Přehled posledních diskuzních příspěvků

Jan o svém ráji

Vladka Steinová 22.4. 17:07
Pane Horenský, povedlo se Vám to ! Mně se báseň moc líbí.Asi to nevíte, ale zraje ve Vás básník.Hodně zdaru!

Na snižování cholesterolu bude místo léků injekce

Jana Slavíková 22.4. 14:41
Nejúčinnější lék na některé nemoci je UKÁZNĚNOST. Ta se bohužel ani na předpis pořídit nedá. Vím, o čem mluvím :-)

Jarní fotopříběh: Konečně přišlo jaro

Zoja Sedláčková 22.4. 14:07
Parádní kytičky, jako vždy, Růženko. U nás vše teprve vystrkuje růžky. Takovéhle jaro bude nejdříve za čtrnáct dní.

Neváhejte, knihy jsou dnes o patnáct procent levnější

Hana Rypáčková 22.4. 08:20
To je dobře.Pro mne ale je zlatá Šmidingerova knihovna.

Obchodní dům Máj: symbol nákupů i architektury 70. let

Vladka Steinová 22.4. 06:33
Vše je dnes jinak, ale do Máje jsem chodila velmi ráda.

Síň slávy pro kreslíře Jiřího Šalamouna

Zdenka Jírová 22.4. 00:18
Snad každé české dítě má doma knížku vydanou Albatrosem nebo ještě starší se SNDK, Ty mám ještě doma i já a čtu z nich svému vnoučkovi. Zásluhy dětského nakladatelství jsou obrovské, pracovat pro děti je velmi krásná, ale i náročná práce. Pohádky a příběhy by však nebyly dokonalé, kdyby je neobohatili naši malíři a kreslíři. Maxipsa Fíka znají všechny děti hlavně v jeho televizním zpracování. Sledovali jsme Večerníčky o Áje a jejím Fíkovi společně s dětmi a nyní i s vnukem. Moc panu Šalamounovi za jeho krásné obrázky gratuluji.

Láska jako křídla

Marie Magdalena Klosová 21.4. 23:03
Poezie si najde místo v životě a život v poezii.mm

Alois

Zuzana Pivcová 21.4. 20:23
Před mnoha lety jsem se bohužel také stala svědkem propadu jednoho člověka, kterého jsem od vidění, nikoliv z okruhu příbuzných či přátel, znala. Velmi smutné a z mé pozice mu nešlo pomoci.

i60 Párty v Poděbradech je tu! A tady je program

Jana Šenbergerová 21.4. 19:09
Už se těšíme, jen nejnovější předpověď počasí se nám moc nelíbí, ale to se poddá. Na shledanou! :-)

Když Betty MacDonaldovou čtou skvělé české herečky

Hana Rypáčková 21.4. 12:16
Byla to moje bible, když jsem někdy nevěděla,kam dřív skočit."Nic není nemožné".

Mýty o potravinách: tlačenka jako výživa kloubů?

Květoslava HOUDKOVÁ 21.4. 11:46
Tlačenku mám docela ráda, pokud obsahuje maso + želatinu (nesmí v ní být vidět kůže a "čouhat" štětiny) Proto ji nekupuji v obchodě, ale občas domácí na Farm.trhu. A též mám ráda domácí huspeninu/sulc = zatím klouby úměrné mému věku - nestěžuji si.

Na kraji vesmíru

Olga Štolbová 21.4. 09:32
Jíťo, úžasná, nádherná báseň. Tvé básničky jsou čím dál krásnější. díky, díky, díky.....***

Hledá se další svědectví pro americké Muzeum Holocaustu

Radek Otáhal 21.4. 09:23
Při chůzi ulicemi je dobré sklopir oči a nechat hlavou plynout do mosazi vyražené letopočty zmarněných životů pro chtivost peněz a moci jednoho národa

Anthony Quinn: Já jsem Zorba

Hana Rypáčková 20.4. 21:38
Byl to pan herec a ještě je ve svých filmových postavách .

Pampelišky

Hana Rypáčková 20.4. 19:06
Pampelišky čekaly v trávníku na povel.....A louka je rázem zlatá.

Mobil, který se naučíte ovládat v každém věku

Hana Rypáčková 20.4. 19:02
Dobrá rada,dojdu si ho do O2 vyzkoušet...Mám zbytečně složitý.Vždy nějaký podědím.

Jarní fotopříběh: Příběh o poslední jarní projížďce

Olga Štolbová 20.4. 15:54
Hani díky, prima obrázky, prima povídání. Tu nešikovnou ruku Ti na dálku pofoukám a držím palce, ať jsi zase brzy v pořádku. Kdysi jsem jezdívala do Tažovic, takže ty snímky mě přímo pohladily. Až se tam někde blízko zase ocitneš, vyfoť mi, prosím, zámek. Tam jsme s manželem jezdívali, byl to tehdy rekreační objekt manželova zaměstnavatele. Je tam všude moc krásně. *****

Mluví se o tom potichu či vůbec: inkontinencí trpí polovina žen

Hana Rypáčková 20.4. 12:38
Miluji louskat dýńová semínka a pražená chroupám celá. Tomuto doplňku věřím.

Máme rádi fotografování: Řešíme horizont

Hana Rypáčková 20.4. 12:25
Neudržím foťák,ale teorii vstřebávám...Prostě poučky jsou důležité, ale hlavně s citem...

Čtu si...

Zuzana Pivcová 20.4. 07:49
Moc hezké. Nejvíc se mi líbí to 45 let trvající čtení a poté konec čtení mezi řádky. To je krásné vyjádření.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.