Belmondo oslaví osmdesátiny
a chystá se natočit nový film

Belmondo oslaví osmdesátiny
a chystá se natočit nový film

30. 3. 2013

Francouzský herec Jean-Paul Belmondo se chystá oslavit 80. narozeniny a brzy poté natočit další film. Představitel mnoha nezapomenutelných filmových rolí, kterého mnozí fanoušci přezdívají Bebel, se narodil 9. dubna 1933 v Neuilly-sur-Seine západně od Paříže.

Herec, kterého proslavily filmy jako U konce s dechem, Muž z Ria, Cartouche, Zvíře, Dobrodruh či Velký šéf, se divákům ukázal naposledy ve filmu Muž a jeho pes z roku 2008. Belmondo se podle místních médií ale brzy vrátí před kamery, aby pod taktovkou režiséra Clauda Lelouche natočil komedii Les bandits manchots (Nešikovní banditi).

Belmondo má v posledních letech vážné zdravotní problémy - po mozkové příhodě v roce 2001 částečně ochrnul. Potíže poznamenaly i jeho citový život. Loni se rozešel se svou 37letou belgickou přítelkyní Barbarou Gandolfiovou, která začala být podezřelá, že herce finančně zneužívala a byla v kontaktu se svým bývalým manželem obviněným z praní špinavých peněz.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.