Do stovky

100 km za rok. Právě tolik musíte ujít, abyste se se stali členy Klubu stovkařů i60. Na každého člena klubu čeká v cíli dárek.

Výlety čtenáře Alena Šnejdrlová

Datum Název Start Cíl Zastávky km  
5.1.2019 Mariánské Údolí - Sv. Kopeček Mariánské Údolí Svatý Kopeček 10
13.1.2019 Lesní bar Horní Lipová Horní Lipová 10
27.1.2019 Vysoké Tatry 1.den Starý Smokovec Hrebienok a zpět do St. Smokovce 6
28.1.2019 2.den v Tatrách Štrbské Pleso Vodopád Skok a zpět na Štrbské Pleso 12
29.1.2019 Vysoké Tatry 3.den Starý Smokovec Směr Skalnaté Pleso - vyhlídka 1 12
30.1.2019 Vysoké Tatry 4.den Tatranská Polianka Sliezsky dom a zpět po žluté do St. Smokovce 1 12
31.1.2019 Vysoké Tatry 5.den Starý Smokovec Slavkovská vyhliadka 2 9
15.2.2019 Odpolední procházka Svatý Kopeček Radíkov a zpět do Samotišek 1 7
17.2.2019 Jeseníky Vozka Ramzová Vozka - skály 3 9
27.2.2019 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Dlouhé Stráně 3 8
2.3.2019 Čechy pod Kosířem Od parkoviště Čechy pod Kosířem Rozhledna Velký Košíř 2 7
10.3.2019 Okolí Hohentauren Z vesničky Hohentauern Poznat zimní trasu pro chodce v okolí 2 9
11.3.2019 Hurá na Triebenstein Hohentauern Triebenstein 2 5
23.3.2019 Za sněhem Ovčárna Švýcárna 5 14
27.3.2019 Toulky parkem... Bezručovy sady Dóm Sv. Václava 5 8
29.3.2019 Mandloně Hustopeče u Brna Mandloňové sady 5 14
30.3.2019 Na hrad Hanušovice Raškovský vodopád 3 14
9.4.2019 Kuks Parkoviště Kuks Hospital Kuks 5 5
18.4.2019 Pálava Dolní Věstonice Národni přírodní rezervace 5 20
22.4.2019 Velikonoční pondělí Postřelmov Zřícenina hradu Brníčko a zpět přes Lesnici 5 15
25.4.2019 Beskydy Veřovice Velký Javorník, Malý Javorník zpět do Veřovic 5 12
6.5.2019 Florencie 1.den Florencie Florencie 4 16
7.5.2019 Florencie 2.den Piazza Santa Maria Novella Forte Belvedere 6 15
8.5.2019 Lucca, Livorno, Pisa Lucca Pisa 5 10
9.5.2019 San Gimignano San Gimignano San Gimignano 5 9
10.5.2019 Siena Siena Siena 6 9
11.5.2019 Benátky Lido di Jesolo Benátky 7 8
24.5.2019 Přes bary na Smrk Horní Lipová Ramzová 7 14
25.5.2019 Slezská Harta Roudno Slezská Harta 8 10
4.6.2019 Kufrování Velké Losiny Velké Losiny 8 25
8.6.2019 Bílou Opavou Karlova Studánka - zadní parkoviště Na Barborku a zpět 6 14
15.6.2019 Po hřebeni Červenohorské sedlo Přes Vozku do Branné 10 20
16.6.2019 Tatry 1.den příjezd Horný Smokovec Pod Slavkovským štítom 3 8
17.6.2019 Tatry 2.den Štrbské Pleso Volie plieska 7 16
18.6.2019 Tatry 3.den Horný Smokovec Smokovce 5 15
19.6.2019 Tatry 4.den Popradské pleso žel.stanice Kôprovský štít 9 27
20.6.2019 Tatry 5.den Horní Smokovec Sliezsky dom 8 20
21.6.2019 Tatry 6.den Hrebienok Přes Skalnaté pleso do Tatr. Lomnice 7 16
30.6.2019 Kolem Michalova Potštát Michalov 5 6
2.7.2019 Rybníky Potštát Rybníky 8 6
10.7.2019 Na Švýcárnu Červenohorské sedlo Přes Švýcárnu a Petrovku do Koutů nad Desnou 5 16
14.7.2019 A zase na Potštátě Potštát Přes Bradelný potok, Boškov na Potštát 6 6
17.7.2019 Králíky Králíky Jeřáb, Pod Jeřábem, Polesí Jeřáb 9 17
31.7.2019 Skalní město Potštát Skalní město 7 7
2.8.2019 Na Smrk Ramzová Přes Smrk do Horní Lipové 10 13
11.8.2019 Gdańsk, Brzezno, Jelitkowo Gdaňsk Jelitkowo 4 10
12.8.2019 Hel Městečko Hel Městečko Hel 5 15
13.8.2019 Leba Łeba Duny 5 12
14.8.2019 Gdańsk Gdaňsk Gdańsk 7 23
