Glosa, příběh, fotoreportáž. Pište na i60 a získejte každý týden za Počin týdne některou z věcných cen
Ilustrační foto: pixabay.com

Glosa, příběh, fotoreportáž. Pište na i60 a získejte každý týden za Počin týdne některou z věcných cen

25. 10. 2020

Každou neděli v podvečer budeme vyhlašovat tzv. Počin týdne - ocenění za aktivity čtenářů na portále i60 za uplynulý týden. Vybrán může být autor článku, mimořádné fotografie, tipu na výlet či jiné zajímavé aktivity, kterou oceníme malým dárkem.

Kromě vlastních témat, která zpracováváte do formy článků či fotopříběhů, budeme každých 14 dní vyhlašovat tři témata, která budete moci přetavit do glosy, příběhu či reportáže.

Na příštích 14 dní vyhlašujeme tato témata:

"Můj sen" - glosa, vyprávění
Splnili jste si svůj sen? Anebo na jeho splnění ještě čekáte? O čem nejčastěji sníte? Anebo - jaké sny jste měli v dětství či mládí? Vyplrvění, příběh, glosa, vzpomína. Svůj přéspěvek na téma "Můj sen" můžete pojmout jakkoli.

"Moje zábava" - vyprávění, fotoreportáž
Čím se v současné složité době bavíte? Co nejčastěji děláte či jaká činnost vám dělá největší radost. Popište činnost, kterou nyní děláte nejčastěji či nejraději, anebo ji zachyťte svým fotoaparátem.

"Můj život bez manžela"
Jste také vdovou? Jak jste se vyrovnala se smrtí vašeho manžela a jaké problémy jste po jeho smrti řešila? Co vám nejvíce pomohlo vyrovnat se se ztrátou partnera? Napište svůj příběh, který bude součástí nového chystaného webu vdovyvdovam.cz. Více informací o připravovaném webu najdete na tomto místě.

Každý čtenář může napsat na výše uvedená témata jakýkoliv počet příspěvků. A pokud si z nabízených témat nevyberete, nevadí. Počin týdne můžete získat za jakoukoli jinou aktivitu na portále i60.cz. Připraveny pro vás máme knihy, kosmetiku, ale i další věcné ceny vhodné do domácnosti či na turistiku.

Počin uplynulého týdne

Počinem týdne dnes vyhlašujeme hezky napsaný osobní příběh a plán na další životní etapu paní Hana Ederová v příspěvku Konečně v důchodu, hurá!. A druhým oceněným bude pan Oldřich Čepelka za svůj článek Opatrujte se, ale čísel se neděste.

Gratulujeme a těšíme se na vaše nové příspěvky. Bavte se s portálem i60!

Autor: Jan Raška
Hodnocení:
(5.2 b. / 31 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit


Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Zavřít reklamu