Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

5. 4. 2017

Krásné nádraží v krásném městečku s památkovou zónou. První vlak sem přijel v  prosinci r. 1873, trať oficiální otevřena v roce 1874. Město je výchozím bodem pro výlety po okolí jak pěšky, tak na kole, poněvadž  odtud vedou  cyklistické a turistické trasy do blízkých hor. Kdo nechce nebo nemůže do kopců, může si udělat nenáročný  vycházkový okruh s deseti naučnými zastávkami  kolem sedmset let starého dubu přímo po městě. 

Nejsou ta naše nádraží zajímavá?

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 7 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
To potvrzuji
Ilona Erika Kolář
Jablonné nad Orlicí je "tajemné" nádraží. Skvostné městečko s nádherným čtvercovým náměstím 5. května. Návštěva tohoto městečka určitě stojí za to. :)
Helenka Vambleki
Našla jsem ho na trati 024
Hana Rypáčková
Já jen podle znaku města...Ale ráda bych to tam prozkoumala -v tom druhém/pod/ jsem už byla..
Zuzana Pivcová
To jsem si doma mákla. Pomohlo mi ovoce, dravci a Mirkův kamenný most.
Naděžda Špásová
Díky nápovědě jsem na to přišla. Název je složen ze tří slov.
Zuzana Pivcová
Po návratu vidím podle diskuse, že v tom místě jsem se tedy nenarodila, to ne. A jsem vedle a nemám čas hledat. :-)
ivana kosťunová
To náměstí je moc hezké, proto si tam vždy děláme zastávku cestou na Moravu.
Zdenka Žichovská
J,,,,,,, ... ...... Pomohl mi nejvíc ten znak města.
ivana kosťunová
Jak říká Anička - taky jsem musela kousnout do jablka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.