Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

3. 4. 2017

Město s hledaným nádražím není velké. Z Ústí nad Labem je sem přibližně stejná vzdálenost jako z Liberce.

Další nápověda:

1. Jedno "nej"

1. Výběžek

2. Zámek

A nyní můžete začít hádat.

 

 

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Děkuji za hádání a mám radost, že jste uhodli. Je to ve Šluknově, nejsevernějším městem v České republice. Nádraží je krásně opravené a zámek rozhodně stojí za prohlídku. :)
Hana Rypáčková
Já poznám, nádraží ne, ale výběžek a zámek. Kastelán měl pořezaný krk po operaci ...Pořád jsem se dívala na jizvy...Na konci prohlídky mi to řekl...Styděla jsem se.
Zuzana Pivcová
Mně napověděla asi nejvíc Elena. Tedy kromě samotného textu k nádraží. Je to pro mě sice opět neznámá oblast, ale už hledat nemusím a radostně si zazpívám š-š-š. můžu?
Jitka Hašková
Kdysi jsem tam byla, ale ne na nádraží. Šla jsem tam pěšky z Mikulášovic.
Jana Šenbergerová
I když jsem tam také nikdy nebyla, podle nápovědy jsem to uhodla hned. Poznávání nádraží byl výborný nápad. :-) nádraží
ivana kosťunová
tentokrát snad i já tuším , a bez googlu.
Jana Kovářová
Dnes lehoučké s nápovědou:). Mají tam městskou památkovou zónu...
Naděžda Špásová
Ilono, tentokrát jsem to věděla hned. Bydlí tam jedna z mých nejlepších kamarádek, na zámku jsme taky byli, ale na nádraží ne. A je na 7 písmen.
Mirek Hahn
To je snadnééé... :-) Nápověda prakticky nenechává pochybnosti. Miluju nádraží, obzvlášť ta jako tohle, se zastřešeným nástupištěm, i když vlakem prakticky nejezdím. Celý ten počin se seriálem nádraží je výtečný.
Elena Valeriánová
Neuhodila, uhádla...

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.

Aktuální soutěže
Kvíz i60 - 13. týden

Na Zelený čtvrtek začíná na státních hradech a zámcích turistická sezona. Tak si vyzkoušíme vaše znalosti na téma "České hrady a zámky."

AKTUÁLNÍ ANKETA

Provedli jste nějaké úpravy svého bytu či domu na stáří? (sprchový kout místo vany, bezpečnostní madla, bezbariérové prahy apod.)

Ano, úpravy bytu jsem (jsme provedli)

29%

Ano, ale zatím jen částečně

15%

Nevím, jaké úpravy by to měly být

11%

Ne, ale zvažujeme to

13%

Ne, o žádných úpravách neuvažuji

17%

Ne, protože na to nemám peníze

15%