Poznáte toto nádraží?
Foto: autorka

Poznáte toto nádraží?

31. 7. 2017

Nádraží se nachází v obci s necelou tisícovkou obyvatel. Vesnicí protéká řeka, na níž pořádá místní vodácký oddíl  2x do roka mezinárodní závody s názvem XXXXXXXXXX peřej. Přes řeku vede most se sochou sv. Jana Nepomuckého. Kostel Nesvětější Trojice byl v roce 1972, jak bývalo dobrým zvykem, kvůli špatnému technickému stavu odstřelen.

Hledej v Čechách,

směrem sever,

velká stružka,

po cyklostezce jedem.

 

 

 

Fotohádanky
Hodnocení:
(5 b. / 4 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Ilona Erika Kolář
Odtajňuji nádraží: je to Stružnice, okres Česká Lípa. Leží na trati 081, která vede z České Lípy do Děčína přes Benešov nad Ploučnicí.
Alena Vávrová
Ta velká stružka mne hned navedla, i když jsem tam jen projížděla....
ivana kosťunová
Ta řeka na které se pořádají ty vodácké závody je mi dost známá. Vím.
Jana Kovářová
Pomocí kostela jsem našla docela rychle.
Zuzana Pivcová
Pomohla peřej, název mi připomíná obec u Lomnice nad Popelkou (ale jiný konec slova).
Helena Votíková
Snad našla, podle kostela a strouhy. :-)
Mirek Hahn
Obtížné... Sice mne to napadlo hned podle verše v nápovědě ale těžko jsem hledal srovnávací fotku. Mám to.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.