Do stovky

100 km za rok. Právě tolik musíte ujít, abyste se se stali členy Klubu stovkařů i60. Na každého člena klubu čeká v cíli dárek.

Výlety čtenáře Eva Trojánková

Datum Název Start Cíl Zastávky km  
20.2.2001 Klánovice 15 Nádraží Klánovice Nádraží Klánovice 12 15
18.1.2020 Courání Prahou Újezdské muzeum Újezd nad Lesy 9 27
25.1.2020 Zimním Polabím Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Restaurace Grado u Čelakovic 16 23
1.2.2020 Klánovice 9 Nádraží Klánovice Nádraží Klánovice 14 9
8.2.2020 Valentýnský pochod Veleslavín Jinonice 16 11
9.2.2020 Měchenice-Zbraslav Měchenice Praha-Zbraslav 14 21
15.2.2020 Kolo, kolo mlejnský Praha 13, Kovářova, KD Mlejn Kovářova - KD Mlejn 21 30
23.2.2020 Písnice-Zbraslav Písnice Praha-Zbraslav 10 11
29.2.2020 Písnice-Modřany Sídliště Písnice Modřany U dvou Bernardýnů 28 26
1.3.2020 Kolem Botiče a Hamru Záběhlická škola Chodovská 9 4
5.3.2020 Z Karlína přes Vítkov na Vinohrady Karlínské náměstí Želivského 7 5
7.3.2020 Z Davle do Davle Davle Davle 24 25
8.3.2020 Krčským lesem Záběhlice U Lípy Praha Roztyly 18 14
12.3.2020 Ruzyně-Dejvice Ruzyně Dejvická 11 8
14.3.2020 Z Berouna přes Karlštejn na Zbraslav Beroun Zbraslavské náměstí 61 36
21.3.2020 Kolem Hostivaře Záběhlice Praha Spořilov 21 16
22.3.2020 Krčským lesem Záběhlice Záběhlice 16 16
28.3.2020 Kolem Hostivaře do Průhonic Záběhlická škola Záběhlická škola 40 31
2.4.2020 Kolem rybníku a sadem Záběhlice zahrady Záběhlická škola 11 7
4.4.2020 K přehradě Hostivař Záběhlická škola Jesenická 18 12
5.4.2020 K zámku Koloděje Záběhlice Záběhlice 44 36
8.4.2020 Zahradním Městem Poliklinika Zahradní Město Pošta Praha 106 - Česká pošta 14 5
10.4.2020 Měchenice-Pikovice Měchenice Hradišťko 19 10
11.4.2020 Přes Braník do Chuchle a zpět Záběhlice U Lípy Záběhlice U Lípy 27 34
12.4.2020 Nad Sázavou Petrov Petrov 7 4
16.4.2020 Do Michle Práčská, ŘSD Záběhlice U Lípy 9 6
17.4.2020 Zahradním Městem Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 12 4
18.4.2020 Benešov-Jílové Benešov u Prahy Jílové u Prahy 23 35
20.4.2020 K rybníku a sadem Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 5 9
22.4.2020 Slatiny a Cimrmanovy lázně Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 5 8
23.4.2020 Sadem do Hostivaře Záběhlická škola Záběhlická škola 7 9
25.4.2020 Český Brod-Jevany-Říčany Český Brod Říčany 18 36
28.4.2020 Do Michelského lesa Záběhlická škola U Lípy 6 9
30.4.2020 K rybníku Poliklinika Zahradní Město Poliklinika Zahradní Město 5 5
1.5.2020 Český Brod-Senohraby Český Brod Senohraby 17 38
6.5.2020 Do knihovny a sadem Hlohová Záběhlická škola 4 6
8.5.2020 Mníšek-Štěchovice-Petrov Mníšek pod Brdy Petrov u Prahy 10 35
13.5.2020 Z Vinohrad do Nuslí náměstí Míru Michelská 9 6
16.5.2020 Klínec-Slapy-Hradištko Klínec Hradištko 23 35
17.5.2020 Zbraslav-Lhota-Jarov Nádraží Zbraslav Dolní Břežany-Jarov 7 8
18.5.2020 Ze Staroměstského nám na Vyšehrad Staroměstské náměstí Vyšehrad 12 7
27.5.2020 Na Chodov Záběhlická škola U Lípy 2 6
