Prázdninové tipy: Soutěž portálů i60.cz a Seznam.cz o chytrý telefon
Ilustrační foto: Alena Tollarová

Prázdninové tipy: Soutěž portálů i60.cz a Seznam.cz o chytrý telefon

22. 6. 2019

Podle našeho průzkumu budou čtenáři portálu i60 trávit letní měsíce především v tuzemsku a pořádat výlety po krásách Čech, Moravy a Slezska. Podělte se o zajímavé tipy na výlety s ostatními čtenáři prostřednictvím nové soutěže, kterou pořádáme společně se Seznamem. Pro vítěze soutěže je připraven chytrý mobilní telefon Samsung Galaxy A40 v limitované edici Seznam a řada dalších cen. 

"Jsou to právě lidé v seniorském věku, kteří mají zájem poznávat krásy Česka, a nás těší, že využívají i naše služby, ať už jsou to mapy, předpověď počasí či vyhledávání. Věřím, že díky této soutěži se objeví zajímavé tipy, které inspirují stovky českých seniorů k pěknému výletu," uvedla Aneta Kapuciánová, tisková mluvčí Seznam.cz. Ten také poskytuje hlavní ceny do soutěže - mobilní telefon Samsung Galaxy A40 a cestovatelské sety.

Pravidla soutěže Prázdninové tipy

Čtenářské soutěže se může zúčastnit každý registrovaný čtenář portálu i60 (zaregistrovat se můžete na tomto místě), který vloží na portál soutěžní příspěvek  prostřednictvím svého profilu. Každý soutěžící může vyslat do soutěže maximálně tři příspěvky. Mohou to být tipy na jednodenní i vícedenní výlety, horské túry, výlety s vnoučaty, za kulturou, ale třeba i tipy na zajímavé cyklistické trasy. Každý příspěvek musí obsahovat minimálně jednu fotografii (formát na šířku), a to buď autorskou, anebo staženou z bezplatných fotobank. Obsahem příspěvků by měly být inspirativní tipy s popisem místa, tedy uvedením, co je na daném místě zajímavé, co může návštěvník vidět v okolí a případně, kde se v okolí dobře najíst. Součástí článku může být i mapa místa, kterou je možné stáhnout zde. Podmínkou soutěžních příspěvků není místo navšívit v průběhu těchto prázdnin, soutěžící mohou využít podklady (zážitky, fotografie) z minulých let nebo i starších příspěvků.

Soutěž začíná 21. června a končí 31. srpna 2019. Ze všech soutěžních příspěvků vyberou zástupci redakce i60 a Seznamu šest nejzajímavějších příspěvků, jejichž autoři budou vyhlášeni v neděli 8. září 2019. Z nich pak všichni soutěžící vyberou hlasováním autora jednoho příspěvku, který získá mobilní telefon Samung Galaxy A40 s aplikacemi od  Seznamu. Zbylých pět autorů vybraných příspěvků obdrží cestovatelský set - zámek, pásek a jmenovku na kufr. Cenu obdrží i autoři prvních deseti soutěžních příspěvků, které budou vyslány do soutěže. Budou to volné vstupenky na vybranou památku pod správou Národního památkového ústavu

Těšíme se na vaše prázdninové tipy a přejeme všem čtenářům krásné léto!

Tahle země není jenom pro mladý!

Autor: Redakce Zpět na homepage
Hodnocení:
(4.9 b. / 23 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jaroslava Slavíková
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se mohu přihlásit do soutěže Prázdninové tipy? Nějak se mi to nedaří, tak kdyby jste byli tak laskavi a mohli mi poradit. Děkuji a přeji hezký den Slavíková J.
Zuzana Pivcová, redakce
Pane Zelenko, včera od Vás přišlo naráz 5 příspěvků. Vezmete-li v úvahu, že své články posílají i další čtenáři, tak fakt, že jsem Vám první - Básně - zařadila již na dnešní ráno a další 4 budou následovat každý den jeden, je docela výkon. Nevím, jakou zkušenost máte na jiném webu (SenSen, Národní kronika), ale zde je jeden, dva dny čekání zcela běžné. Článek o Písku je tematicky Cestování, ale zároveň je zařazen do rubriky Prázdninový tip . To jsem Vám přidala i do nadpisu, aby bylo zřejmé, že jde o soutěž.
Jan Zelenka
A ještě jedna poznámka. proč trvá tak dlouho, než jsou vložené texty skutečně zveřejněny? Stačí se přece podívat, jestli neobsahují něco závadného. Zelenka
Jan Zelenka
Dobrý den. Také byste mohli napsat, jakým způsobem se do soutěže přihlásit. Chtěl jsem dát do soutěže svůj vložený text Písecká zastavení, ale nevěděl jsem jak ho zařadit. Tak jsem tam dal Akce i60 a pořád mi to vrací na Cestování. Prosím o informaci. Díky Zelenka
Jarmila Komberec Jakubcová
Budu týden v Brdech na akci co pořádá Hanka P. Tak zkusím něco o této oblasti napsat.
Jana Šenbergerová
Zrovna letos máme v plánu jen cizinu, ale léto je dlouhé a určitě nebudeme trčet jen doma, i když u nás je také krásně.
Elena Valeriánová
Krásná ilustrační fotka u článku.
Elena Valeriánová
Máme trochu nevýhodu, ti nebo ty, co jsme na íčku déle. Myslím, že už jsem toho napsala víc než dost.
Růžena Kuželková
Moc se těším na "postřehy" z prázdnin ajistě bude i nějaká nabídka na výlet,jen to počasí,kdyby se "umoudřilo" a nebylo takové vedro,proč nemůže být krásných 25 stupňů,jak by se běhalo po lukách českých.
Dana Puchalská
Už se těším. Bude to určitě moc hezké. Aleno T. Piš dál, máš článků o cestování fakt hodně. A ostatní určitě taky.
Svatava Páleníková
Ráda čtu cestopisy a nejrůznější tipy na cestování. Bude to pěkná soutěž.
Mirek Hahn
To by mi mohlo rozmnožit databázi cílů v tuláckém diáři.... Těším se co si přečtu.
Alena Tollarová
A to přijde zrovna ve chvíli, kdy si říkám, že s tipy na výlety seknu a budu psát raději recepty :) Těším se na vaše příspěvky.
Ilona Kolářová
Teď zrovna mám nejnovější zážitky z výletů na Šumavě, tak něco dám k dobru.
Marie Měchurová
Už se balíme, zítra směr Krkonoše. Určitě poznám nová zajímavá místa, a budu mít na kontě nové zážitky. Ráda se s Vámi o ně podělím.
Věra Ježková
Hezká soutěž. Ale obávám se, že vše ze svých sporadických cest, co za něco stálo, jsem už zveřejnila.