15.8.2019 Gdynia, Sopoty Gdynia Sopoty 5 16
16.8.2019 Krynica Morska Krynica Morska Maják, Duna 4 16
17.8.2019 Westerplatte Westerplatte Jelitkowo 5 10
22.8.2019 Na Točník Filipovice Točník, Kouty nad Desnou 8 17
29.8.2019 Opět Tatry Tatranská Polianka Přes Poľský hrebeň, do Starého Smokovca 9 28
30.8.2019 Vodopády Horný Smokovec Tatranská Lomnica 10 14
4.9.2019 Jeseníky Ovčárna Malá Morávka 8 20
11.9.2019 Zase bary Ramzová Horní Lipová 8 13
13.9.2019 Noční přechod Jeseníků Červenohorské sedlo Sedlo Skřítek a Šumperk 12 27
18.9.2019 Skály Lidečko Horní Lideč 8 13
21.9.2019 Poodří Studénka Polanka nad Odrou 6 16
25.9.2019 Mezi vinohrady Velké Bílovice Kobylí 8 15
29.9.2019 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 6 16
11.10.2019 Z Mikulova do Věstonic Mikulov Dolní Věstonice 12 16
12.10.2019 Podzimní Jeseníky Černava Branná 7 19
16.10.2019 Hluk Hluk Blatnice pod Svatým Antonínkem 8 13
18.10.2019 Radhošť Parkoviště Pustevny Jurkovičova rozhledna 9 16
19.10.2019 Na Slezskou Hartu Dětřichov nad Bystřicí Slezská Harta 4 17
23.10.2019 Hrad Šostýn Štramberk Kopřivnice 7 11
26.10.2019 Krajem Vl. Menšíka Silůvky Ivančice 9 17
28.10.2019 Kolem Losin Velké Losiny Velké Losiny 7 19
31.10.2019 Skály Horní Lideč Horní Lideč 5 14
6.11.2019 Luhačovice Biskupice - rozcestí Luhačovice 7 12
11.11.2019 Jeseníky hřeben Ovčárna - točna Kouty nad Desnou 9 18
16.11.2019 Když vlaky mají zpoždění Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí 8 13
20.11.2019 Kolem Bystřice Velká Bystřice Olomouc 6 10
25.11.2019 Červenohorské sedlo Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 9 14
30.11.2019 Opět Jeseníky Ovčárna Švýcárna, Vysoká hole 7 15
2.1.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 10 16
4.1.2020 Helfštýn Lipník nad Bečvou Hrad Helfštýn 6 15
12.1.2020 Tatry Hrebienok Starý Smokovec Hrebienok 5 8
13.1.2020 Tatry - vodopád Skok Štrbské Pleso Vodopád Skok 6 12
14.1.2020 Tatry- Sliezsky dom Starý Smokovec Sliezsky dom 12 16
15.1.2020 Tatry- Téryho chata Hrebienok Téryho chata 11 16
25.1.2020 Dlouhé Stráně Medvědí hora Dlouhé Stráně 8 12
2.2.2020 Podhůří Jeseníků Velké Losiny Petrov nad Desnou 7 11
8.2.2020 Čertovy kameny Jeseník Čertovy kameny 6 12
15.2.2020 Bradlo Libina Moravičany 9 22
22.2.2020 Po stezkách... Svatý Kopeček Svatý Kopeček 12 14
29.2.2020 Hraniční Vrch Linhartovy Město Albrechtice 11 13
4.3.2020 Kosíř Kaple Slatinice 9 13
7.3.2020 Poděbrady Ul. Dlouhá Ul. Dlouhá 10 12
8.3.2020 Medvědí kámen Lipová-lázně Jeseník 10 15
11.3.2020 Litovelským Pomoravím Horka nad Moravou Chomoutov 7 9
14.3.2020 Drahanská vrchovina Stražisko Náměšť na Hané 9 19
15.3.2020 Jelení Studánka Ovčárna Ovčárna 9 12
17.3.2020 Bez hromadné dopravy Dlouhá ul. Dlouhá ul. 9 10
19.3.2020 Odpolední procházka Dlouhá ul. Hlušovice a zpět 6 10
26.3.2020 Kolem řeky Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 9
28.3.2020 Okolí chalupy Potštát chalupa Potštát chalupa 5 6
1.4.2020 Roušky Dlouhá ul. Dlouhá ul. 9 7
3.4.2020 Pro zdraví Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 10
6.4.2020 Přes Velkou Bystřici na Sv. Kopeček Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 18
7.4.2020 Kolem Moravy Dlouhá ul Dlouhá ul. 6 6
8.4.2020 K Horce Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 12
