Přehled posledních diskuzních příspěvků

Chci ještě dýchat

Alena Várošová 23.2. 16:47
Dobrý večer paní Zuzano, moc pěkné.Ani bych nevěřila kolik lidí má schopnosti skládat básně,psát články a životní příběhy,pokud jsem se nedostala na vaše stránky I60.Moc si těchto lidí vážím,myslela jsem si,že to jsou lidi s vysokoškolským vzděláním a myslela jsem dobře..Sama jsem nikdy nikde nepsala,ani jsem nevěřila,že bych něco sesmolila,aby se to dalo číst.

Ježek na dvorku

Eva Mužíková 23.2. 10:44
Paní Aleno, příběh je převážně psán v úsměvném duchu, tak to bylo možná myšleno. Ale já, jako ochránce všech zvířat nepochopím, proč jste ježka neodnesla někam do stodoly, nebo kůlny. V mrazivé zimě by si spíše zasloužil umístění v nějaké bedně s listím či senem. Takto určitě nepřežil. Ukončení článku je smutné, takže nerozumím té kombinaci. Na jedné straně vtipný humor, na druhé straně bolest....

Jak bílý oblak připluje

Hana Šimková 23.2. 10:25
Zuzanko já žiju jenom z naděje. Pořád ještě něco hezkého čekám.

Vtipnější vyhrává: Otevřený dopis paní Lidmile

VANDA Blaškovič 23.2. 09:45
Opravuji: Ještě tady nebalím, však já vám to OSLADÍM ! Ne osolím!!!...:))

Novomanželům

Miluše Hasenohrlová 23.2. 09:05
Krásná báseň, vídím Vás při svatebním přípitku....

Noční štěkot

Jiří Libánský 23.2. 05:36
Ty popraviste Vam zavidim. Nic podobneho u nas nemame.

Michael Dell: příběh počítačového mága

Jan Blahoslav 22.2. 23:51
Tací lidé jsou motorem každé společnosti. Važme si talentů a nezáviďme jim jejich bohatství. Nadřeli si na něj a zaslouží si ho.

Ach ten Sherwood...

Eva Mužíková 22.2. 21:16
Také jsem celý život bydlela na vesnici, ale proto se nemusím chovat jako hovado.......

Vážení a milí na íčku, ukažte se také v outfíčku!

Alena Tollarová 22.2. 18:14
Lidmilo, ujímám se diskuzního slova jako první. Za sebe otevřeně přiznávám, že jsem nevěděla, co si myslet, když jsem viděla, jak jsi se soutěžně vyoutfitila. A tak jsem napsala, to co jsem napsala. Zcela upřímný názor. A trochu mě i zamrzelo, že jsi mě předběhla, protože jsem si plánovala, že se nechám vyfotit v domácím úboru, v zástěře a s vařečkou v ruce. A neboj se, poslala jsem teď do světa Polední siestu a půjdu hrabat ou ou outfitík... třeba najdu i ten krém 3D! :)

Vyznání

Alena Várošová 22.2. 14:41
Tak to je velmi krásné vyznání asi po dlouholetém manželsví.Má to cit,něhu,lásku díky Eleno

Film Cesta ven získal sedm Českých lvů

Hana Rypáčková 22.2. 09:10
Film se zřejmě povedl a Sedláčková zklamala.Námět o bobulích se problému dotýkal jen povrchně...A hlavně neadresně...

Asijská nit

Eva Mužíková 21.2. 20:48
Nechci býti kritická, také dostávám od příbuzných prádlo na opravu. Kdyby mi někdo cizí přinesl rifle, viditelně nošené a nevyprané, také bych mu je nepřijala.... Ta cena je opravdu vysoká, za podložení rozkroku látkou a prošití, švadlena u nás v domě bere okolo 60ti kč

Vtipnější vyhrává: Polední siesta. A jak to máte vy?

Lidmila Nejedlá 21.2. 19:34
Alenko, to jsou krásné vzpomínky a hezky vtipně napsané. A obdivuji tu dokumentaci. Nemáš jjizvy na zadku? Našla jsi toho ježka?

Vtipnější vyhrává: Kolegové, na mne si jen tak nepřijdete!

Libuše Křapová 21.2. 16:58
Evi, s tebou musel být celý život legrace. Škoda, že jsme se nemohly poznat dřív :-)))))

Máme rádi fotografování: stavme obraz podle linií

Alena Vávrová 21.2. 14:05
Také děkuji, opakování "matka moudrosti"! A hezky názorně jsi nám ta pravidla kompozice naservíroval.

Tragický osud německých vojáků nedaleko Sněžky

Hana Rypáčková 21.2. 11:03
Se zájmem jsem si to přečetla.Na Šumavě je místo letecké katastrofy a říká se tam U vrtule.Taky dost zajímavé a tady pěkně zpracované: http://www.sumava.net/kvilda/fr.asp?tab=snet&id=2980&burl=

The Tap Tap zahrají Zemanovi navzdory

Hana Rypáčková 21.2. 10:49
Již více než deset let je mezinárodní hudební festival ve Strakonicích „Salve Caritas – Salve Vita“ . Koná se dubnu , obyvatelé a návštěvníci Strakonic se mohou zúčastnit tohoto jedinečného festivalu, jehož základním posláním je postupné odstraňování bariér mezi postiženými a většinovou veřejností. Vystupující zpěváci a skupiny ze mnoha krajů naší země Vás spolu s mnoha účastníky ze zahraničí přesvědčí o tom, že svým talentem a pěveckým umem dokáží rozdávat krásu a radost bez ohledu na fyzický či mentální handicap.Proto na zdejších dvou školách mají zkušenosti se zařazováním handicapovaných dětí. Není to lehké a je to finančně náročné.

Stokrát

Jitka Chodorová 21.2. 09:53
Ano Vladko,máš to podobně jako já,ale to už dávno obě víme,moc hezké verše,které se mě jemně dotýkají.Díky.

Koho máme rádi? Slováky a Francouze

Jan Blahoslav 21.2. 07:06
Když se celá západní Evropa podělala z Hitlera, jediný Albion dokázal hrdě vzdorovat. To Britům nikdy nezapomenu. Mají můj obrovský respekt a jsem rád, že Češi a Slováci se v RAF významně podíleli na obraně demokracie našeho kontinentu.

Nejste registrován/a? Zaregistrujte se zde.

Po přihlášení (registraci) uvidíte na tomto místě přehled Vašich aktivit na portále i60.cz, a to:

  • Váš nejnovější článek
  • Nejnovější komentáře k vašim článkům
  • Nové vzkazy od přátel
  • Nové žádosti o přátelství
Přihlásit se

JSTE TU POPRVÉ?
Přečtěte si, co všechno
portál i60 nabízí
.