30.5.2020 Zbraslav - Hradiště - Jarov Nádraží Zbraslav Dolní Břežany-Jarov 9 6
30.5.2020 Luka pod Medníkem-Posázavská stezka Luka pod Medníkem Petrov u Prahy 16 31
3.6.2020 Zahradním Městem Práčská ŘSD Střemchová 1 5
6.6.2020 Říčanským lesem Říčany nádraží Říčany nádraží 8 12
9.6.2020 K přehradě Poliklinika Zahradní Město U Lípy 4 10
13.6.2020 Údolím zlatonosné Kocáby Štěchovice Štěchovice 11 33
16.6.2020 S ochránci přírody za netopýry Záběhlická škola Konopišťská 6 9
27.6.2020 Mníšek-Zbraslav Mníšek pod Brdy Nádraží Zbraslav 8 32
3.7.2020 Menhiry Tři bohyně Kobylisy Poliklinika Mazurská 8 5
4.7.2020 Písnice Modřany a zpět Písnice - pod rybníkem Písnice zastávka 6 18
5.7.2020 Modřany Lhota a zpět Modřany - žst., tram Praha-Modřany zastávka 8 18
8.7.2020 Ze Zbraslavi do Zadní Třebaně Zbraslav Zadní Třebaň 11 26
9.7.2020 K Hostivařské přehradě Poliklinika Zahradní Město U Lípy 4 10
20.7.2020 Čičmany Čičmany Čičmany 6 3
21.7.2020 Rozsutce Terchová Terchová 8 21
22.7.2020 Chleb-Štefanová-Terchová Lanovka Chleb - horná stanica Terchová 5 18
23.7.2020 Tiesňavy Tiesňavy Terchová 10 16
24.7.2020 Přes vrcholy Vrátna-Chleb Dolina Kúr 12 17
31.7.2020 Louňovice-Libouň Louňovice pod Blaníkem Libouň 3 3
1.8.2020 Cesta Česka - Libouň Český Šternberk Libouň Český Šternberk 16 35
2.8.2020 Cesta Česka - Český Šternberk Krymlov Český Šternberk Krymlov - hl. siln., bus 7 37
8.8.2020 Cesta Česka - Krymlov Sadská Krymlov - hl. siln., bus Sadská, hotel Modrá Hvězda 7 33
9.8.2020 Cesta Česka -Sadská Stará Boleslav Sadská Stará Boleslav 7 38
15.8.2020 Valluga Galzig Bahn Gammenbahn 5 9
16.8.2020 Nad Lechem Rufikopf Flexen Pass 5 13
17.8.2020 Verwalsee Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) 5 29
18.8.2020 k Kaltenberghütte Arlberský průsmyk St. Christoph am Arlberg 3 17
19.8.2020 K Darmstädter Hütte Rendlbahn Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) 3 22
22.8.2020 Cesta Česka Stará Boleslav Mělník Stará Boleslav Mělník 5 37
23.8.2020 Cesta Česka - Mělník Roudnice Mělník Roudnice nad Labem 7 39
30.8.2020 Do Vrsaru a zpět Hotel Delfín Hotel Delfín 12 17
31.8.2020 Zálivy Hotel Delfín Hotel Delfín 7 7
1.9.2020 do Poreče Hotel Delfín Hotel Delfín 10 18
10.9.2020 Hlubočepy trochu jinak Geologická Sluneční náměstí 11 7
12.9.2020 DP Přes čtyři zámky Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou 15 35
17.9.2020 Podvečerní procházka Prahou 11 U záběhlického zámku U Lípy 8 15
19.9.2020 Z Dubče do Dubče Dubeč, Bezprašná Škola Dubeč 16 37
23.9.2020 Z Černého Mostu Černý Most Hloubětín 4 7
24.9.2020 Z Troje podle vody do Libně Praha-Troja Nádraží Libeň 6 9
26.9.2020 Sobotka v dešti Sobotka Sobotka 3 3
27.9.2020 Českým Rájem Sobotka Sobotka 10 39
28.9.2020 Sobotka větší okruh Sobotka, nám. Sobotka - nám. 8 8
3.10.2020 Českobroská padesátka Český Brod Český Brod 9 39
9.10.2020 Pražské výhledy Dvorce Nádraží Braník 8 8
9.10.2020 Zábělice a Michle Práčská U Zahradního města 5 9
11.10.2020 Okruh Šárkou Divoká Šárka Nad Džbánem 15 22
17.10.2020 Košík a Hostivař U Zahradního města Záběhlická škola 11 14
