Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

5. 7. 2017

Nádražní budova se nachází v malebném městečku s nádherným historickým jádrem, které bylo právem prohlášeno městskou památkovu zónou. Řeka protékající městem nese jeho zdrobnělý název.

Téměř stejně se nazývá i oblast dnešní Ukrajiny, nechvalně proslulá masakrem Poláků ukrajinskými nacionalisty v průběhu druhé světové války.

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 3 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Odtajňuji nádraží z jihu: Je to Volyně, kterou protéká řeka Volyňka.
Ilona Erika Kolář
Vlašim, cha, cha.:))) Pro stále tápající: společné první písmeno. Večer odtajním.
Oldřich Čepelka
Už jste se toho asi domákly, co? Já bych hádal třeba Vlašim.
Ilona Erika Kolář
V Hošticích je jenom taková budka, asi před dvěma lety jim za velkého větru odletěla, postavili novou a už ji opět stačili vandalové posprejovat.
Anna Čípová
Ukrajina to jistí. Mám a vím. Gratuluji také.
ivana kosťunová
No právě- v Hošticích se nestaví, staví se až ve ........ Ale zase jenom hádám.
Jaroslava Havlíčková
V Hošticích se přece nestaví, vystupuje se za jízdy.. :)) Na co nádraží ?
ivana kosťunová
Tak jsem z toho jelen. Nakonec se ukáže, že mám hledat v Hošticích !
Mirek Hahn
Našel :-)
Helenka Vambleki
Volím, snad mám dobře voleno. Město bylo založeno v letech 1330–1336, obehnané hradbou se třemi branami.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.