9.4.2020 Jedová Hrubá Voda Svatý Kopeček 9 20
14.4.2020 Procházka Dlouhá ul. Dlouhá ul. 4 5
16.4.2020 Chomoutovské jezero Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 18
22.4.2020 S kamarádkou Svatý Kopeček Samotišky 7 15
23.4.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 13 18
28.4.2020 Smrk Ramzová Horní Lipová 12 17
1.5.2020 1.máj Dlouhá ul. Dlouhá ul. 5 5
2.5.2020 Rabštejn Skřítek - motorest Skřítek - motorest 15 17
7.5.2020 Rabštýn Domašov nad Bystřicí Hrubá Voda zastávka 13 22
9.5.2020 Středolesí Chalupa Chalupa 15 13
13.5.2020 Mariánské údolí Dlouhá ul. Mariánské údolí 10 16
14.5.2020 S Malou Liškou Nový Svět Nové Sady 10 7
16.5.2020 Michalov Chalupa Michalov 8 6
18.5.2020 Vysoký vodopád Červenohorské sedlo Bělá pod Pradědem 15 20
20.5.2020 Neředín Dlouhá ul. Neředín 9 8
21.5.2020 Tři kameny Loučná nad Desnou Kouty nad Desnou 14 16
23.5.2020 Poodří Suchdol nad Odrou Studénka 12 23
27.5.2020 Odpoledne Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 7
30.5.2020 Za humny na chalupě Chalupa Potštát Chalupa Potštát 9 6
3.6.2020 Údolí Rakůvka Náměšť na Hané 11 23
4.6.2020 Velký kotel Ovčárna Malá Morávka 13 21
6.6.2020 Rabštýn II. Domašov nad Bystřicí Hrubá Voda 9 17
10.6.2020 Grygov Grygov Olomouc 11 16
16.6.2020 Toulovcovy Maštale Budislav Toulovcovy Maštale 15 15
17.6.2020 Obří skály Ramzová Lipová Lázně 10 17
23.6.2020 Černovír Dlouhá ul. Černovírská kyselka 9 9
24.6.2020 Mikulov Mikulov Mikulov 22 14
27.6.2020 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 12 18
1.7.2020 Kraličák Stříbrnice Stříbrnice 14 22
5.7.2020 Na chalupě Potštát, chalupa Potštát, chalupa 20 11
8.7.2020 Zlaté Hory Zlaté Hory Jeseník 16 27
14.7.2020 Královský vodopád Červenohorské sedlo Vidly 11 18
15.7.2020 Rozhledny Leskové Bumbálka 12 19
22.7.2020 Rudice Jedovnice Jedovnice 14 18
25.7.2020 Rýchory 1.den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 6 7
26.7.2020 Rýchory 2. den Janské Lázně Janské Lázně 16 16
27.7.2020 Rýchory 3.den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 14 17
28.7.2020 Rýchory 4.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 12 16
29.7.2020 Rýchory 5. den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 22 25
30.7.2020 Rýchory 6.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 12 16
31.7.2020 Rýchory 7.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 15 20
1.8.2020 Rýchory 8.den,odjezd Kuks Kuks 10 4
15.8.2020 Plitvická jezera Plitvicke selo Národní park Plitvická jezera 12 13
19.8.2020 Jeskyně Adamov Adamov 14 17
26.8.2020 Javorníky Slovensko Kasárne Vranča 19 21
31.8.2020 Skály Horní Lideč Horní Lideč 17 23
3.9.2020 Hostýn Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem 15 20
5.9.2020 Vyškov Ruprechtov Vyškov 10 21
7.9.2020 Velký Rozsutec Biely potok hotel Diery Štefanová 15 18
8.9.2020 Fatranské Kriváně Horní stanice lanovky Chleb Parkoviště pod lanovkou 12 20
13.9.2020 Kolem chalupy Potštát chalupa Potštát chalupa 8 9
15.9.2020 Hřebenovka Červenohorské Sedlo Ramzová 15 20
16.9.2020 Tančírna Javorník Konec světa 11 17
19.9.2020 Javoříčské véšlap Javoříčko Javoříčko 9 22
22.9.2020 Začíná podzim Ovčárna Karlova Studánka 10 15
23.9.2020 Strážnice Strážnice Petrov 12 12
30.9.2020 Kunětická hora Pardubice Pardubice 14 21