18.10.2020 Krč a Průhonice Za Potokem Toulcův dvůr 12 35
20.10.2020 Vršovice Práčská Na Hroudě 7 7
22.10.2020 K rybníku Za Potokem U Záběhlického zámku 6 5
23.10.2020 Pivovar Hostivar Záběhlická škola Nad Meandry 4 9
24.10.2020 Košík U Lípy Harlacherova 6 9
25.10.2020 Uhříněves U Zahradního města Topolová 16 37
2.11.2020 Do Karlína Poliklinika Zahradní Město Nádraží Strašnice 13 16
5.11.2020 K rybníku Poliklinika Zahradní Město U Lípy 5 4
6.11.2020 Hostivař Záběhlická škola Záběhlická škola 7 12
8.11.2020 Solidarita a Strašnice Holubkova Poliklinika 8 9
13.11.2020 Pro pivo do Hostivaru Mládežnická U Zahradního města 6 15
14.11.2020 Chodov Záběhlická škola U Lípy 11 11
15.11.2020 Komáří Vížka Krupka Krupka 7 17
17.11.2020 Okruh Sv. Josefa a podél Rokytky Malešice Nádraží Libeň 14 15
20.11.2020 do Hostivaru U záběhlického zámku Nádraží Hostivař 6 10
22.11.2020 Triangl Škábova Ostružinová 6 13
27.11.2020 Hostivař U Zahradního města Nádraží Hostivař 3 9
6.12.2020 Hlubočepy a Chuchle Hlubočepy Radotínská 4 9
21.12.2020 Praděd Červenohorské sedlo (1013 m) Kouty nad Desnou 7 31
22.12.2020 Velké Losiny Velké Losiny-kostel Rapotín 6 13
23.12.2020 Dlouhé stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 7 16
24.12.2020 Vřesová studánka Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 6 19
27.12.2020 Hostivař Nad Meandry Meruňková 7 14
28.12.2020 Krčský les Práčská Práčská 8 14
29.12.2020 Úštěk a Sedlo Úštěk - nám. Úštěk náměstí 8 21
30.12.2020 Hamr a Chodov Harlacherova Toulcův Dvůr 5 14
1.1.2021 Novoroční pochod do Jílového Praha-Háje Jílové Borek 11 29
1.1.2021 Novoroční pochod do Jílového Háje Jílové Borek 11 29
4.1.2021 Zahradním Městem U Zahr. Města Meruňková 2 5
9.1.2021 Tříkrálová Okoř Nádraží Veleslavín Roztoky 12 28
10.1.2021 Měcholupy a Hostivař Škábova Sněženková 4 17
16.1.2021 Újezd - Uhřiněves Újezd nad Lesy Uhříněves 8 32
17.1.2021 Zimní Botič Hostivař Meruňková 4 8
24.1.2021 Roztoky-Nebušice Roztoky Průhonský háj 9 19
30.1.2021 Měchenice a okolí Měchenice Měchenice 6 10
31.1.2021 Kralupy-Hradčanská Kralupy nad Vltavou Hradčanská 12 32
6.2.2021 Měchenice-Zbraslav Měchenice Zbraslav 8 27
7.2.2021 Rybník a Toulcův Dvůr Záběhlická škola Záběhlická škola 3 9
11.2.2021 Zasněženo U záběhlického zámku U Zahradního města 4 7
13.2.2021 Zamrzlá přehrada Záběhlická škola Záběhlická škola 4 15
14.2.2021 Z Výtoně na Spořilov Výtoň Sídliště Spořilov 10 31
17.2.2021 Z Karlína do Strašnic Pobřežní Na Hroudě 2 6
21.2.2021 Z Kralup na Veleslavín Kralupy nad Vltavou Nádraží Veleslavín 10 36
27.2.2021 Pikovice Hradištko Petrov u Prahy 4 6
28.2.2021 České Středohoří Liběšice Liběšice 5 28
6.3.2021 Praha I. Zbraslav - Baně, bus Staré náměstí 8 32
7.3.2021 Praha II. Praha-Ruzyně Nebušice K Noskovně 5 25
13.3.2021 Praha III. Nebušice Čakovice 12 36
14.3.2021 Praha IV. Třeboradice Klánovice 7 23
18.3.2021 Podvečerní Záběhlická škola U Zahradního města 4 7
20.3.2021 Praha V. Klánovice Uhříněves 8 32
21.3.2021 Praha VI. K Pitkovičkám Písnice 3 16
