Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

14. 5. 2017

Nádraží leží cca 8 km směr jihovýchod od krajského města. Kousek odtud se nachází pomník zakladatele české dynastie. V této lokalitě se  napojil těsně před vánocemi minulého roku poslední úsek jedné důležité komunikace mezi Prahou a Drážďanami.

Nápověda:

Řehtám jako kůň.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Odtajňuji nádraží: Jsou to Řehlovice. V této lokalitě (Stadice) se nachází Královo pole s pomníkem Přemysla Oráče. Také jsou tu ohrady s koňmi, takže i to řehtání je na místě. Omlouvám se, že jsem napsala směr jihovýchod (opsala jsem to ze stránek obce a nezkontrolovala) a až zpětně podle souřadnic jsem zjistila, že je směr jihozápad. Děkuji všem všímavým za upozornění. :)
Jana Šenbergerová
Našli jsme na jihozápadě.
Jitka Hašková
Myslím si, že vím, ale počkám na odhalení. Tam co je pomník se mi zdá, že není nádraží, že zastávka je v nejbližší obci.
Zuzana Pivcová
Jestli tam je pomník toho, co oral s volky, tak to mám!
Naděžda Špásová
Asi vím, ale na nádraží jsem nikdy nebyla, jezdíme tam autem.
ivana kosťunová
Tak zase jenom tuším. Těch řehtajících je tu povícero a pomník tam taky je...
Alena Tollarová
Z tohoto bodu, kde jsem ovšem vystoupila z autobusu, jsem šla nedávno přes pěknou rozhlednu ke krásné vyhlídce. A ještě dál ...
Mirek Hahn
Našel :-)
Lenka Hudečková
Jojo, už taky řehtám jako ten kůň. Našla jsem pomník a hned místo s nádražím...pěkné
Jana Kovářová
Myslím, že to mám, pomník je národní kulturní památka.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.