3.10.2020 Polička Polička Polička 11 10
6.10.2020 Za městem Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 10
9.10.2020 Jižní Morava Dolní Věstonice Mikulov 14 22
17.10.2020 Když prší Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 7
18.10.2020 Pavlov Pavlov Pavlov 11 18
20.10.2020 Bludov Bludov Bludov 11 18
22.10.2020 První sníh Ovčárna Skřítek 9 16
25.10.2020 Borový vodopád Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 8 13
28.10.2020 Paprsek Ostružná Staré Město pod Sněžníkem 13 19
30.10.2020 V dešti Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 6
1.11.2020 Svatý Kopeček Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 14
5.11.2020 Litovelské Pomoraví Červenka Horka nad Moravou 10 20
7.11.2020 Nový hrad Raškov Šumperk 10 21
9.11.2020 Šerák Ramzová Kouty nad Desnou 12 20
12.11.2020 Lednice Lednice Podivín 14 18
14.11.2020 Hřebeč Parkoviště Hřebeč Parkoviště Hřebeč 11 14
17.11.2020 Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem 10 16
18.11.2020 Z Lipová Lázně Lipová Lázně Jeseník 15 16
21.11.2020 Z Hrubé Vody Hrubá Voda zastávka Svatý Kopeček 9 20
24.11.2020 Červenohorské sedlo Červenohorské Sedlo Karlova Studánka 10 20
28.11.2020 Podyjí Parkoviště Hnanice Parkoviště Hnanice 16 17
2.12.2020 Lysá hora Malenovice Malenovice 12 17
5.12.2020 Litovelské Pomoraví 2 Červenka Horka nad Moravou 12 21
9.12.2020 Radhošť Trojanovice Trojanovice 13 18
13.12.2020 Žítková Starý Hrozenkov Starý Hrozenkov 13 18
16.12.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 13 16
19.12.2020 Boží hora Žulová Žulová 14 18
27.12.2020 Na Kameny Velké Losiny Loučná nad Desnou 12 23
28.12.2020 V přírodě Hlubočky Svatý Kopeček 9 13
30.12.2020 Poslední výšlap v roce Ramzová Staré Město pod Sněžníkem 10 18
2.1.2021 Helfštýn Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou 12 19
7.1.2021 Vodopád Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 7 16
9.1.2021 Kunětická hora Pardubice Pardubice 12 21
11.1.2021 Červená hora Červenohorské Sedlo Kouty nad Desnou 12 18
17.1.2021 Králíky Králíky zastávka Králíky 15 21
19.1.2021 Skřítek Skřítek Skřítek 7 9
20.1.2021 Kelčský Javorník Loukov Rajnochovice 11 18
24.1.2021 Kolem Mikulova Mikulov Mikulov 7 13
31.1.2021 Bukovka Šumperk Velké Losiny 13 22
4.2.2021 Pustevny Pustevny Pustevny 7 10
5.2.2021 Pustevny a Kaple Pustevny Pustevny 5 15
6.2.2021 Velký Javorník Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm 12 17
7.2.2021 Kunčice pod Ondřejníkem Trojanovice Trojanovice 9 16
10.2.2021 Kopeček Radíkov Svatý Kopeček 4 9
13.2.2021 Jedová Pohořany Olomouc 8 22
14.2.2021 Poděbrady Olomouc Dlouhá ul. Olomouc Dlouhá ul. 6 9
15.2.2021 Ledopády Horní Lideč Horní Lideč 11 18
21.2.2021 Jelení studánka Ovčárna Ovčárna 9 18
23.2.2021 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 9 16
28.2.2021 Brníčko Postřelmov Šumperk 11 27
3.3.2021 lockdown 1 Olomouc Dlouhá ul. Olomouc Dlouhá ul. 9 10
7.3.2021 lockdown 2 Chválkovice Chválkovice 11 20
10.3.2021 lockdown3 Olomouc Olomouc 9 14
14.3.2021 lockdown 4 Dlouhá ul. Dlouhá ul. 10 10
16.3.2021 lockdown 5 Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 11
20.3.2021 lockdown 6 Billa Billa 8 11
22.3.2021 lockdown 7 Domašov nad Bystřicí Šternberk 11 21
26.3.2021 lockdown 8 Radíkov Samotišky 8 12
