Poznáte toto nádraží?
FOTO: autorka

Poznáte toto nádraží?

21. 8. 2017

Není to ani tak nádraží, jako železniční zastávka. Chudá a zapomenutá příbuzná bohaté a honosné sestry. Historické jádro města, ve kterém se nachází, patří k našim nejcennějším městským památkovým rezervacím na Moravě. Už víte?

Fotohádanky
Hodnocení:
(0 b. / 0 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
ivana kosťunová
Ano- je to Telč - Staré město. Omlouvám se za nedokonalou nápovědu, bála jsem se , že kdybych to jen o trochu více rozvedla, poznal by to každý a nebylo by to napínavé.
Anna Čípová
Našla jsem, ale hledání nebylo snadné. Název zastávky má tři slova.
Jitka Hašková
Děkuji za nápovědu kraj Vysočina. Dalo to práci najít město s částmi Staré město a Podolí. Jenom podle článku bych to nenašla.
ivana kosťunová
Tak jsem zase o něco poučenější :))
ivana kosťunová
Není to Morava ? Tak to jsem dala špatnou informaci, čerpala jsem z Wikipedie. Omlouvám se, ale ta Morava tam není až zas tak důležitá :)) Díky za upozornění. :))

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.