Celkem započteno 2523  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
Celkem započteno 0  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
20.2.2001 Klánovice 15 Nádraží Klánovice Nádraží Klánovice 12 15
18.1.2020 Courání Prahou Újezdské muzeum Újezd nad Lesy 9 27
25.1.2020 Zimním Polabím Brandýs nad Labem-Stará Boleslav Restaurace Grado u Čelakovic 16 23
1.2.2020 Klánovice 9 Nádraží Klánovice Nádraží Klánovice 14 9
8.2.2020 Valentýnský pochod Veleslavín Jinonice 16 11
9.2.2020 Měchenice-Zbraslav Měchenice Praha-Zbraslav 14 21
15.2.2020 Kolo, kolo mlejnský Praha 13, Kovářova, KD Mlejn Kovářova - KD Mlejn 21 30
23.2.2020 Písnice-Zbraslav Písnice Praha-Zbraslav 10 11
29.2.2020 Písnice-Modřany Sídliště Písnice Modřany U dvou Bernardýnů 28 26
1.3.2020 Kolem Botiče a Hamru Záběhlická škola Chodovská 9 4
5.3.2020 Z Karlína přes Vítkov na Vinohrady Karlínské náměstí Želivského 7 5
7.3.2020 Z Davle do Davle Davle Davle 24 25
8.3.2020 Krčským lesem Záběhlice U Lípy Praha Roztyly 18 14
12.3.2020 Ruzyně-Dejvice Ruzyně Dejvická 11 8
14.3.2020 Z Berouna přes Karlštejn na Zbraslav Beroun Zbraslavské náměstí 61 36
21.3.2020 Kolem Hostivaře Záběhlice Praha Spořilov 21 16
22.3.2020 Krčským lesem Záběhlice Záběhlice 16 16
28.3.2020 Kolem Hostivaře do Průhonic Záběhlická škola Záběhlická škola 40 31
2.4.2020 Kolem rybníku a sadem Záběhlice zahrady Záběhlická škola 11 7
4.4.2020 K přehradě Hostivař Záběhlická škola Jesenická 18 12
5.4.2020 K zámku Koloděje Záběhlice Záběhlice 44 36
8.4.2020 Zahradním Městem Poliklinika Zahradní Město Pošta Praha 106 - Česká pošta 14 5
10.4.2020 Měchenice-Pikovice Měchenice Hradišťko 19 10
11.4.2020 Přes Braník do Chuchle a zpět Záběhlice U Lípy Záběhlice U Lípy 27 34
12.4.2020 Nad Sázavou Petrov Petrov 7 4
16.4.2020 Do Michle Práčská, ŘSD Záběhlice U Lípy 9 6
17.4.2020 Zahradním Městem Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 12 4
18.4.2020 Benešov-Jílové Benešov u Prahy Jílové u Prahy 23 35
20.4.2020 K rybníku a sadem Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 5 9
22.4.2020 Slatiny a Cimrmanovy lázně Záběhlická škola Poliklinika Zahradní Město 5 8
23.4.2020 Sadem do Hostivaře Záběhlická škola Záběhlická škola 7 9
25.4.2020 Český Brod-Jevany-Říčany Český Brod Říčany 18 36
28.4.2020 Do Michelského lesa Záběhlická škola U Lípy 6 9
30.4.2020 K rybníku Poliklinika Zahradní Město Poliklinika Zahradní Město 5 5
1.5.2020 Český Brod-Senohraby Český Brod Senohraby 17 38
6.5.2020 Do knihovny a sadem Hlohová Záběhlická škola 4 6
8.5.2020 Mníšek-Štěchovice-Petrov Mníšek pod Brdy Petrov u Prahy 10 35
13.5.2020 Z Vinohrad do Nuslí náměstí Míru Michelská 9 6
16.5.2020 Klínec-Slapy-Hradištko Klínec Hradištko 23 35
17.5.2020 Zbraslav-Lhota-Jarov Nádraží Zbraslav Dolní Břežany-Jarov 7 8
18.5.2020 Ze Staroměstského nám na Vyšehrad Staroměstské náměstí Vyšehrad 12 7
27.5.2020 Na Chodov Záběhlická škola U Lípy 2 6
30.5.2020 Zbraslav - Hradiště - Jarov Nádraží Zbraslav Dolní Břežany-Jarov 9 6