28.3.2021 lockdown 9 Chomoutov Olomouc 9 14
Celkem započteno 3249  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
5.1.2019 Mariánské Údolí - Sv. Kopeček Mariánské Údolí Svatý Kopeček 10
13.1.2019 Lesní bar Horní Lipová Horní Lipová 10
27.1.2019 Vysoké Tatry 1.den Starý Smokovec Hrebienok a zpět do St. Smokovce 6
28.1.2019 2.den v Tatrách Štrbské Pleso Vodopád Skok a zpět na Štrbské Pleso 12
29.1.2019 Vysoké Tatry 3.den Starý Smokovec Směr Skalnaté Pleso - vyhlídka 1 12
30.1.2019 Vysoké Tatry 4.den Tatranská Polianka Sliezsky dom a zpět po žluté do St. Smokovce 1 12
31.1.2019 Vysoké Tatry 5.den Starý Smokovec Slavkovská vyhliadka 2 9
15.2.2019 Odpolední procházka Svatý Kopeček Radíkov a zpět do Samotišek 1 7
17.2.2019 Jeseníky Vozka Ramzová Vozka - skály 3 9
27.2.2019 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Dlouhé Stráně 3 8
2.3.2019 Čechy pod Kosířem Od parkoviště Čechy pod Kosířem Rozhledna Velký Košíř 2 7
10.3.2019 Okolí Hohentauren Z vesničky Hohentauern Poznat zimní trasu pro chodce v okolí 2 9
11.3.2019 Hurá na Triebenstein Hohentauern Triebenstein 2 5
23.3.2019 Za sněhem Ovčárna Švýcárna 5 14
27.3.2019 Toulky parkem... Bezručovy sady Dóm Sv. Václava 5 8
29.3.2019 Mandloně Hustopeče u Brna Mandloňové sady 5 14
30.3.2019 Na hrad Hanušovice Raškovský vodopád 3 14
9.4.2019 Kuks Parkoviště Kuks Hospital Kuks 5 5
18.4.2019 Pálava Dolní Věstonice Národni přírodní rezervace 5 20
22.4.2019 Velikonoční pondělí Postřelmov Zřícenina hradu Brníčko a zpět přes Lesnici 5 15
25.4.2019 Beskydy Veřovice Velký Javorník, Malý Javorník zpět do Veřovic 5 12
6.5.2019 Florencie 1.den Florencie Florencie 4 16
7.5.2019 Florencie 2.den Piazza Santa Maria Novella Forte Belvedere 6 15
8.5.2019 Lucca, Livorno, Pisa Lucca Pisa 5 10
9.5.2019 San Gimignano San Gimignano San Gimignano 5 9
10.5.2019 Siena Siena Siena 6 9
11.5.2019 Benátky Lido di Jesolo Benátky 7 8
24.5.2019 Přes bary na Smrk Horní Lipová Ramzová 7 14
25.5.2019 Slezská Harta Roudno Slezská Harta 8 10
4.6.2019 Kufrování Velké Losiny Velké Losiny 8 25
8.6.2019 Bílou Opavou Karlova Studánka - zadní parkoviště Na Barborku a zpět 6 14
15.6.2019 Po hřebeni Červenohorské sedlo Přes Vozku do Branné 10 20
16.6.2019 Tatry 1.den příjezd Horný Smokovec Pod Slavkovským štítom 3 8
17.6.2019 Tatry 2.den Štrbské Pleso Volie plieska 7 16
18.6.2019 Tatry 3.den Horný Smokovec Smokovce 5 15
19.6.2019 Tatry 4.den Popradské pleso žel.stanice Kôprovský štít 9 27
20.6.2019 Tatry 5.den Horní Smokovec Sliezsky dom 8 20
21.6.2019 Tatry 6.den Hrebienok Přes Skalnaté pleso do Tatr. Lomnice 7 16
30.6.2019 Kolem Michalova Potštát Michalov 5 6
2.7.2019 Rybníky Potštát Rybníky 8 6
10.7.2019 Na Švýcárnu Červenohorské sedlo Přes Švýcárnu a Petrovku do Koutů nad Desnou 5 16
14.7.2019 A zase na Potštátě Potštát Přes Bradelný potok, Boškov na Potštát 6 6
17.7.2019 Králíky Králíky Jeřáb, Pod Jeřábem, Polesí Jeřáb 9 17
31.7.2019 Skalní město Potštát Skalní město 7 7
2.8.2019 Na Smrk Ramzová Přes Smrk do Horní Lipové 10 13
11.8.2019 Gdańsk, Brzezno, Jelitkowo Gdaňsk Jelitkowo 4 10
12.8.2019 Hel Městečko Hel Městečko Hel 5 15
13.8.2019 Leba Łeba Duny 5 12
14.8.2019 Gdańsk Gdaňsk Gdańsk 7 23
15.8.2019 Gdynia, Sopoty Gdynia Sopoty 5 16
16.8.2019 Krynica Morska Krynica Morska Maják, Duna 4 16
