Přehled posledních diskuzních příspěvků

Máme rádi fotografování: Řešíme horizont

Hana Rypáčková 20.4. 12:25
Neudržím foťák,ale teorii vstřebávám...Prostě poučky jsou důležité, ale hlavně s citem...

Čtu si...

Zuzana Pivcová 20.4. 07:49
Moc hezké. Nejvíc se mi líbí to 45 let trvající čtení a poté konec čtení mezi řádky. To je krásné vyjádření.

Tři nové soutěže pro vás! Jedna z nich o skvělý mobil

Jana Šenbergerová 19.4. 20:13
Blahopřeji všem výhercům. Fotografie na profilu paní Valeriánové jsem si prohlédla dřív, než jsem si to přečetla tady. Všechny jsou moc hezké.

Anna - Maria

Zuzana Pivcová 19.4. 20:01
Je škoda, že zkušenosti nás naučily, že na lidi, kteří mají víc peněz, často pohlížíme s nedůvěrou a někdo i se závistí. Zvlášť v zahraničí ale nabyde řada lidí majetku opravdu poctivou a pernou prací. S cizími turisty mám zkušenosti, že pokud nemají omezené finance, dovedou si své cesty opravdu užít. A vůbec ne nějak nabubřele a rozhazovačně, ale s patřičným optimismem a chutí žít.

České tenistky sehrají finále Fed Cupu s Ruskami

Miroslav Štorch 19.4. 18:43
Po vítězství 3:0 už nebylo nutné řešit sestavu čtyřhry :-) Před chvilkou prohrál Berdych ve finále v Monte Carlu 1:2 na sety. Možná později až bude trpělivější, tak zase Djokoviče porazí, jako už dvakrát. Dnes se to málem také podařilo a chybělo málo. Škoda přerušení pro déšť. Rusky s uřvanou Šarapovou budou tvrdý oříšek :-(

Film pro pamětníky: Švadlenka

Vladka Steinová 19.4. 15:06
V tomto komediálním filmu z r. 1936 je Lída Baarová skutečně krásná a okouzlující. Hezkou roli zde má i Theodor Pištěk.O skvělém výkonu H.Haase není pochyb.

Milošovo jitro

Marie Magdalena Klosová 19.4. 12:53
Miloši,Miloši,ty "šílenosti" města pražského,vyhledávají Vás,nebo Vy je ?Zakupte alespoň na jaro "růžové brýle" !potřebujete je jako sůl !!!Upřímně mm

Moje desky: Legenda Michal Tučný

Hana Rypáčková 19.4. 10:56
Taky ho mám ráda... A Stodola bude?

Lívanečky s ovesnými vločkami

Olga Štolbová 19.4. 09:10
Tak, a teď začala honit mlsná mě. A co já s tím? Mimo zakysanky všechno doma mám, dokonce mám i šlehačku. Jdu na to...***

Hokejové úspěchy, 3.díl: Černý den české reprezentace

Zuzana Pivcová 19.4. 07:31
Na vítězství 1972 nezapomenu. To jsem už první rok učila a po výuce jsem si zašla k večeru v Budějovicích do tamního "Srdíčka" na jídlo. Tam mě zastihlo vítězství nad Rusy. Celá bufetová jídelna jásala a všichni jsme se radostí objímali, jako kdybychom je už měli ze země pryč. No, bohužel.

Geniální fyzik a oblíbený humanista Albert Einstein

Hana Šorejsová 18.4. 22:28
"Logika tě dostane z bodu A do bodu B. Představivost tě dostane všude !" Pro mne byl největším vědcem 20.století. Působil v Praze a v Lesnické ulici je jeho pamětní deska, v tom domě žil, jak chodil přes most Palackého - v letech 1911 a 1912 z Lesnické do Viničné ulice, kde bydlel.

Klára

Eva Mužíková 18.4. 21:36
Eleno, čtu jedním dechem.... i takový je život. Krásně jsi vylíčila vesnickou idylku, tam bych i já byla asi velice spokojená / i když zde si nestěžuji/...

České tenistky vedou nad Francouzkami 2:0

Hana Šorejsová 18.4. 17:30
Opravdu to byla radost , že se to povedlo. Doufejme, že zítra bude pokračovačka.

Začátek května na deku nebude

Zoja Sedláčková 18.4. 17:17
Tak doufám, že se ČHMÚ plete. Od 28.4. mám být týden s PŠ na Vysočině v týpkách.

Národní kronika slaví tři roky a modelky i60 budou u toho!

Jana Šenbergerová 18.4. 17:05
Já budu doma fandit a ráda si prohlédnu fotoreportáž. :-)

O odchodu do důchodu

Jaroslava Handlová 18.4. 12:13
Zdenku, člověk si zvykne! Důležité je umět si hrát i v důchodu. A jak je vidět, tak zábava Vám jde. (Teď si uvědomuji, že mně ani neměl, kdo potřást rukou při odchodu do důchodu - byla jsem sama sobě šéfem, ale nevadí, přežila jsem to).

Jarní fotopříběh: U nás na zahradě

Hana Rypáčková 18.4. 09:56
Zahrada a jaro k sobě patří.Je prima mít kousek země jen pro sebe, rodinu a známé.A když je hned u domu, je to velmi pohodlné.

České tenistky budou bojovat o finále Fed Cupu!

Miroslav Štorch 18.4. 08:54
Dnes v sobotu bude zajímavé zjistit v jaké formě se vrací po odpočinku na kurty Petra Kvitová. Francouzská trenérka uvedla, že asi nebude rozehraná z turnajů - jako ostatní hráčky. Snad tvrdý přípravný trénink se spoluhráčkami nahradil turnaje. Ale psychickou zátěž je obtížné v tréninku modelovat. Dnes ve 12.00 začne Šafářová (13.) - Garciaová (29.), a pak Kvitová (4.) - Mladenovicová (58.) - Díky paní Hance za prima článek a informace z historie Fed-Cupu.

Major Zeman: propaganda v detektivních kulisách

Jan Blahoslav 17.4. 21:38
Slušné díly by se daly spočítat na prstech jedné ruky, ty ostatní byly až k smíchu, jak z nich kapala rudá ideologie. Přiznám se, že jeden z nich jsem nedávno viděl a bavil jsem se. Jinak se mi po Majorovi (ani) Zemanovi nestýská.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.