Přehled posledních diskuzních příspěvků

A až mě pochopíš

Elena Valeriánová 13.9. 11:55
Smutek v noci beze spánku znám i dnes jsem usínala nad ránem. Jako vždy básnička psaná srdcem, krásná.

Pojďme zažít vzrušení při skvělé hře pétanque!

Jana Šenbergerová 13.9. 09:57
Vando, mohu potvrdit, že je to hra nenáročná, přesto zábavná a vzrušující. Tak trochu pro lenochy, kterým se nechce běhat, skákat a jinak mučit svoje tělo. Přesto, jak názorně ukazují tvé snímky, i líné tělo se trochu protáhne. Navíc se při hře zažije spousta legrace. Hrávali jsme na dovolené a moc mě to bavilo.

Vtipnější vyhrává: Z mých dětí nebudou novinářské kachny....

Zuzana Pivcová 13.9. 08:49
Škoda, že to nemám za kopečky trochu blíž, občas bych si tam taky pro nějaký rohlíček odskočila! :-)))

Jak jsme si zabruslili v parném létě valčík

Jana Šenbergerová 13.9. 08:04
Někdy stačí pouhých pár kapek oleje, aby byl tanec. Což teprve litr! Dobře jste využili situace, která byla spíš k vzteku.

Babí léto je tady, tvrdí naši meteorologové

Jana Šenbergerová 13.9. 07:45
Vzhledem k tomu, že teď už prožívám "babí" jaro, léto, podzim i zimu, mám docela radost, že v tom "babím létě" budeme lítat všichni. Hlavně ať se opravdu vydaří. :-)

Vtipnější vyhrává Cesta životem po správných kolejích a s humorem

Hana Rypáčková 12.9. 20:41
Ano Hanko,v přeneseném slova smyslu ano, ale po pražcích a kolejích se daleko dobře nechodí, bolí z toho kyčle.....

Pomerančová marmeláda od mojí maminky

Jana Šenbergerová 12.9. 19:22
Pomerančovou mám ráda, ale už se marmeládám raději vyhýbám, i když ty domácí jsou skvělé.

Třetina mladých lidí žije stále u rodičů

Dagmar Bartušková 12.9. 18:30
Ano, potomci se musí co nejdříve postavit na vlastní nohy, jinak to v tomto dravém světě nejde. Bohužel, mnohdy jsou ty finance v rodinách rozhodující.

Zralé modelky magazínu i60 vás zvou na Píseckou bránu

Redakce i60 12.9. 15:26
Dobrý den paní Caklová, netušíme, jaké zprávy o sobotě proběhly, nicméně páteční datum 2. října pro Liberec platí. Nikdy jsme neavizovali něco jiného. Změna je jen u termínu v OC Letňany, o čemž píšeme a budeme ještě informovat.

Václav Hudeček obdržel prestižní italské vyznamenání

Hana Šorejsová 12.9. 10:17
Vždy jsem mu fandila, obdivovala jeho kultivovaný projev. Svou velkou píli se dostal mezi špičkové světové houslové virtuosy. Budu mu fandit dál a přeji mu plno pohody a hodně dobrých posluchačů !

Motto pro třetí třetinu života

Jana Šenbergerová 12.9. 07:47
Je to nádhera. Hezké motto jste pro nás vybrala. Jen mě štve, že naše vnitřní svoboda začíná opět být ohrožována zvenčí.

Oslavy výročí MHD v Praze vyvrcholí průvodem tramvají

Květoslava HOUDKOVÁ 12.9. 04:57
Průvod tramvají neuvidím - je zrovna v poslední den mé péče o Terinku. Všechny typy tramvají - od r. 1950 - si dost pamatuji . Zejm. pak byla výhoda: Škola stála u zatáčky = tramvaj jela krokem a my jsme mohli vystupovat, resp. vyskakovat skoro u školy. Jen občas bylo nutno "ukecat" policajta, když se objevil. Od vynálezu uzavírání dveří už školáci tuto "slast" nemají.

Začal největší zelený veletrh Zahrada Čech

Květoslava HOUDKOVÁ 12.9. 04:28
Žijeme "lépe a radostněji" za Kč 120,- : Podle TV - na ZČ převažují prodejci všeho možného, co s pěstitelstvím ani nemá nic společného. Náš MěÚř pořádal zájezd každý rok 2x. Na jaře to byla "Tržnice ZČ", potom i "Zahrada Čech". Již loni - pro nezájem - oba zájezdy zrušili, letos už nepořádali. Zahradu nemám - byl to sice hezký výlet - ale náhradních akcí je mnoho, určitě si vyberu.

Proč se ženy dožívají vyššího věku než muži?

Libor Farský 12.9. 00:18
Nevíte někdo kolik by mě to stálo, kdybych se ještě nechal předělat na ženu?

Čeští vědci našli v Antarktidě kostru pravěkého ještěra

Zdenka Jírová 11.9. 23:31
Je zajímavé sledovat, jak vývoj vědy přispívá ke zdokonalování archeologických nálezů. Velmi často to jsou nálezy,které přepisují učebnice. Pamatuji se, že ve škole jsme se učili, že pravěcí lidé žili asi před 10000 lety, což už bylo dávno posunuto o mnoho tisíc let zpět. Moc ráda sleduji nové objevy archeologie a nestačím žasnout, jak chytří a vzdělaní byli naši prapra- předkové, a že naše objevy ve vědě nebo řemeslech nejsou nic nového pod sluncem.

Jeskyně Lascaux je považována za Sixtinskou kapli pravěku

Zuzana Pivcová 11.9. 19:57
To je velmi chvályhodné řešení, raději budu koukat na kopii, než abych napomáhala k ničení vzácné originální památky, byť třeba jen neúmyslným vydechováním oxidu uhličitého. :-)

Byl jednou jeden obyčejný kluk

Libor Farský 11.9. 17:31
Miloučké vzpomínkování...

Můj tip na dovolenou: Rozmarýnový ostrov Vis

Jana Šenbergerová 11.9. 16:19
V roce 1985 jsme navštívili jen Lošijn a ostrov Pag. Ostrovní městečka mají svůj specifický a nepopiratelný půvab. Krásně jsi Vis popsala i nafotila. Moc by mě zajímalo, o jaké ovoce na fotce jde. Nepodobá se ničemu, co znám.

Zemřel Radim Palouš, první rektor UK po roce 1989

Vladka Steinová 11.9. 13:14
Upřímnou soustrast rodině.A velký dík za odvedenou práci pro společnost.

Film pro pamětníky: Bílá vrána

Vladka Steinová 11.9. 13:09
Dějově nenáročná filomvá komedie o hotelu Bílá vrána z r. 1938, skvělá přehlídka herců od Jindřicha Plachty-Šolleho a Adinu Mandlovou, až po Evu Gerovou, Františka Filipovského, či Járu Kohouta a Karla Postráneckého. A DVD je již v trafikách.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.