Ležérní minimalismus. Ideální styl pro starší a pokročilé
Ilustrační foto: pinterest.com

Ležérní minimalismus. Ideální styl pro starší a pokročilé

3. 10. 2020

Šedá, černá, bílá, béžová. Jednoduché střihy, které sluší ženám hubeným i korpulentním Styl, ve kterém se dá jít do práce, na vycházku, na nákup, na rande. Volí ho především ženy sebevědomé, akční.

Co je ale na tomto způsobu oblékání nejpodstatnější? Sluší dvacetiletým dívkám stejně jako sedmdesátiletým dámám. Těm starším vlastně sedí ještě víc, protože jeho nositelky světu tak trochu naznačují: věřím si, jsem se sebou spokojená, nemám zapotřebí něco skrývat či předstírat přehnaným zdobením se.

Tento způsob oblékání velmi často preferují ženy ze Švédska, Norska, Dánska, proto se mu někdy říká skandinávský styl. Jeho vyznavačky často mají vlasy ve své přirozené barvě, jednoduché účesy a s make-upem zacházejí spíše opatrně. Je to styl, který si vyžaduje určitou dávku sebejistoty a ne každá žena ho přijme za svůj. Některým připadá nudný, málo ženský. Jiné na něj nedají dopustit.

Tak tady je malá inspirace, dokazující, že ležérní minimalismus mnoha dámám středního i vyššího věku prostě sluší.

móda
Hodnocení:
(4.4 b. / 14 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Jiří Holeček
A co ležérní minimalismus pro muže ? Nemáte pro ně něco ?
Elena Valeriánová
Nějakým nedopatřením jsou v hodnocení ode mne 2* i když jsem neměla v úmyslu se zúčastnit. Mně šedá nevadí, spíš mi vadí, to co bych pod ní musela skrýt.
Danka Rotyková
V takových modelech bych při své vizáži vypadala jak "bába koks". A manžel paní Jany má pravdu, bohužel.
Hana Rypáčková
Ještě , že jsem se sem podívala, Jano T. Díky , že jsi mne po ránu rozesmála...
Zdenka Jírová
Šedá a béžová je moje oblíbená barva, dá se skvěle kombinovat s barevnější halenkou či šálkou k osvěžení. Jen ty šedivé vlasy bych nepreferovala, zbytečně přidávají léta a jsou smutné. Dávám přednost světlejšímu přelivu v přírodním odstínu.
Dana Puchalská
Šedá je zajímavá barva. Mám ji ráda. Dá se k ní vzít třeba pěkná barevná šála, kabelka a nebudu vypadat jako klimakterický diblík.
Alena Várošová
Líbí se mi modelka - zajímavá dáma a její slušivý outfit na hlavní stránce a pak snad ještě model č.5.Šedou barvu nevyhledávám,ale nějaké obečení v šedé mám.Kombinace šedé s černou a červenou vznikne šmrncovní outfit.
Růžena Kuželková
Pěkné,až na to,že jsou to ženy váhově asi do 70kg a co ty "tělnatější?
Věra Ježková
To se mi líbí; až na č. 4. Mohla bych i odstíny hnědé – rezavé.
Marie Doušová
Barvu šedou mám velmi ráda už od mládí a modelkám to sluší. Dík za inspiraci......

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.