Hudební festival 2020  - koncertní videopozvánka č. 1:  zámek Jezeří
FOTO: Ilona Kolářová

Hudební festival 2020 - koncertní videopozvánka č. 1: zámek Jezeří

19. 11. 2020

Hudební festival klasické hudby, pořádaný v ústeckém kraji na severočeských zámcích  v roce 2020 dostal název Za tichem s Beethovenem a koná se již podeváté.

Kvůli koronavirovým opatřením mimo několika uskutečněných koncertů v měsíci září musel můj syn, Michal Mašek, který je autorem, organizátorem a pořadatelem festivalu, opět jako na jaře, natočit koncerty bez diváků a uveřejnit na YouTube. Tentokrát přišel s originálním nápadem v podobě hudebních videopozvánek, v jejichž úvodní části nabízejí jednotliví kasteláni krátkou prohlídku historických objektů a v následující druhé části vystupují umělci s programem.

Videpozvánka č. 1 směřuje na zámek Jezeří. Vzhledem k výjimečnosti tohoto místa nad měsíční krajinou byly natočeny 2 díly. V prvním díle paní kastelánka Hana Krejčová provádí po zámku a diváci  si mohou poslechnout Dvořákův kvartet F dur v podání Škampova kvarteta. Všem videopozvánkám propůjčil svůj hlas Josef Somr, který uvádí jednotlivé části. Přeji příjemný poslech.

Druhý díl se bude týkat jedinečného klavíru, který mimo jiné umí hrát  sám, koncertovat bude Michal Mašek.

 

Hodnocení:
(4.9 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage
TÉMATA
PRODUKT TÝDNE

Kočičí jídelníček by měl být pestrý, chutný a zdraví prospěšný. Lahodná Brit Care kapsička poslouží jako kompletní krmivo nebo jako doplněk k suchému krmivu pro zvýšení rozmanitosti a chuti. Více zde.

BCC_pouch2.jpg

 

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.