17.8.2019 Westerplatte Westerplatte Jelitkowo 5 10
22.8.2019 Na Točník Filipovice Točník, Kouty nad Desnou 8 17
29.8.2019 Opět Tatry Tatranská Polianka Přes Poľský hrebeň, do Starého Smokovca 9 28
30.8.2019 Vodopády Horný Smokovec Tatranská Lomnica 10 14
4.9.2019 Jeseníky Ovčárna Malá Morávka 8 20
11.9.2019 Zase bary Ramzová Horní Lipová 8 13
13.9.2019 Noční přechod Jeseníků Červenohorské sedlo Sedlo Skřítek a Šumperk 12 27
18.9.2019 Skály Lidečko Horní Lideč 8 13
21.9.2019 Poodří Studénka Polanka nad Odrou 6 16
25.9.2019 Mezi vinohrady Velké Bílovice Kobylí 8 15
29.9.2019 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 6 16
11.10.2019 Z Mikulova do Věstonic Mikulov Dolní Věstonice 12 16
12.10.2019 Podzimní Jeseníky Černava Branná 7 19
16.10.2019 Hluk Hluk Blatnice pod Svatým Antonínkem 8 13
18.10.2019 Radhošť Parkoviště Pustevny Jurkovičova rozhledna 9 16
19.10.2019 Na Slezskou Hartu Dětřichov nad Bystřicí Slezská Harta 4 17
23.10.2019 Hrad Šostýn Štramberk Kopřivnice 7 11
26.10.2019 Krajem Vl. Menšíka Silůvky Ivančice 9 17
28.10.2019 Kolem Losin Velké Losiny Velké Losiny 7 19
31.10.2019 Skály Horní Lideč Horní Lideč 5 14
6.11.2019 Luhačovice Biskupice - rozcestí Luhačovice 7 12
11.11.2019 Jeseníky hřeben Ovčárna - točna Kouty nad Desnou 9 18
16.11.2019 Když vlaky mají zpoždění Ústí nad Orlicí Ústí nad Orlicí 8 13
20.11.2019 Kolem Bystřice Velká Bystřice Olomouc 6 10
25.11.2019 Červenohorské sedlo Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 9 14
30.11.2019 Opět Jeseníky Ovčárna Švýcárna, Vysoká hole 7 15
Celkem započteno 1046  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
2.1.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 10 16
4.1.2020 Helfštýn Lipník nad Bečvou Hrad Helfštýn 6 15
12.1.2020 Tatry Hrebienok Starý Smokovec Hrebienok 5 8
13.1.2020 Tatry - vodopád Skok Štrbské Pleso Vodopád Skok 6 12
14.1.2020 Tatry- Sliezsky dom Starý Smokovec Sliezsky dom 12 16
15.1.2020 Tatry- Téryho chata Hrebienok Téryho chata 11 16
25.1.2020 Dlouhé Stráně Medvědí hora Dlouhé Stráně 8 12
2.2.2020 Podhůří Jeseníků Velké Losiny Petrov nad Desnou 7 11
8.2.2020 Čertovy kameny Jeseník Čertovy kameny 6 12
15.2.2020 Bradlo Libina Moravičany 9 22
22.2.2020 Po stezkách... Svatý Kopeček Svatý Kopeček 12 14
29.2.2020 Hraniční Vrch Linhartovy Město Albrechtice 11 13
4.3.2020 Kosíř Kaple Slatinice 9 13
7.3.2020 Poděbrady Ul. Dlouhá Ul. Dlouhá 10 12
8.3.2020 Medvědí kámen Lipová-lázně Jeseník 10 15
11.3.2020 Litovelským Pomoravím Horka nad Moravou Chomoutov 7 9
14.3.2020 Drahanská vrchovina Stražisko Náměšť na Hané 9 19
15.3.2020 Jelení Studánka Ovčárna Ovčárna 9 12
17.3.2020 Bez hromadné dopravy Dlouhá ul. Dlouhá ul. 9 10
19.3.2020 Odpolední procházka Dlouhá ul. Hlušovice a zpět 6 10
26.3.2020 Kolem řeky Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 9
28.3.2020 Okolí chalupy Potštát chalupa Potštát chalupa 5 6
1.4.2020 Roušky Dlouhá ul. Dlouhá ul. 9 7
3.4.2020 Pro zdraví Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 10
6.4.2020 Přes Velkou Bystřici na Sv. Kopeček Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 18
7.4.2020 Kolem Moravy Dlouhá ul Dlouhá ul. 6 6
8.4.2020 K Horce Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 12
