Produktové soutěže

Hrajte do 15.7.2018

Znáte Slezskou Hartu, devátou největší přehradu v Česku? Leží v podhůří Jeseníků a vypadá to zde jako někde v Kanadě. Soutěžte s námi o pět hodinových výletů na šlapadlech, která si můžete půjčit v Leskovci nad Moravicí nebo Nové Pláni. Soutěž potrvá do 15. 7. 2018.

 

Slezská Harta, jejíž plocha má tvar čínského draka, má své (neobjevené) kouzlo. Nejkrásnější je Harta z loďky nebo ze sedla kola či elektrokola. Objevíte nepoznané zátoky, vykoupete se uprostřed prázdné vodní hladiny, kdy pod sebou máte 60metrovou hloubku a zatopené podhorské vesnice. Elektrické loďky a šlapadla si můžete v Nové Pláni - malebné vesnici s roubenkami nebo v Leskovci nad Moravicí na druhé straně přehrady. Je ovšem dobré zavolat dopředu a loďku si zamluvit.
Z přístavu v Leskovci navíc vyplouvá desetimístná loď Santa Maria a z Roudna do Razové jezdí přívoz. Slezská Harta vznikla na řece Moravici, kde voda zatopila části šesti vesnic. Nenávratně zmizela pouze vesnice Karlovec, ze které zbyl jen kostel, aby tu jako memento připomínal prý kdysi kouzelné údolí.   Na Hartě najdete místa, kde můžete být úplně sami, kempovat na divoko a lovit ryby. Je to totiž rybářský ráj. Ubytovat se lze v Minikempu v Leskovci.

Soutěžte s námi o pět hodinových výletů na šlapadlech, která si můžete půjčit v Leskovci nad Moravicí nebo Nové Pláni.

SOUTĚŽNÍ OTÁZKA: Kdy byla poprvé napuštěna přehrada Slezská Harta?

Pro účast v soutěži je nutné se přihlásit