Hudební festival 2020 - koncertní videopozvánka č. 9: zámek Krásný Dvůr
Ilona Kolářová

Hudební festival 2020 - koncertní videopozvánka č. 9: zámek Krásný Dvůr

17. 1. 2021

Poslední, deváté zastavení hudebního festivalu představí chloubu rodu Černínů, barokní zámek ve stejnojmenné vesnici blízko Loun, Krásný Dvůr.

krasny-dvur.jpg

Videopozvánka proti předchozím se bude trochu lišit. Není rozdělena do dvou částí a paní kastelánku Michaelu Hofmanovou provází od samého začátku hornista a dirigent Radek Baborák. Společně představí zajímavé drobné stavby v rozlehlé zahradě a také  samotnou barokní rezidenci s klasicistními prvky. Na jednotlivých zastaveních zahraje známý umělec působivé skladby na lesní a lovecký roh.

Hudební festival je od začátku do konce spjat s výjimečnými koncertními místy. Některá jsou známá, jiná opomíjená, ale pozornost si zaslouží všechny. Je to naše kulturní dědictví, na které bychom měli být hrdi. Syn na projektu koncertní minisérie pracoval pět měsíců a pokud oslovil a inspiroval některé čtenáře a posluchače  k výletům a návštěvám těchto míst, mělo to smysl.

pegy-zaver.jpg

Pegy vám přeje příjemný poslech.

 

 

 

Můj příběh
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

Fotogalerie

Zpět na homepage

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - desátý týden <p>Vědomostní kvíz tohoto týdne začneme netradičně zostra. Kvízové otázky na dnešní den jsme připravili společně s Českou bankovní asociací a vy máte možnost prokázat, jak zvládáte finanční gramotnost a také, jak pozorně jste četli <a href="/clanek/detail/27571/jak-na-penize-s-ceskou-bankovni-asociaci-pri-sjednavani-pujcky-budte-opatrni-cesta-do-dluhove-pasti-muze-byt-rychla-jako-jizda-na-horske-draze" target="_blank">článek o dluhové pasti</a>, ve kterém se také skrývá většina odpovědí. (Od zítřka pojede kvíz zase v tradičním režimu).</p>