Bára Hrzánová: Ráda
pomáhám Tibeťanům

Bára Hrzánová: Ráda
pomáhám Tibeťanům

1. 11. 2013

Mám radost, když můžu udělat dobrý skutek. Obvykle je děláme o Vánocích, ideální tedy je, když někomu můžu pomoct, a zároveň tak získám pro někoho jiného zajímavý originální dárek. Proto mám záštitu nad akcemi občanského sdružení Most, které pomáhá lidem v nejchudších zemích světa, tak chudých, že si to my tady ani nedovedeme představit, přestože často nadáváme, jak se máme špatně.

V obchodním centru Palladium bude od 1. do 14. listopadu výstava fotografií z Barmy a Tibetu a také výrobků tamních obyvatel. Dají se tam pořídit věci z tibetských dílen, od hraček, přes ozdoby, šátky, šperky až po deky. Je možné tam koupit i certifikát, prostřednictvím kterého dostanou lidé v nejchudších oblastech kozu nebo učebnice pro své děti. Mě tyto země velmi zajímají, a pokud jim můžu aspoň trochu pomoct, vždy to ráda udělám.

Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

TÉMATA
DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Milena Mejsnarová
Dostala jsem se na natáčení pořadu Všechnopárty v červnu, kde byla Bára hostem. Ten pořad mám velmi ráda, nikoho neuráží a je zajímavý. Nejinak tomu bylo i teď. Bára byla "roztomilá" , přišla s ptačím perem ve vlasech a její povídání bylo velmi milé a úsměvné. Díky Milena
Zuzana Pivcová
Bára byla fajn. Vyrůstala v Českých Budějovicích a chodila na němčinu. Já jsem ji neučila, jen jsem měla možnost zažít ji v letním táboře s výukou němčiny. Byla takový bavič po tátovi a děti ji měly rády. Vidím, že je fajn stále, je skromná a má dobré srdce. Takových je mezi "celebritami" dost málo. Do Palladia se rozhodně podívám.