30.5.2020 Luka pod Medníkem-Posázavská stezka Luka pod Medníkem Petrov u Prahy 16 31
3.6.2020 Zahradním Městem Práčská ŘSD Střemchová 1 5
6.6.2020 Říčanským lesem Říčany nádraží Říčany nádraží 8 12
9.6.2020 K přehradě Poliklinika Zahradní Město U Lípy 4 10
13.6.2020 Údolím zlatonosné Kocáby Štěchovice Štěchovice 11 33
16.6.2020 S ochránci přírody za netopýry Záběhlická škola Konopišťská 6 9
27.6.2020 Mníšek-Zbraslav Mníšek pod Brdy Nádraží Zbraslav 8 32
3.7.2020 Menhiry Tři bohyně Kobylisy Poliklinika Mazurská 8 5
4.7.2020 Písnice Modřany a zpět Písnice - pod rybníkem Písnice zastávka 6 18
5.7.2020 Modřany Lhota a zpět Modřany - žst., tram Praha-Modřany zastávka 8 18
8.7.2020 Ze Zbraslavi do Zadní Třebaně Zbraslav Zadní Třebaň 11 26
9.7.2020 K Hostivařské přehradě Poliklinika Zahradní Město U Lípy 4 10
20.7.2020 Čičmany Čičmany Čičmany 6 3
21.7.2020 Rozsutce Terchová Terchová 8 21
22.7.2020 Chleb-Štefanová-Terchová Lanovka Chleb - horná stanica Terchová 5 18
23.7.2020 Tiesňavy Tiesňavy Terchová 10 16
24.7.2020 Přes vrcholy Vrátna-Chleb Dolina Kúr 12 17
31.7.2020 Louňovice-Libouň Louňovice pod Blaníkem Libouň 3 3
1.8.2020 Cesta Česka - Libouň Český Šternberk Libouň Český Šternberk 16 35
2.8.2020 Cesta Česka - Český Šternberk Krymlov Český Šternberk Krymlov - hl. siln., bus 7 37
8.8.2020 Cesta Česka - Krymlov Sadská Krymlov - hl. siln., bus Sadská, hotel Modrá Hvězda 7 33
9.8.2020 Cesta Česka -Sadská Stará Boleslav Sadská Stará Boleslav 7 38
15.8.2020 Valluga Galzig Bahn Gammenbahn 5 9
16.8.2020 Nad Lechem Rufikopf Flexen Pass 5 13
17.8.2020 Verwalsee Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) 5 29
18.8.2020 k Kaltenberghütte Arlberský průsmyk St. Christoph am Arlberg 3 17
19.8.2020 K Darmstädter Hütte Rendlbahn Sankt Anton am Arlberg (St. Anton am Arlberg) 3 22
22.8.2020 Cesta Česka Stará Boleslav Mělník Stará Boleslav Mělník 5 37
23.8.2020 Cesta Česka - Mělník Roudnice Mělník Roudnice nad Labem 7 39
30.8.2020 Do Vrsaru a zpět Hotel Delfín Hotel Delfín 12 17
31.8.2020 Zálivy Hotel Delfín Hotel Delfín 7 7
1.9.2020 do Poreče Hotel Delfín Hotel Delfín 10 18
10.9.2020 Hlubočepy trochu jinak Geologická Sluneční náměstí 11 7
12.9.2020 DP Přes čtyři zámky Týnec nad Sázavou Týnec nad Sázavou 15 35
17.9.2020 Podvečerní procházka Prahou 11 U záběhlického zámku U Lípy 8 15
19.9.2020 Z Dubče do Dubče Dubeč, Bezprašná Škola Dubeč 16 37
23.9.2020 Z Černého Mostu Černý Most Hloubětín 4 7
24.9.2020 Z Troje podle vody do Libně Praha-Troja Nádraží Libeň 6 9
26.9.2020 Sobotka v dešti Sobotka Sobotka 3 3
27.9.2020 Českým Rájem Sobotka Sobotka 10 39
28.9.2020 Sobotka větší okruh Sobotka, nám. Sobotka - nám. 8 8
3.10.2020 Českobroská padesátka Český Brod Český Brod 9 39
9.10.2020 Pražské výhledy Dvorce Nádraží Braník 8 8
9.10.2020 Zábělice a Michle Práčská U Zahradního města 5 9
11.10.2020 Okruh Šárkou Divoká Šárka Nad Džbánem 15 22
17.10.2020 Košík a Hostivař U Zahradního města Záběhlická škola 11 14
18.10.2020 Krč a Průhonice Za Potokem Toulcův dvůr 12 35
