělil o radost...
Věra Ježková
Hezký přístup k životu. Jednu věc, o níž jsem si myslela, že na ni nemám, jsem udělala loni. V rámci íčka jsem šla za modelku na přehlídku. Knih po mně zůstane několik, psala jsem je v zaměstnání. Mé „články života“ jsou na tomto portále.
Hana Nováková
Hezký článek, rozhodl jste se dobře, když po něčem toužíte, určitě se to jako mě podaří. Vydat knihu tak, aby si ji mohli lidé koupit v knihkupectví je nejen běh na dlouhou trať, ale i hromada peněz a papírování. O nové autory není zájem, zájem je jen o ty renomované. Ale za zkoušku to stojí, hodně štěstí...
ivana kosťunová
Díky za hudební ukázku :)) Fotky dole jsem si nevšimla, až teď, na upozornění.
Vladimír Řepík
Dobrý den všem, děkuji za reakce. Ano, fotka je zároveň obálkou knihy. Kniha se jmenuje Jethro Tull- Půlstoletí s kouzelnou flétnou. Co se týče financí, pokud najdete ochotného nakladatele, hradí náklady on. Hudební ukázka např. https://www.youtube.com/watch?v=fOaU14uG-Ic Přeji všem krásný jarní den!
Zuzana Pivcová
V každém životě je něco zajímavého, co by vydalo na knihu. Ne každý je však zdatný spisovatel. Takže pak zbývá se s někým spojit Otázkou však je, jak dalece je to pro "normálního" jedince finančně únosné.
Dana Puchalská
Zajímavý nápad.
Hana Rypáčková
Dobrý počin, je to obálka knihy, ta fotka pod článkem ...
ivana kosťunová
Gratuluji, chybí mi však název knihy, a uvítala bych i hudební ukázku.
Libor Farský
Výborně, blahopřeji !!!