Přehled posledních diskuzních příspěvků

Češi už dávno nejsou paštikáři, stěžují si cestovkám o sto šest

Zuzana Pivcová 11.6. 07:27
Pokud vím, tak nestačí si po návratu z dovolené jen stěžovat. Je třeba už přímo tam na místě upozornit na nedostatek naši delegátku a sepsat s ní stížnost. Myslím, že některé stížnosti jsou přehnané a některé hůře řešitelné. Když ale máte pokoj nad hotelovou kuchyní a pod vámi nepřetržitě běží obrovské venkovní větráky, které doslova rozvibrují pokoj, tak to moc veselé není. Byly případy, že jsem si hotelové problémy musela řešit sama na recepci, naštěstí úspěšně. Někdy totiž sázejí na to, že se Češi moc nedomluví a nechají si vše líbit. I některé naše CK zřejmě berou v cizině horší nabídky (třeba v rámci jednoho mezinárodního hotelu). Zažila jsem to v Tunisu a na Chalkidiki.

Příslovečné určení místa (pro vášeň)

Soňa Prachfeldová 10.6. 22:41
ˇO lala takový erotický příběh, ale byl to pěkný suchar ten Bohouš !

Důchodci dostanou příspěvek 600 korun

Jana Slavíková 10.6. 17:12
Lepší než akupunktura vidlema :-))

Skočnou polku vymyslela česká služka Chadimová

Jana Šenbergerová 10.6. 14:36
Zvědavost mi nedala, a vydala jsem se po netu za slovy maděra a nimra. Kdo by se rád dověděl více, najde pojednání o polce zde: http://www.hdc.cz/tanecni-styly/polka/

Vidím tě

Hana Rypáčková 10.6. 08:03
Hezké.Tolik je podob lásky..

Autorka krkonšských pohádek zemřela

Zdenka Jírová 9.6. 23:48
Paní Kubátová byla moc milou spisovatelkou, od mládí jsem ji měla ráda. Četla jsem ráda její pohádky, knihu Nic kalýho z Podžalýho. Večerníčky o zlém Trautenbergerovi a spravedlivém Krakonošovi sleduji s vnukem dodnes ráda.

Praha je samá loď

Jana Šenbergerová 9.6. 21:34
Moc pěkné. Jako bych byla na té lodi. Myslím si, že fotografie nemají chybu. Krásně doplňují text.

Charles Dickens, mistr anglické literatury

Jana Šenbergerová 9.6. 21:20
Žít v tak ponuré době, zemřela bych na infarkt mnohem dřív.

Wikipedie a senioři

Soňa Prachfeldová 9.6. 20:03
To je akcí, jeden senior fakt vše neobsáhne. Květuško , fandím Ti, pěkně jsi se rozjela :-)

Dobrovolně strávený den s policií

Lidmila Nejedlá 9.6. 18:29
Zuzko díky. Práce policistů není lehká a je dobře, že se takto prezentují. Už jejich výcvik je náročný, a bohužel si ne veškerá veřejnost uvědomuje, jak je potřebujeme.

Sluneční bohyně

Jana Šenbergerová 9.6. 15:58
Krásné počteníčko a stejně krásné fotografie. Copak Slunce, to je krásné, ať je jakéhokoliv rodu, natož ženského. :-)

"Indiánské ženy" oplakávají Vinnetoua

Alena Tollarová 9.6. 12:38
Také jsem jeden čas nosila pohlednici-fotku ve školní tašce. V pouzdru z jedné strany průkazka na autobus a z druhé Vinetou a Ribanna.

Jan Hrušínský: radost i řehole principála Divadla na Jezerce

Libuše Křapová 9.6. 12:26
Rodiny Hrušínských si vážím a mám ji ráda - i když, na tatínka synové nemají, to byla velice silná herecká osobnost.

Travel Service: místo teplého jídla bagety?

Hana Rypáčková 8.6. 19:03
Mě to nevadí, měla jsem co dělat všechno sníst.Do tří hodin let- to nikdo hlady neumře.

Krajské sportovní hry: Umíme to!

Alena Vávrová 8.6. 17:14
Blahopřejůůů!! A ráda jsem viděla nějakou známou tvářičku.

Na kole podél moře

Elena Valeriánová 8.6. 15:41
Já bych si vybrala určitě moře. I když jsem neplavec, moře miluji. Tvůj článek, milá Vando, je lákadlo!!! Až budu mít chvíli více času, napíšu Ti vzkaz. Fotky krásné, tam by se mi líbilo.

Charismatický Tom Jones, hvězda moderního soulu

Dagmar Bartušková 8.6. 14:32
Tohoto "úžasňákového" Tygra z Walesu mohu poslouchat v kteroukoliv hodinu. Na jeho super hit Sex Bomb jel volnou jízdu Král ledu - bývalý ruský krasobruslař Jevgenij Pljuščenko a to mě dostalo. To byla teprve b o m b a ! ! !

Tolik autobusů v neděli po ránu?

Alena Tollarová 8.6. 13:22
Budu sledovat avizo a na podzim se určitě pojedu podívat.

Domácí spoření

Alena Tollarová 8.6. 12:27
Fakt je, že tyhle drobné částky utrácíme za spoustu drobností a nepřemýšlíme o tom, že kdybychom si je uložili, na konci roku nám mohou přinést pěknou částku, kterou můžeme vyměnit za něco podstatnějšího - třeba pobyt v lázních ...

Den, kdy poslal soud Horákovou na smrt

Jana Drobňáková 8.6. 10:41
Charakterní ľudia neboli žiadúci a preto sa likvidovali. Likvidovali sa pre výstrahu iných, ktorí by sa chceli prípadne ozvať. Štve ma na tej dobe to, že grobiani súdili inteligentov. Bol to vtedy márny boj, kabát ste neprezliekli a máte môj obdiv.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.