20.10.2020 Vršovice Práčská Na Hroudě 7 7
22.10.2020 K rybníku Za Potokem U Záběhlického zámku 6 5
23.10.2020 Pivovar Hostivar Záběhlická škola Nad Meandry 4 9
24.10.2020 Košík U Lípy Harlacherova 6 9
25.10.2020 Uhříněves U Zahradního města Topolová 16 37
2.11.2020 Do Karlína Poliklinika Zahradní Město Nádraží Strašnice 13 16
5.11.2020 K rybníku Poliklinika Zahradní Město U Lípy 5 4
6.11.2020 Hostivař Záběhlická škola Záběhlická škola 7 12
8.11.2020 Solidarita a Strašnice Holubkova Poliklinika 8 9
13.11.2020 Pro pivo do Hostivaru Mládežnická U Zahradního města 6 15
14.11.2020 Chodov Záběhlická škola U Lípy 11 11
15.11.2020 Komáří Vížka Krupka Krupka 7 17
17.11.2020 Okruh Sv. Josefa a podél Rokytky Malešice Nádraží Libeň 14 15
20.11.2020 do Hostivaru U záběhlického zámku Nádraží Hostivař 6 10
22.11.2020 Triangl Škábova Ostružinová 6 13
27.11.2020 Hostivař U Zahradního města Nádraží Hostivař 3 9
6.12.2020 Hlubočepy a Chuchle Hlubočepy Radotínská 4 9
21.12.2020 Praděd Červenohorské sedlo (1013 m) Kouty nad Desnou 7 31
22.12.2020 Velké Losiny Velké Losiny-kostel Rapotín 6 13
23.12.2020 Dlouhé stráně Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 7 16
24.12.2020 Vřesová studánka Kouty nad Desnou Kouty nad Desnou 6 19
27.12.2020 Hostivař Nad Meandry Meruňková 7 14
28.12.2020 Krčský les Práčská Práčská 8 14
29.12.2020 Úštěk a Sedlo Úštěk - nám. Úštěk náměstí 8 21
30.12.2020 Hamr a Chodov Harlacherova Toulcův Dvůr 5 14
1.1.2021 Novoroční pochod do Jílového Praha-Háje Jílové Borek 11 29
Celkem započteno 2007  
Datum Název Start Cíl Zastávky km  
1.1.2021 Novoroční pochod do Jílového Háje Jílové Borek 11 29
4.1.2021 Zahradním Městem U Zahr. Města Meruňková 2 5
9.1.2021 Tříkrálová Okoř Nádraží Veleslavín Roztoky 12 28
10.1.2021 Měcholupy a Hostivař Škábova Sněženková 4 17
16.1.2021 Újezd - Uhřiněves Újezd nad Lesy Uhříněves 8 32
17.1.2021 Zimní Botič Hostivař Meruňková 4 8
24.1.2021 Roztoky-Nebušice Roztoky Průhonský háj 9 19
30.1.2021 Měchenice a okolí Měchenice Měchenice 6 10
31.1.2021 Kralupy-Hradčanská Kralupy nad Vltavou Hradčanská 12 32
6.2.2021 Měchenice-Zbraslav Měchenice Zbraslav 8 27
7.2.2021 Rybník a Toulcův Dvůr Záběhlická škola Záběhlická škola 3 9
11.2.2021 Zasněženo U záběhlického zámku U Zahradního města 4 7
13.2.2021 Zamrzlá přehrada Záběhlická škola Záběhlická škola 4 15
14.2.2021 Z Výtoně na Spořilov Výtoň Sídliště Spořilov 10 31
17.2.2021 Z Karlína do Strašnic Pobřežní Na Hroudě 2 6
21.2.2021 Z Kralup na Veleslavín Kralupy nad Vltavou Nádraží Veleslavín 10 36
27.2.2021 Pikovice Hradištko Petrov u Prahy 4 6
28.2.2021 České Středohoří Liběšice Liběšice 5 28
6.3.2021 Praha I. Zbraslav - Baně, bus Staré náměstí 8 32
7.3.2021 Praha II. Praha-Ruzyně Nebušice K Noskovně 5 25
13.3.2021 Praha III. Nebušice Čakovice 12 36
14.3.2021 Praha IV. Třeboradice Klánovice 7 23
18.3.2021 Podvečerní Záběhlická škola U Zahradního města 4 7
20.3.2021 Praha V. Klánovice Uhříněves 8 32
21.3.2021 Praha VI. K Pitkovičkám Písnice 3 16
Celkem započteno 516