Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

29. 3. 2017

Nádraží se nachází v malinké vesničce a je to nejvýše položené místo na určité trati. V roce 2009 měl tady zastávku jeden zvláštní, důležitý vlak. Byla tu spousta lidí, šotouši z celé republiky a někteří měli k svačině kuřízek.

Je to velice lehké, video z jízdy tohoto vlaku jsem dávala na portál v únoru 2016.

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 6 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
To je ještě zastávka Kařez. Místo Zbirohu.
ivana kosťunová
Kařízek nemá chybu...
Ilona Erika Kolář
Tak milí přátelé nádražního pátrání. Je to Kařízek. Mně se strašně líbí název, proto jsem ho vybrala. Mám tolik nádraží, tedy spíš manžel, že bych mohla uveřejňovat ještě hodně, hodně dlouho. Procestpvané to mám všechno, jen se mi pletou.
Naděžda Špásová
Tak už taky vím, ale dalo mi to zabrat. V životě jsem o tom neslyšela, natož abych tam někdy byla.
ivana kosťunová
nejdříve jsem si vygooglovala "šotouši" teď už vím, o koho se jedná, ale uhodla jsem (snad )až podle videa.
Anna Čípová
Vím. Ke slovu řízek stačí přidat správnou slabiku.
Zuzana Pivcová
Napřed jsem se prokousala až k tomu loňskému videu, ale neměl by spíš být řízek od větší drůbeže než mláděte kura domácího? :-D
Libuše Křapová
Že bych tušila? Ale stejně si to ověřím :-) Ilono, kam na ta všechna nádraží chodíš? :-o ) Tolik cestuješ?
Anna Potůčková
Tak nápověda u fotek pomohla a myslím si že místo o němž je řeč skutečně řízek je a přidám další indicii, že: První písemná zmínka o obci pochází z roku 1398.
Jitka Hašková
Velmi podobné nádraží je v České Kubici hned u hranic před Furth in Wald.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.