Přehled posledních diskuzních příspěvků

Deziluze psí dušičky

Zuzana Pivcová 20.5. 07:06
Je to vtipná, i když trochu hořká pravda, potvrzující, že jednání našeho parlamentu je často "pod psa".

Jenůvka

VANDA Blaškovič 20.5. 07:03
To je balada připomínající K.J.Erbena. Mileno, to není pouhé vyprávění, v tom je kus života. Každý by to takto nedokázal napsat. Je vidět, že píšeš. Krásné. Děkuji.

Pro Toničku

Zuzana Pivcová 20.5. 07:03
Hodně mě to dojalo. Kéž by citová síla v básni kamarádce (předpokládám) dala energii.

Oslava 50. výročí školy

Zuzana Pivcová 19.5. 11:25
Vzpomínám, že moje sestra začínala učit u Týna nad Vltavou v obci Chrášťany, kde byla na přelomu 60.-70. let ještě stará škola z doby císaře pána, včetně topení v kamnech a suchých záchodů. Za pár let tam měli nejhezčí školu v okolí. Škola měla partnerství s vojenským letištěm v Bechyni, tak jim tam dali před vchod dokonce vyřazenou stíhačku, to bylo něco pro děti. Učit se aspoň chvíli venku musí být fajn.

Aby byl i jejich život hezčí

Hana Rypáčková 19.5. 08:47
Podpořit je v jejich činnostech je velmi záslužné.Máme postižené v Oseku a Mačkově , bývá tu každý rok hudební festival . http://www.muss.strakonice.eu/salve-caritas-salve-vita-2015

Láska ve mně

Jitka Chodorová 19.5. 08:12
Ano Hanko, dobře jsi to napsala, ta láska v nás je, a můžeme jí dávat tomu,kdo si jí opravdu zaslouží, ale to už je zase o něčem jiném. Vím, co hledáš,tak ti přeji,aby jsi to našla.Musí se ale počítat s tím, že to někdy hodně bolí.

Turisté na Šumavě mají dvě nové naučné stezky

Květoslava HOUDKOVÁ 19.5. 04:52
ČESKO je krásná zem - myslím, že ani život nepostačí k návštěvě všech památek a krásných míst. Milí přátelé, pište o svém domově - místě, kde žijete, které máte rádi ! Sdělte i to, co ani žádný knižní průvodce neuvádí = o čem např. víte ! Určitě to pomůže a k Vám -"domů" - přijedou i další lidé - protože : Česko je přeci hezko !!

Pánové, do obleků, dámy, do šatů!

Květoslava HOUDKOVÁ 19.5. 03:56
Opravdu, není nad "super podívanou", když např. mladí muži "jdou s dobou" : Kalhoty jim sotva drží na těle - rozkrok mají až skoro u kolen, nohavice pokrčené a pěkně "ucourané" !! (a nejsou to bezdomovci). Kdyby žila moje babička, měla by pro ně název: rousný holub !

Májový pochod na Karlštejn

Zuzana Pivcová 18.5. 18:24
Takováto parta je asi dost rarita. Je obdivuhodné, že na takové pochody či výlety máte všichni fyzičku a další předpoklady k tomu, abyste se sešli. Toho je třeba si vážit.

Orlík

Zuzana Pivcová 18.5. 18:13
Snímky jsou krásné, informace o výletu velmi zajímavé a pro zájemce užitečné. A že to je ještě trochu zveršované, tak to už je jen třešnička na výletním dortu. :-)

Tina a námět na film

Zuzana Pivcová 18.5. 18:09
Jak už jsem to napsala minule. Citlivě vysledované lidské charaktery v krátkém časovém úseku nebo třeba jen v jediné situaci, která odkazuje na minulost. Moc se mi ty Vaše příběhy i způsob jejich podání líbí.

Naše trhy a ještě něco navíc

Jana Šenbergerová 18.5. 11:59
Maruško, tohle se ti moc povedlo. Fotografie, video i komentář jsou skvělé. Díky!

Thor Heyerdahl dokázal doplout z Maroka do Ameriky

Jana Šenbergerová 18.5. 11:37
Kupředu posunují svět vizionáři a odvážní lidé.

Halleyova kometa se stala fenoménem

Jana Šenbergerová 18.5. 11:18
Tak to zřejmě o pár let prošvihnu. :-))

Květen bude chladný, hezky začne až v červnu

Zoja Sedláčková 18.5. 10:47
Ten déšť je už potřeba i když zrovna v tomto týdnu mne moc nepotěší. Jedu hlídat tři vnoučata a pokud budeme muset být jen doma, bude to náročné.

Konopné produkty za vítězství v tipovačce získá paní Vaníčková

Miluše Hasenohrlová 18.5. 09:16
Všem vítězům blahopřeji.Tipovačka není hračka, ale už se těším na další.

Rudolf Hrušínský: český Gabin, posel moudrosti a charakteru

Zdenka Jírová 18.5. 00:31
Jeho Dobrý voják Švejk bude ještě dlouho pro nové herce nedostižnou rolí.

Moje desky: Pink Floyd forever!

Miroslav Štorch 17.5. 22:37
Kdysi jsem si přivezl LP -Wall ze služební cesty v Řecku a byl jsem šťastný. Někdy text ruší a instrumentální skladby Pink Floyd působí především silou nápadité hudby. Dodnes mám rád progresivní symfonický rock "Atom Heart Mother" z roku 1970. Kde hrají i violy, varhany, bicí, činely atp. http://cs.wikipedia.org/wiki/Atom_Heart_Mother Díky za připomínku - ostatní LP byla také skvělá. Na jejich koncert v Praze jsem se bohužel nedostal. - https://www.youtube.com/watch?v=UyRJzdKUho0

Světovému hokeji vládne Kanada, Češi jako loni zůstali bez medaile

Miroslav Štorch 17.5. 19:59
Prohrát s lepšími soupeři není ostuda a naši hráči dali do hry srdce i hodně sil. Je to jej jedno z mnoha utkání, která hráči za kariéru odehrají. Nezískat doma medaile je smutné stejně jako v roce 2004 ve stejné hale. Politici chtějí lidem dopřát "chléb a hry" už od antiky, aby se příliš nestarali o politiku a rozkrádání státních peněz :-(

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.