Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

10. 4. 2017

Nádraží se nachází v obci  mezi dvěma řekami, která je v létě přitažlivá pro vodáky a turisty. Vesnice je vzdálena přibližně deset kilometrů  od centra velkého krajského města, ležícího  na soutoku čtyř řek. Pátá řeka z něj vytéká.

Dominantu návsi obce tvoří nově opravená škola a proti ní stojí kaple Panny Marie s dvěma dřevěnými vzácnými sochami. Vesnicí prochází cyklostezka.

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jitka Hašková
Mně pomohla kaple a chrastítko.
Zuzana Pivcová
Nechytla jsem se, prolézám různé mapy, asi jsem zvolila špatný postup. Ani to hlodání nebo kousání mi nepomohlo. :-)
ivana kosťunová
Tak já mám dvě verze, a asi to nebude ani jedna. Dnes už to vzdám.
Helenka Vambleki
Už mám! Než zub či chrup, spíš mi název připomíná hračku pro miminko/jinak taky štěrkátko/. A přidám, že starostou je buď Bohuslav nebo Ladislav :-)
Lenka Hudečková
U mě je to zkratka chrup...(což byl ten zub)
Anna Čípová
Hledala jsem podle kaple a našla.
Věra Lišková
Tak 2 řeky, 3 tratě a 4 silnice jsem našla.
ivana kosťunová
Já pořád nic...
Anna Potůčková
U nás se za to schovávají děti, když si hrají na schovávanou
Mirek Hahn
Tedy..., dost jsem se zapotil... ale dal jsem to.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.