Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

9. 4. 2017

Nádraží v malém městečku na břehu známé řeky. Vzhledem k velkému počtu rekreačních objektů zde stoupá počet obyvatel hlavně o víkendech a letních měsících. Před několika lety jsem navštívila místní zámek, kde se konají výstavy a vernisáže.

Nápověda:

Pražákům těm je tu hej,.....

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(4.3 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Ano, jsou to Dobřichovice, řeka Berounka.:)
ivana kosťunová
Bingo !!
Jana Šenbergerová
Dobře tedy, jsou to Dobřichovice. :-)
Ilona Erika Kolář
Nevím Hanko, zda se chodí na prohlídky, já byla uvnitř v sále na vernisáži fotek a také tam byla hradní restaurace.
Zuzana Pivcová
Tak co, dobří pátrači, už to někdo vysloví??
Jana Šenbergerová
Našli jsme díky tomu, že jsme věděli, že je to u Prahy a u řeky. Ivana K. to pěkně nakousla. :-)
Anna Čípová
Dnešní pátrání nebylo snadné, ale našla jsem. Přidám nápovědu - městem prochází silnice II/115.
ivana kosťunová
Dobříš to taky není, ale něco mě napadlo- a je to ono. A na fotkách působí městečko velmi malebně. je to jisté, takže ani nádraží nehledám. Stačí zámeček a most.
ivana kosťunová
To co mě napadlo žádné nádraží nemá. Ach jo.
ivana kosťunová
Nevím, a vůbec se nechytám. Bydliště zpěvaček neznám, budou to asi místa, kam Pražané jezdili na letní byt. Ani zámeček nepoznávám.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.