9.4.2020 Jedová Hrubá Voda Svatý Kopeček 9 20
14.4.2020 Procházka Dlouhá ul. Dlouhá ul. 4 5
16.4.2020 Chomoutovské jezero Dlouhá ul. Dlouhá ul. 11 18
22.4.2020 S kamarádkou Svatý Kopeček Samotišky 7 15
23.4.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 13 18
28.4.2020 Smrk Ramzová Horní Lipová 12 17
1.5.2020 1.máj Dlouhá ul. Dlouhá ul. 5 5
2.5.2020 Rabštejn Skřítek - motorest Skřítek - motorest 15 17
7.5.2020 Rabštýn Domašov nad Bystřicí Hrubá Voda zastávka 13 22
9.5.2020 Středolesí Chalupa Chalupa 15 13
13.5.2020 Mariánské údolí Dlouhá ul. Mariánské údolí 10 16
14.5.2020 S Malou Liškou Nový Svět Nové Sady 10 7
16.5.2020 Michalov Chalupa Michalov 8 6
18.5.2020 Vysoký vodopád Červenohorské sedlo Bělá pod Pradědem 15 20
20.5.2020 Neředín Dlouhá ul. Neředín 9 8
21.5.2020 Tři kameny Loučná nad Desnou Kouty nad Desnou 14 16
23.5.2020 Poodří Suchdol nad Odrou Studénka 12 23
27.5.2020 Odpoledne Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 7
30.5.2020 Za humny na chalupě Chalupa Potštát Chalupa Potštát 9 6
3.6.2020 Údolí Rakůvka Náměšť na Hané 11 23
4.6.2020 Velký kotel Ovčárna Malá Morávka 13 21
6.6.2020 Rabštýn II. Domašov nad Bystřicí Hrubá Voda 9 17
10.6.2020 Grygov Grygov Olomouc 11 16
16.6.2020 Toulovcovy Maštale Budislav Toulovcovy Maštale 15 15
17.6.2020 Obří skály Ramzová Lipová Lázně 10 17
23.6.2020 Černovír Dlouhá ul. Černovírská kyselka 9 9
24.6.2020 Mikulov Mikulov Mikulov 22 14
27.6.2020 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 12 18
1.7.2020 Kraličák Stříbrnice Stříbrnice 14 22
5.7.2020 Na chalupě Potštát, chalupa Potštát, chalupa 20 11
8.7.2020 Zlaté Hory Zlaté Hory Jeseník 16 27
14.7.2020 Královský vodopád Červenohorské sedlo Vidly 11 18
15.7.2020 Rozhledny Leskové Bumbálka 12 19
22.7.2020 Rudice Jedovnice Jedovnice 14 18
25.7.2020 Rýchory 1.den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 6 7
26.7.2020 Rýchory 2. den Janské Lázně Janské Lázně 16 16
27.7.2020 Rýchory 3.den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 14 17
28.7.2020 Rýchory 4.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 12 16
29.7.2020 Rýchory 5. den Rýchorská Bouda Rýchorská Bouda 22 25
30.7.2020 Rýchory 6.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 12 16
31.7.2020 Rýchory 7.den Rýchorská bouda Rýchorská bouda 15 20
1.8.2020 Rýchory 8.den,odjezd Kuks Kuks 10 4
15.8.2020 Plitvická jezera Plitvicke selo Národní park Plitvická jezera 12 13
19.8.2020 Jeskyně Adamov Adamov 14 17
26.8.2020 Javorníky Slovensko Kasárne Vranča 19 21
31.8.2020 Skály Horní Lideč Horní Lideč 17 23
3.9.2020 Hostýn Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem 15 20
5.9.2020 Vyškov Ruprechtov Vyškov 10 21
7.9.2020 Velký Rozsutec Biely potok hotel Diery Štefanová 15 18
8.9.2020 Fatranské Kriváně Horní stanice lanovky Chleb Parkoviště pod lanovkou 12 20
13.9.2020 Kolem chalupy Potštát chalupa Potštát chalupa 8 9
15.9.2020 Hřebenovka Červenohorské Sedlo Ramzová 15 20
16.9.2020 Tančírna Javorník Konec světa 11 17
19.9.2020 Javoříčské véšlap Javoříčko Javoříčko 9 22
22.9.2020 Začíná podzim Ovčárna Karlova Studánka 10 15
23.9.2020 Strážnice Strážnice Petrov 12 12
30.9.2020 Kunětická hora Pardubice Pardubice 14 21
3.10.2020 Polička Polička Polička 11 10
6.10.2020 Za městem Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 10
