Produktové soutěže

Hrajte do 31.1.2018

Cítíte se unaveni, ve stresu, nebo naopak potřebujete posílit koncentraci a paměť? Vyzkoušejte přírodní nootropika. Právě nyní je můžete mít zdarma - můžete je získat v naší soutěži, která potrvá do 31.1.2018.

 

Právě v nynějším zimním období, které představuje zvýšenou zátěž organismu, mohou být fyzickou i psychickou posilou tzv. přírodní nootropika, unikátní směsi extraktů z bylin a dalších přírodních látek, stimulující mozkovou činnost a pozitivně ovlivňující lidskou psychiku. Některé směsi zlepšují paměť a schopnost koncentrace, redukují únavu a odbourávají stres, jiné speciálně navržené směsi naopak uklidňují a navozují psychickou pohodu.

Účinek nootropik může být okamžitý i dlouhodobý. Je vědecky prokázáno, že na ně nevzniká návyk. Jedná se o přípravky na zcela přírodní bázi.

Zakladatelé firmy Mentis Lab, s. r. o. se sice inspirovali produkcí nootropik v zahraničí, avšak vyvinuli výrobu těchto špičkových produktů přímo u nás. Jejich distributorem je e-shop Mentis Lab a e-shop Dr. Max.

Mentis Max
slouží k lepšímu soustředění, posílení paměti a zvýšení duševní výkonnosti.

Mentis Zen
podporuje psychickou odolnost, zvládání stresu a úzkosti.

Mentis Chill
napomáhá okamžitému zklidnění a zlepšuje duševní rovnováhu.

Mentis Vital
posiluje vitalitu a napomáhá lepšímu spalování tuků a tím i redukci váhy.

Mentis Krill
podporuje normální funkci srdce a činnost mozku a tím i předcházení vážným onemocněním.

 

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA:

Jednou ze složek produktů společnosti Mentis Lab je krillový olej? Co je vlastně krill?

(Odpověď najdete na www.mentislab.cz)

Pro účast v soutěži je nutné se přihlásit