Fotoreportáž: Proměny řeky
FOTO: autorka

Fotoreportáž: Proměny řeky

27. 1. 2021

Ráda se procházím s fotoaparátem na krku po břehu Rožnovské Bečvy. Každý den má vodní hladina řeky i její břehy jinou podobu. A v zimě jsou proměny nejvíce patrné.

Když jsem vybírala fotografie z lednových vycházek, všimla jsem si, že některá místa nám vyfocena v různých dnech a za odlišných světelných podmínek. Kouzlo nechtěného.

Zvu vás do fotogalerie, kde uvidíte, jaká byla Rožnovská Bečva v Rožnově pod Radhoštěm letos v lednu.

Přeji všem krásné dny a fotografům ještě dobré světlo.

Hodnocení:
(5.1 b. / 25 h.)

Pro hodnocení se musíte přihlásit

DISKUZE
Děkujeme za váš příspěvek do diskuse. Upozorňujeme, že redakce si vyhrazuje právo vyřadit diskusní příspěvky, které jsou v rozporu s platnými zákony a které podněcující k násilí a nenávisti ke konkrétním lidem či skupinám obyvatelstva. Smazány budou rovněž příspěvky obsahující jakékoliv vulgarismy.
Martina Růžičková
Kouzelná fotoreportáž! Moc jsem si prohlížení užila. Přeji vám plno radosti z fototoulek přírodou :-)!
Jan Zelenka
Moc pěkné, chce to ale bydlet někde poblíž přírody a mít v pořádku nohy. Pak je k vidění takováto krása. Ať vám to ještě dlouho běhá!
Anna Čípová
Děkuji všem za milá hodnocení a budu reagovat na některé příspěvky. Hani R., kyanid otrávil řeku Bečvu, která vzniká soutokem Rožnovské a Vsetinké Bečvy ve Valašském Meziříčí / asi 15 km od Rožnova/. Aničko, nápad poslat vánoční stromek po vodě do světa mělo více lidí. V jeden den jsem viděla tři. Maruško, splávky stále existují, s čistotou vody v letních měsících bývají někdy problémy. Musím spočítat, kolik jich ve městě máme. Mám radost, že se vám líbí mé fotografie, ale nesouhlasím s paní Danielou. Jsem fotograf amatér a stále se učím.
Naděžda Špásová
Aničko, máte to tam moc hezké, tvoje fotky jsou opravdu super. :-)
Marie Novotná
Řeka čaruje. Děkuji.
Marie Seitlová
Aničko, krásně jsi nám představila Bečvu, její proměnu. Fotky jsou úžasné, umíš se koukat a ten nejhezčí okamžik zachytit.
Hana Rypáčková
Byla navzdory všemu rozruchu kolem, krásná.
Dana Puchalská
Aničko,jedna fotka krásnější než druhá. Děkuju.
Soňa Prachfeldová
Příroda je lék na tělo i duši. Aničko u vás je tak krásně, díky za fotoreportáž.
Eva Mužíková
Aničko, to byl dobrý nápad. Zimní řeka je nádherná.

Zpět na homepage Zpět na článek

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.