9.10.2020 Jižní Morava Dolní Věstonice Mikulov 14 22
17.10.2020 Když prší Dlouhá ul. Dlouhá ul. 7 7
18.10.2020 Pavlov Pavlov Pavlov 11 18
20.10.2020 Bludov Bludov Bludov 11 18
22.10.2020 První sníh Ovčárna Skřítek 9 16
25.10.2020 Borový vodopád Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 8 13
28.10.2020 Paprsek Ostružná Staré Město pod Sněžníkem 13 19
30.10.2020 V dešti Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 6
1.11.2020 Svatý Kopeček Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 14
5.11.2020 Litovelské Pomoraví Červenka Horka nad Moravou 10 20
7.11.2020 Nový hrad Raškov Šumperk 10 21
9.11.2020 Šerák Ramzová Kouty nad Desnou 12 20
12.11.2020 Lednice Lednice Podivín 14 18
14.11.2020 Hřebeč Parkoviště Hřebeč Parkoviště Hřebeč 11 14
17.11.2020 Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem Bystřice pod Hostýnem 10 16
18.11.2020 Z Lipová Lázně Lipová Lázně Jeseník 15 16
21.11.2020 Z Hrubé Vody Hrubá Voda zastávka Svatý Kopeček 9 20
24.11.2020 Červenohorské sedlo Červenohorské Sedlo Karlova Studánka 10 20
28.11.2020 Podyjí Parkoviště Hnanice Parkoviště Hnanice 16 17
2.12.2020 Lysá hora Malenovice Malenovice 12 17
5.12.2020 Litovelské Pomoraví 2 Červenka Horka nad Moravou 12 21
9.12.2020 Radhošť Trojanovice Trojanovice 13 18
13.12.2020 Žítková Starý Hrozenkov Starý Hrozenkov 13 18
16.12.2020 Jeseníky Červenohorské sedlo Kouty nad Desnou 13 16
19.12.2020 Boží hora Žulová Žulová 14 18
27.12.2020 Na Kameny Velké Losiny Loučná nad Desnou 12 23
28.12.2020 V přírodě Hlubočky Svatý Kopeček 9 13
30.12.2020 Poslední výšlap v roce Ramzová Staré Město pod Sněžníkem 10 18
Celkem započteno 1746  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
2.1.2021 Helfštýn Lipník nad Bečvou Lipník nad Bečvou 12 19
7.1.2021 Vodopád Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 7 16
9.1.2021 Kunětická hora Pardubice Pardubice 12 21
11.1.2021 Červená hora Červenohorské Sedlo Kouty nad Desnou 12 18
17.1.2021 Králíky Králíky zastávka Králíky 15 21
19.1.2021 Skřítek Skřítek Skřítek 7 9
20.1.2021 Kelčský Javorník Loukov Rajnochovice 11 18
24.1.2021 Kolem Mikulova Mikulov Mikulov 7 13
31.1.2021 Bukovka Šumperk Velké Losiny 13 22
4.2.2021 Pustevny Pustevny Pustevny 7 10
5.2.2021 Pustevny a Kaple Pustevny Pustevny 5 15
6.2.2021 Velký Javorník Frenštát pod Radhoštěm Frenštát pod Radhoštěm 12 17
7.2.2021 Kunčice pod Ondřejníkem Trojanovice Trojanovice 9 16
10.2.2021 Kopeček Radíkov Svatý Kopeček 4 9
13.2.2021 Jedová Pohořany Olomouc 8 22
14.2.2021 Poděbrady Olomouc Dlouhá ul. Olomouc Dlouhá ul. 6 9
15.2.2021 Ledopády Horní Lideč Horní Lideč 11 18
21.2.2021 Jelení studánka Ovčárna Ovčárna 9 18
23.2.2021 Dlouhé Stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 9 16
28.2.2021 Brníčko Postřelmov Šumperk 11 27
3.3.2021 lockdown 1 Olomouc Dlouhá ul. Olomouc Dlouhá ul. 9 10
7.3.2021 lockdown 2 Chválkovice Chválkovice 11 20
10.3.2021 lockdown3 Olomouc Olomouc 9 14
14.3.2021 lockdown 4 Dlouhá ul. Dlouhá ul. 10 10
16.3.2021 lockdown 5 Dlouhá ul. Dlouhá ul. 8 11
20.3.2021 lockdown 6 Billa Billa 8 11
22.3.2021 lockdown 7 Domašov nad Bystřicí Šternberk 11 21
26.3.2021 lockdown 8 Radíkov Samotišky 8 12
28.3.2021 lockdown 9 Chomoutov Olomouc 9 14
Celkem započteno 457