Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

14. 3. 2017

Toto nádraží není oslnivě krásné, ale je hodně známé. V městečku se nachází zámek, muzeum a lázně. Největším lákadlem je však jiný objekt, který se stal národní kulturní památkou. Podle přiložených fotografií jistě poznáte, o které město se jedná. Přidám jednu nápovědu: Duha.

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 8 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Že už bych odtajnila? Mám z Vás radost, je to jihočeská Bechyně. Skutečně tam má galerii Vladimír Preclík a přes řeku Lužnici vede unikátní železobetonový most Duha. Je sdruženým mostem pro silniční i železniční provoz a v roce 2014 byl prohlášen národní kulturní památkou. Miroslav Kalousek opravdu měl nebo snad ještě má v Bechyni rodinný domek.
Alena Vávrová
:-) Jarmilko, jj, MK je jihočech.
Alena Vávrová
Sice jsem tam nebyla, ale podle mostu - znám a taky tam jezdí soused do lázní ;-). Kamarádka vždy hlásí, že Pepa odjel do Be.....
Jana Šenbergerová
Pokud do lázní Jeseník odtamtud jezdili vojenští letci, tak už také víme, kde to je. :-)
Jarmila Komberec Jakubcová
Z uedeného města pochází jeden z údajně "nejlepších světových ministrů financí a vesmíru".
Anna Čípová
Vím. Když mi bylo 15 roků, tak jsem se rozhodovala, zda půjdu na chemickou průmyslovku do Brna nebo na keramickou průmyslovku do tohoto města. Zvítězilo Brno.
Anna Potůčková
Už vím , o které nádraží se jedná. Záměnou jediného písmenka v jeho názvu by jsme získali samici jednoho zvířete, žijící ve volné přírodě v našich lesích. A zminovaný most v tomto městečku byl otevřen za 2 roky od jeho zahájení stavby.
Zuzana Pivcová
Přes most se jezdí na světla, a když slavnostně krokem jede elinka, musí auta a linkové autobusy počkat.
Naděžda Špásová
Tak už to taky vím. Posílali jsme tam lidi na léčení. Je to B...... a fakt jsem tam nikdy nebyla. Kdybych napsala poslední písmeno, už by to každý věděl.
Jitka Hašková
Asi v r. 1963 jsme měli blízko vysokoškolský, výcvikový, tělovýchovný kurs a z tohoto nádraží jsme tam šli pěšky.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.