Hudební festival 2020  - koncertní videopozvánka č. 4:  zámek Ploskovice
Ilona Kolářová

Hudební festival 2020 - koncertní videopozvánka č. 4: zámek Ploskovice

1. 12. 2020

Nádherná umělecká památka  nedaleko Litoměřic, zámek Ploskovice, je v pořadí čtvrtým koncertním  zastavením hudebního festivalu.

 V první části představí paní kastelánka Jana Zimandlová pohádkově vyhlížející zámek s jeho zajímavou historií. Jako většina kastelánů i ona mnoho let zasvětila záchraně a propagaci této kulturní památky.

ploskovice-8-1.jpg

 

 V druhé části zahraje profesor Jan Tůma na stylové hudební nástroje cembalo a klavichord a vysvětlí, jaký je mezi nimi rozdíl.

 Další koncertní videopozvánka se bude týkat kostela v Horním Jiřetíně.

Můj příběh
Hodnocení:
(5.1 b. / 9 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Alena Vávrová
Ano, Ploskovice jsou krásné a mají nádherný sál s nádhernou akustikou.
Soňa Prachfeldová
Ploskovice jsou krásné a s hudební lahůdkou dvojnásobně.
Ilona Erika Kolář
Děkuji všem za komentáře, vážím si jich. Evko, Pegy dokonce bude mít příště i vestičku adidas. Škoda, že je chudinka tak vážně nemocná, protože to je "zlatý" pejsek.
Helena Přibilová
Paní Kolářová, děkuji za další kulturní zážitek, prohlídku nádherných interiérů zámku Ploskovice za doprovodu krásné barokní hudby. Už teď se těším na koncertní videopozvánku do kostela v Horním Jiřetíně.
Eva Mužíková
Nechám si na večer. Koukám, že i Pegy má šálek:))))
Jitka Hašková
Doufám, že se časem do zámku v Ploskovicích dostanu. Pokud vím, byl na jaře zavřený kvůli opravě.
Dana Divišová
Moc hezké. Zámek Ploskovice znám, moc se mi líbí, byla jsem tam vícekrát.
Zuzana Pivcová
Jako předchozí části, je to pro mě lahůdka, za kterou alespoň poděkuji.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.