Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

25. 4. 2017

Hádání tohoto nádraží podle obrázků bude hračka. Jedná se o velice známé město, přidávám symbolicky  několik indicií:

1. Vinařské centrum

2. Městská památková rezervace

3. Zámek

4. Jeskyně

5. Mnoho dalších nálezů a památek

 

Teď už určitě nikdo není na pochybách.

 

Fotohádanky nádraží
Hodnocení:
(5 b. / 5 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Odtajňuji známé nádraží v Mikulově. Všichni jste poznali nebo trefili. Gratuluji.:)
Alena Tollarová
Sice jsem tam nebyla, ale zámek je notoricky známý. Doufám, že se nepletu, že je to na M.
Anna Čípová
Dnes jsem nemusela nic hledat. Fotografie zámku pomohla.
Helenka Vambleki
Mám úspěšný ....lov! Jezdívám přes něj k moříčku.
Alena Vávrová
Jj, sice jsem jen projížděla, ale zámek mi napověděl ihned.
Lenka Hudečková
Jsem doma, ale přiznám se, že jsem si myslela jiné město, od stejného písmenka..., ale už to mám!!!
Jana Kovářová
Dnes to byl bez hledání tip a trefila jsem to. Na nádraží jsem sice nebyla, ale město bylo cílem školních výletů.
Zuzana Pivcová
No, snad to vím, i když to tam neznám, ale podle obrázků to vypadá shodně. A mám pocit, že se kdysi jedno víno jmenovalo ..... -á r....(něco ve smyslu idyly). :-)
Zdenka Žichovská
Tentokrát jsem ani nemusela hledat, byla jsem tam. Jeskyně je jiná, ale stojí za návštěvu. Tento pátek odjíždím na prodloužený víkend právě do tohoto města.
Jana Šenbergerová
Nádraží jsem tam neviděla, ale podle kopečků a nedávné virtuální návštěvy jsem byla hned doma. Jeskyně má zvláštní výzdobu a zimují v ní netopýři a vrápenci.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.